Trešdiena, 24. Jūlijs, 2024
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Vai vēlaties sievietei sniegt neaizmirstamu vakaru

pirmdiena, 10. maijs (2010)   

Vai vēlaties sievietei sniegt neaizmirstamu vakaru, tad izmasējiet viņu. Tātad instrukcija perfektai sievietes masāžai .


Darba vietas sagatavošana
Masāžu var veikt arī gultā, kaut gan viesistabas galds masāžai ir daudz piemērotāks. Dodies pie galda un nomēri vai atbilst augstums. Tam ir jābūt tādam, lai būtu vienā augstumā ar jūsu plaukstu. Uz galda izklājiet vairākus mīkstus frotē dvieļus, tā, lai dāmai būtu ērti. Blakus novieto glāzi ar aukstu ūdeni, lai dāma varētu veldzēt slāpes.


Atmosfēras veidošana
Pārliecinieties, ka istaba ir omulīgi silta. Gaismai ir jābūt maigai, noslēpumainai, aizdedzini vīraku (labāk Tibetas, jo to smarža ir maigāka) vai kādu aromātisku sveci. Piemeklē mierīgu mūziku, kas patīk mīļotajai. Sagatavo labu masāžas eļļu, nedaudz to sasildi, neaizmirsti arī sasildīt savas rokas. Tev ir jārada pārliecība, ka mīļotā var tev absolūti uzticēties. Izvingrini rokas – izstiep tās sev priekšā, saspied plaukstas dūrē un izapaļo. Neskrien kā apdedzis, lai sāktu masāžu, jo viņa obligāti to pamanīs, rīkojies lēnām, ja vēlies viņai sagādā labsajūtu.


Sirds sarunas
Jebkuru sievieti var ātri vien nomasēt līdz vēlmei pēc seksa, tas ir vecs un pārbaudīts triks, bet vai mēs nevēlējāmies būt oriģinālāki? Tāpēc jau pašā sākumā mīļoto informē par to, ka vienalga cik viņai neliktos erotiska un seksīga tevis veiktā masāža, ne tās laikā ne uzreiz pēc masāžas seksa nebūs. Paskaidro, ka visas viņas vēlmes, atskaitot seksu, ietilpst vakariņu ēdienkartē. Izskaidroji spēles noteikumus? Tad piedāvā viņai izģērbties.


Mīlas eļļa
Viņa ir panna, tu šefpavārs – iezied ar eļļu katru viņas miesas centimetru. Neaizmirsti par plaukstām un pēdām. Un pirms veikt šo ieziešanu, sasildi eļļu vai nu rokās, vai siltā ūdens peldē.
 

Kustību daudzveidība
Izmantojiet dažādas kustības, lai izmasētu mīļotās ķermeni, masējiet viņas pirkstus, pēdas, plaukstas. Sagādājiet labsajūtu. Ne mirkli nezaudē kontaktu ar viņas ķermeni, pat tad, ja nepieciešams paņemt eļļu. Seko, lai viena tava roka atrastos uz viņas ķermeņa.


Ceru, ka nelielā instruktāža palīdzēs vienu vakaru jūsu attiecībās padarīt neaizmirstamu.
 

Komentārs par rakstu: Vai vēlaties sievietei sniegt neaizmirstamu vakaru

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!