Trešdiena, 24. Jūlijs, 2024
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pavasara motelis

pirmdiena, 26. aprīlis (2010)   

Koku zarus klāja maigs zaļums, čivināja putniņi un vējš jau smaržoja pēc iesvīdušām meiču kājstarpēm. Mēs bijām divi vien šajā lauku motelītī. Nu, protams, teorētiski jau bija vēl kāds, bet jūs jau saprotat, ka praktiskas nozīmes tam nebija. Mēs atbraucām ar noteiktu mērķi, uz noteiktu laiku un, ko citi domāja par mūsu mērķi un ar to saistīto procesu, mums bija akurāti līdz šajā procesā visvairāk iesaistītajām vietām. Mēs gan labprāt iesaistījām procesā arī citas vietas, neesam jau kādi zaķīši.


Un tā, pateicoties pareizi izvēlētam laikam un vietai, mēs uzsākām lielisku procesu, kas caur tuneli nonāk pie gala. Ceļš uz to bija slidens un ar katru mirkli, ko pavadījām procesā, tas kļuva slidenāks.

Tas bija lieliski. Gulta bija lēta un cieta, rāmis masīvs un ar augstiem galiem. Viss bija tā kā vajag. Viņa skūpstījās ar mani un mūsu mēles savijās. Es satvēru viņas rokas, un slidināju savas, pa tām uz augšu līdz pleciem un no pleciem līdz krūtīm. Viņa par atbildi izliecās un iespieda savas krūtis manās plaukstās. Maigas, mazas rociņas alkatīgi slidinājās pa manu pēcpusi un pirkstiņi slīdēja aiz jostas. Es atbrīvoju viņu no visa, kas bija uzvilkts virs jostasvietas, viņa piespiedās pie manis ar visu ķermeni. Kreklu viņa man bija atpogājusi veiklāk, kā es to varētu izdarīt pats. Es satvēru viņas pēcpusi un nostūmu lejup viņas bikses un biksītes. Mana mēle tajā brīdī ceļoja uz leju pa viņas ķermeni, no kakla uz kārumu. Viņa satvēra manu galvu un dažus centimetrus no kājstarpes atgrūda to atpakaļ, uzraujot mani augšā. Viņas kājas izvijās no biksēm, un, nu viņa stāvēja manā priekšā pilnīgi kaila. Mūsu mēles vijās un tinās, kamēr mēs skatījāmies viens otra acīs, kurās dega iekāre. Viņa bija atvērusi manu bikšu priekšu un glāstīja manu rīku.

Tad viņa iesmejoties izgriezās no manām skavām, iemuka dušas telpā. Es viņai sekoju, pa ceļam nometot atlikušos apģērba gabalus. Viņa jau stāvēja zem dušas un es viņu satvēru no mugurpuses. Viņa atslīga pret mani un mans daikts iespiedās starp viņas apaļumiem. Viņa tos sasprindzināja un parīvējās gar to. Es noslidināju rokas pār viņas krūtīm, notraucot ūdens strūkliņas no viņas ķermeņa, un iebāzu pirkstus starp viņas kājām. Viņa uz mirkli piecēlās pirkstgalos un tad pietupās, piespiežot klitoru pie maniem pirkstiem.


Mēs glāstījām viens otru, ļaujot ūdens straumītēm notraukt no ķermeņiem nogurumu un ceļa putekļus. Mēs slaucījām viens otra ķermeni slidinot dvieļus pa vissīkākajām ķermeņu krociņām. Es beidzot noskūpstīju viņu uz lūpām – tur – lejā. Mēs izslīdējām no dušas uz gultas pusi. Viņa bija pirmā, kas apsēdās uz gultas malas un satvērusi manu rīku ar abām rokām, kāri iesūcās tajā ar lūpām. Viņa sēdēja aicinoši pavērusi kājas, un es notupos viņas priekšā, es skūpstīju viņas lūpas, krūtis, glāstīju viņas kājas. Es iespiedu savu mēli viņā, riņķojot ap klitoru. Viņa bija ļoti slapja un es iegāju viņā brīdī, kad viņa to negaidīja. Viņai tas patika. Tālākais bija tehniskais darbs, ko pavadīja uzmundrinājuma komentāri dažādu neartikulētu izsaucienu veidā.
 

Mēs pametām moteli nākamajā rītā. Acīmredzot, tik agri pavasarī viesi viņiem bija retums. Viņi mūs vēroja ar tādu kā apbrīna, nosodījuma un intereses kombināciju. Tas taču nevarēja būt no tā, ko mēs darījām visu nakti?
 

Komentārs par rakstu: Pavasara motelis

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!