Trešdiena, 24. Jūlijs, 2024
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Rīta rosme

otrdiena, 4. maijs (2010)   

Lietus, pelēks, galīgi nav lustes no gultas ārā līst. Un galu galā ir svētdienas rīts, draņķīgs laiks un nav ne mazākā iemesla celties no mīkstajiem pēļiem, kas ir tik patīkami silti. Un blakus tik aicinoši kārdinoši, ietinies segā snauž mīļotais. Tātad – nav neviena iemesla, lai šādā drūmā rītā tēlotu mazohistisku aktīvisti un mocītu sevi ar nevajadzīgu pienākuma apziņu, kad ir sajūta, ka noteikti kaut kas obligāti vēl ir jāpadara.


Hmm... un organisms arī paziņo, ka viņu varētu interesēt gluži citādas aktivitāte, kas nebūt nav saistītas ar aktīvu celšanos no gultas. Tātad – možs rīta seksis, tāds, kas aicināt aicina pamosties, lai diena būtu jau patīkami iesākusies vēl neizkāpjot no gultas. Un galu galā – vai tiešām ir sevi tik ļoti jāienīst, lai aizmirstu par šādu rīta rosmi, it sevišķi, ja visi apstākļi ir tādi, lai veicinātu kārtīgu izvingrošanos gūstot baudu?


Rīta vingrošana, kas sagatavo tevi un partneri skaidrai dienas baudīšanai, bez jeb kādiem papildus līdzekļiem, bez ikdienišķās puslitra kafijkrūzes un dienišķās rīta cigaretes rituāla, bez kura normāls darba dienas sākums nav iespējams. Nekāda stresa, kustības, kas jau ģenētiski tevī ir ieprogrammētas, programma, kuras izpilde paredzēta diviem. Tik vienkārša, saprotama un vēlama – visvienkāršākā un patīkamākā rīta rosme pasaulē. Nekādas aerobikas zvaigznes nespēj garantēt tādu rezultātu, ja nu vienīgi viņas neatrodas tavā gultā... kā partneris ar ko kopā veikt šo rīta vingrošanu.


Vienīgais dienas patiesais mirklis, kad apvienojas vienotā darbībā divi pretpoli, lai nogludinātu iespējamās atšķirības un saplūstu vienotā darbībā, lai gūtu baudījumu un absolūtu izpratni par cilvēka pamatdabu un pamatvēlmēm...
Vingrošana, kas ļauj ne tikai sagatavoties lieliski pavadītai dienai, bet veids kā laiski uz lietderīgi izjust zvaigžņotas nakts dzestrumu un saules staru siltumu, brīdī, kad aiz loga ir sasodīti ķecerīgi negaidīti riebīgs laiks, kas ir sagrāvis skrupulozi plānotos svētdienas pavadīšanas plānus. Vingrošana, kas ne tikai ir kā multivitamīnu deva organismam, skaistumam, vingrumam...


Aizfilosofējos... tātad, atgriežamies pie rīta vingrošanas drūmi draņķīgā svētdienas rīta, brīdī, kad esi sapratis, ka tāpat nekas nekur nenotiksies un steigas nav nekādas. Vīrs laiski bauda pēdējās miega minūtes, klusi šņākuļojot labsajūtā. Patiesībā viņš nevar ciest, ja viņam atņem šīs laiskuma minūtes, kad mēdzu nežēlīgi izgrūst viņu no gultas, lai ceļas un ved bērnus uz skolu. Gatavais pūķis. Lai bauda... Šodien tiešām nekur nav jāsteidzas un bērni, galu galā, atrodas aprūpēšanā pie viņa vecākiem. Tātad – neviens mūs netraucēs, bet jautājums – vai es viņu netraucēšu? Man kaut kā ir iepatikusies tā doma par rīta rosmi kafijas vietā... Nezinu, dārgais, vai tev izdosies vēl ilgi šādi šņākuļot.


Ķeros pie iesildīšanās rīta rosmei – ar maigām slīdošām plaukstas kustībām, izbaudiet sava mīļotā krūts apspalvojuma leknumu, ar plaukstu nekaunīgi turpiniet savas iesildošās darbības pārbaudot mīļotā muguras ādas kvalitāti, rokas bicepsu reljefilitāti, kakla stiegrojuma vingrumu, gatavību piebiedroties jums šajā nozīmīgajā rīta cēliena daļā... Jūtu, kā miegainums pamazām atkāpjas, katra miesas šūna pieplūst ar senatnīgu spēku, organisms gatavs tālākai aktīvai darbībai. Kas var būt labāks par šādu sagatavošanos rīta rosmei? Un kas var būt labāks par kārtīgu rīta seksi? Ir idejas? Kā sāksi dienu tā pavadīsi. Vai ne? Lietus aiz loga gāž straumēm, bet manā dvēselē spīd saule. Hei – diena tomēr būs lieliska. Paskat, arī mans dārgais domā līdzīgi, tātad – nekādas rīta steigas un jānododas kārtīgai rīta rosmei, lai sagatavotos šai dienai...


Bet es jums likšu vilties, jo šoreiz stāsts nebūs par konkrētās rīta rosmes aprakstu, bet ticiet man, tā bija lieliska.
Tātad – manuprāt, šādas rīta rosmes ir nepieciešamas katrās attiecībās, jo patiesībā rīts, bieži vien izrādās tas mirklis, kad ir spēks ar ko nodoties pilnasinīgai un kvalitatīvai mīlēšanās rotaļai. Vakaros, pie mūsu dzīves ritma, bieži vien izrādās, ka vienīgais uz ko esam spējīgi ir iekrist gultā un atlūst. Vai šādā situācijā ir iespējams runāt par seksu, kur nu vēl ar to nodarboties?


Jā, jā. Jūs esat pareizi mani sapratuši – es nodarbošos ar aģitācijas un audzināšanas darbu, jo man ir apnikuši tie nomāktie, neapmierinātie ģīmji uz ielām. Tur skaidri izlasāms – man nav seksa, nekāda, par regulāru nemaz nerunājot. Tātad, mīļie, ir jāņem situācijas groži rokās un jāizlabo situācija.
Kas tad ir tik labs rīta seksā? Pieiesim praktiski –


1. Tieši tāpat kā no jebkuras rīta rosmes – tiek dedzināti tauki, nostiprinās muskulatūra – izteikti krūšu, gurnu un pēcpuses muskuļi.


2. Paaugstinās imunitāte, nedraud galvas sāpes, samazinās stress. Zinātnieki pat esot pierādījuši, ka tie, kas nodarbojas regulāri ar seksu, mazāk slimojot. Un sekss lieliski palīdzot tikt galā ar pirms menstruālo sindromu. Vai nav iedvesmojoši?


3. Pēc lieliska rīta seksa uzlabojas garastāvoklis, rodas dvēselisks pacēlums, var teikt – organisms pats sev izstrādā laimes hormonu un dzīve sāk šķist daudz skaistāka un pievilcīgāka arī lietainā dienā. Un pats galvenais, pazūd tie skābie un neapmierinātie ģīmji.
 

Tātad – nepieciešams pastāvīgs partneris, lai izpildītu vienkāršās rīta rosmes darbības un ai dā...
 

Komentārs par rakstu: Rīta rosme

era
04.05.2010 19:26:59
piekrītu.
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!