Trešdiena, 24. Jūlijs, 2024
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Par pupiem

pirmdiena, 10. maijs (2010)   

Nekādi neesmu spējusi saprast, kas vīriešus tā piesaista sieviešu krūtīs. Pupi kā pupi. Vienai lielāki, otrai mazāki. Tās kam mazi, mēdz apskaust tās, kam lieli, un tērē lieki savu laiku, lai iegūtu tādus pašus. Tās kam lieli, mēdz vēlēties mazākus.


Izrādās, ka seksologi uzskata, ka krūtis izsaka sievietes būtību tāpat kā horoskopi. Es arī tam īsti neticu, bet tas jau netraucē paklausīties, ko tad īsti saka.
Seksologi klasificē sievietes krūts formas salīdzinot tās ar dažādiem augļiem. Sievietes, kurām ir lielas un apaļas krūtis, kas atgādina melones, varētu sākumā šķist pēc kārtīgām mājas mātēm, bet patiesībā tas tā nav, jo viņas mīl labi paēst, bet vienlaicīgi vēlas būt apbrīnotas. Bet, diemžēl, sekss nav galvenais, pat sekundārais viņu dzīvē.


Vīriešiem, kas mīl koķetas un mierīgas sievietes, jāpievērš uzmanība tām, kuru krūtis atgādina citronus. Tāda sieviete ir dzīvespriecīga, māk pasmieties par sevi. Viņai patiks vienmērīga dzīve bez īpašiem pārsteigumiem.
Ovālas formas krūtis tiek salīdzinātas ar ananāsiem. Sieviete, kuras krūtis ir līdzīgas ananāsiem ir inteliģenta, pārņemta ar savu karjeru, tajā pat laikā saglabā sevī romantismu. Viņa ir uzticīga – lai kas iekarotu viņas sirdi, tam nedraud ātri pazaudēt viņas mīlestību.
Sieviete ar greipfrūtam līdzīgām krūtīm ir atraisīta, bet tā nav viņas seksualitātes iezīme. Viņa šķiet erotiska, bet patiesībā ir kautrīga un mīl mājas komfortu. Spēcīgi pieķeras partnerim, seksa vietā labprātāk izvēlas maigumu.


Dāmas, kuru krūtis atgādina apelsīnu, arī minimāli interesējas par mīlestības fizisko pusi. Viņas zina, ko vēlas, bet sekss viņas nepievelk. „Apelsīniņi” mīl sarunas un sakārtotas partnerattiecības.
Sievietes ar nelielām krūtīm, kas atgādina ķiršus ir apburošas. Viņas ir jautras, mīl izklaidēties, lieliskas partneres visās dzīves situācijās, bet par seksu interesējas mēreni.


Tās dāmas, kuru krūtis varētu salīdzināt ar bumbieriem ir mīlestības hetēras. Viņas piesaista mīlestību visās tās iespējamās formās. Viņa var būt reliģioza, bet bez romantiskām attiecībām dzīvot nespēj.
Otrs iedalījums ir izmērs. Lielu izmēru īpašnieces ir optimistes un dzīvespriecīgas, jūtīgas un seksuāli atraisītas. Lielpupainās ir izdomas bagātas gultā un gatavas uzņemties iniciatīvu. No partnera gaida pilnīgu uzticēšanos un atraisītību.
Mazpupainās ir mazāk temperamentīgas. Viņas vairāk uztrauc jautājums vai partneris viņas krāpj un cik bieži. Viņas ir piekasīgas un ne pārāk augstās domās par sevi.


Vidējā izmēra īpašnieces mīl un nodarbojas ar seksu cik bieži tas vien ir iespējams. Spriest par sievieti pēc tās izskata, esot ārkārtīgi grūti, bet vienīgā vieta, kas sievietes ķermenī nekad nemelojot – esot krūtis. Bet tad kāpēc tik krasi atšķirīgas versijas?
 

Komentārs par rakstu: Par pupiem

inese
20.08.2011 14:33:06
Kopēts no http://lieliepupi.com
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!