Trešdiena, 24. Jūlijs, 2024
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Vai emocijas seksā ir vajadzīgas?

pirmdiena, 17. maijs (2010)   

Visi mēs lieliski zinām, ka cilvēki iedalās divās kategorijās – tie, kas izrāda savas emocijas seksa laikā un tie, kas slēpj savas emocijas seksa rotaļu laikā. Situācijā, kad katrs no partneriem pārstāv savu tipu, atliek vien atrast kompromisu, savādāk kopīgam seksam pazūd jebkāda jēga, ja nu vienīgi mazohistisku prieciņu vārdā. Bet ko darīt situācijā, ja partneris neizrāda pilnīgi nekādas emocijas un jums tomēr ir svarīgi būt pārliecinātam, ka sniedzat partnerim baudu, nevis ļaujiet viņam apzinīgi pildīt apgrūtinošu pienākumu? Minēt vai partnerim patīk vai nē ir samērā apgrūtinoši, tādēļ jāmeklē risinājumi šai kutelīgajai situācijai.

 


Tātad, ja jūs esat dāma un vēl pie tam visai emocionāla, pirmkārt parunājiet ar partneri, ka jums ir nepieciešams redzēt, dzirdēt, just to, ko viņš jūt seksa laikā. Protams, var gadīties, ka jūsu vīrietis ir rūdīts tērauds, kas savas emocijas neatklāj pat spīdzināšanas rezultātā, savādāk šāda problēma jums pat nebūtu ienākusi prātā, tad nebrīnieties, ka viņš mēģinās no šī jautājuma atrisināšanas izvairīties, norūcot kaut ko līdzīgu – Viss ir kārtībā un lieliski. Ja tomēr ir tā kā aprakstīts, pavērojiet kā jums abiem klājas kopējās dzīves citās frontēs. Ja jūs bieži strīdaties un nevarat nonākt pie kopēja risinājuma, tad varbūt tieši tas ir vaininieks vīrieša nespējai atslābināties seksa laikā? Ja tas ir tā – atrisiniet no sākuma problēmas, tad arī gaidiet rezultātu. Jo reti ir sastopami rūdītā tērauda vīrieši bez emocijām. Parasti agri vai vēlu tās parādās. Un lai veicinātu to parādīšanos ir jābūt saskaņai ne tikai gultā.

 

Ja jūsu starpā strīdu nav, tad atbildiet pati sev uz jautājumu – Vai jūsu vīrietis vispār ir izrādījis, ka viņam ir labi ar jums? Tātad tas varētu būt jūsu šā brīža uzdevums izprast vai tiešām pie visa vainojama jūsu vīrieša neapmierinātība ar seksuālo dzīvi un tikai. Jo bieži vien šis emociju iztrūkums seksa laikā var liecināt par citu, daudz nopietnāku problēmu, kuru jāatrisina pirmkārt. Diemžēl lielākā daļa stiprā dzimuma pārstāvji nešķiežas ar savām emocijām, arī seksā. Tas mēs sievietes katru savu darbību pavadām ar dažādām emociju izpausmēm, bet veči – klusi aprēķinātāji kā partizāni. Pieņemiet savu mīļoto tādu kāds viņš ir ar visām kaitinošajām un nepieņemtajām dīvainībām.


Ja tomēr jūs esat ļoti mērķtiecīga un cenšaties vienmēr panākt iecerēto un iekustināt vīrieša emocionālo izpausmju gammu seksā, tad mēģiniet rūpīgi un uzcītīgi viņu atraisīt. Sākumā kopā paskatieties kādu filmu, kuras neiztrūkstoša pavadone ir seksa ainas, un pastāstiet savam vīrietim, kas jums no redzētā patika, pastāstiet, ka jums patīk, kad seksa laikā vīrietis pauž savas emocijas kaut vai vaidu, elsu, nopūtu veidā nevis klusē kā ūdeni mutē ieņēmis. Bet tas ir jāizdara pēc iespējas neuzkrītošāk, lai neatgrūstu un neatbaidītu savu partneri. Varat arī piedāvāt mīļotajam standarta prelūdijas vietā paspēlēt kādu erotisko spēlīti. Piemēram, jūs varat viens otru rindas kārtībā glāstīt, komentējot katru savu vai viņa kustību un izjūtas. Šādas spēles būtu pat ieteicams spēlēt regulāri, lai labāk iepazītu savu un partnera ķermeni. Tās palīdzēs ne tikai jūsu vīrietim atslābināties, bet arī dažādos un uzlabos seksuālo dzīvi.
 

Bet pats svarīgākais, ko es varētu jums ieteikt ir uzlieliet un izsakiet savam vīrietim atzinību par to, ko viņš jums sniedz. Lieciet viņam saprast, ka emocijas seksa laikā nekaitē, drīzāk tieši pretēji tās padara intīmo dzīvi vēl krāšņāku un bagātīgāku.
 

Komentārs par rakstu: Vai emocijas seksā ir vajadzīgas?

bxnfeixfoff
14.03.2012 10:37:11
h4VmkV , [url=http://dmhgnnvrblkz.com/]dmhgnnvrblkz[/url], [link=http://lqlihkjogrsu.com/]lqlihkjogrsu[/link], http://wsqrknfovqeq.com/
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!