Trešdiena, 24. Jūlijs, 2024
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Vai tu zini ?

otrdiena, 4. maijs (2010)   

Vai tu zini, kas ir petings? Noteikti, tu zini. Un vai tu mīli petingu kā es to mīlu? Liels bija mans pārsteigums, ka cilvēki, ko līdz šim uzskatīju par seksa guru, nebūt nezināja, kas ir petings. Man, kas petingu izmanto kā savas seksuālās dzīves uzlabotāju, tas izraisīja šoku. Un lika saprast, ka petings ir tēma, par kuru, tomēr daudziem nav nekādas sapratnes un pat informācijas. Tātad, kas ir petings un kā to izmantot.


Patiesībā to nav grūti izskaidrot. Petings tas ir vairāk kā vienkārši skūpsts un mazāk kā sekss. Tas ir – par petingu tiek uzskatīti visi maigošanās elementi un glāsti (arī erogēno zonu un dzimumorgānu) bez, kā lai pasaka, bez dzimumlocekļa ievades.
Petings ir noderīga lieta meitenēm, bet diezin vai līdzēs pāruzbudinātam jaunēklim, jo viņi var viens otru glāstīt līdz spēku izsīkumam, kur meitene var „noķert” pāris orgasmu, bet jauneklis savas kaislības „izeju” īsti neiegūst, kas sarežģī omu un rada citas problēmas. Tāpēc varu tikai ieteikt aizmukt līdz vannas istabai un „pabeigt” lietu. Vai arī palūgt draudzeni palīdzēt ar roku. Tas palīdz, ja meitene vēl īsti nav gatava 100% seksam.
 

Man ar petingu saistās pāris smieklīgu gadījumu. Vienam manam paziņam baļļuka laikā, kad visa kompānija iekrita gultā, tumsā viņš sāka glāstīt kādu sev iepatikušos jaunkundzi, it kā, jo uzskatīja, ka viņa ir apgūlusies blakus. Un kad vēl jaunkundze tik pat kaislīgi atbildēja uz viņa glāstiem...Kad paziņa jau bija gatavs pāriet uz nopietnāku maigošanos, viņš ar roku netīšām aizskāra izredzētās galvu, un liels bija pārsteigums, kad izrādījās, ka garo matu vietā ir ezītis. Paziņas mērķis bija izrādījies viņa draugs. Arī tā gadās.


Šo stāstu izstāstīja mana draudzene. Ar savu mīļoto nodarbojoties ar petingu, sākuši lēnām izģērbties. Par nelaimi, puisim ausī bija auskars. Ar šo nelaimīgo auskaru jauneklis „uzkārās” draudzenes krūštura mežģīnēs. Tā arī viss beidzis nesācies.
Un runājot par to, ar ko petings ir labāks par seksu varu minēt tikai sekojošo – tas ir neaizvietojams, ja nevēlies zaudēt nevainību, tad, kad partneri nav īsti pārliecināti par otra veselības stāvokli, tad, kad meitenei ir menstruācijas. Un arī situācijā, ja vīrietis ir impotents – viņš var sniegt savai mīļotajai baudījumu ar rokām un tas arī būs petings.


Un vispār – daudzi seksologi iesaka nodarboties ar petingu, lai labāk izprastu partnera ķermeni, viņa vēlmes, atklātu dažādas erogēnās zonas. Nodarbojieties ar petingu, tas ir patīkami!
 

Komentārs par rakstu: Vai tu zini ?

kool
09.05.2010 21:59:26
feini, varētu pamēģināt:))))))))))
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!