Trešdiena, 24. Jūlijs, 2024
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Problēmas seksā?

otrdiena, 20. aprīlis (2010)   

Sekss, sekss, sekss... No rīta, pa dienu, vakarā... Dažādos veidos, pozās un lomās. Varbūt regulārs? Vai ar vienu partneri? Un te – blīkšķ badāc – parādās problēmas, kaut kas neiet vairs tā kā vajag, kaut kas ir nobrucis.... Kas tām problēmām pa tieksmi pielavīties nemanāmi, visnegaidītākajā brīdī? Iestājas pusseši. Kāda velna pēc? Viss taču notiekas kā parasti! Kur pazudusi ideāli nospraustā taisne uz finišu? Tātad, mēģināsim saprast, kas varētu būt par iemeslu šādai negaidītai un traucējošai pārmaiņai.

 


Manuprāt, pats galvenais iemesls ir meklējams galvā. Jā, jā – jūsu pašu galvā, tanī, kas uz pleciem. Galvā sakopojas visi noteikumi, ierobežojumi, principi, aizliegumi. Līdz ar to, neaizliegsim tajā iekļūt arī kam patīkamākam. T.i. nevajag aizmirst, ka sekss saistās ar neierobežotu vēlmi pēc otra, smaržu, jūtām, kaislību. Jebkura fantāzija ir tiesīga dzīvot, galvenais, lai tā atbilst diviem noteikumiem – tās realizācija nav sodāma un sagādās baudu partnerim.


Alkohols atbrīvo, bet cik ilgi un cik daudz? Šampanietis ir lielisks romantisku izjūtu svētku radītājs, vīns – salds un reibina galvu, bet brīdī, kad alkohola patēriņš tuvojas atkarības robežai un bez pāris aliņiem vakars kļūst norakstāms, nepieciešams izšķirties, ko tad vēlaties vairāk – baudu, ko sniedz sekss vai piežūpūties līdz baltajām pelītēm? Un zināšanai – alus satur sieviešu hormonu – estrogēnu, kas veicina aptaukošanos. Vai tiešām gribat, lai jūsu sievas ir neapmierinātas, jo esat izvēlējies alus kasti un hokeja spēli un uzaudzējis krūtis, kas izmērā pārspēj jūsu mīļotās apaļumus?

 


Tik pat lielu iespaidu uz potenci atstājot smēķēšana. Grams nikotīna var nonāvēt zirgu – tā kādreiz uz plakātiem rakstīja, šodien zinām, ka nikotīns ietekmē potenci, t.i. 78% impotentu ir kaislīgi pīpmaņi. Var jau protams attaisnoties, ka smēķējat jau gadus 15 un viss ir OK, bet kur ir garantija, ka tas arī rīt tā būs. Bet tā jau ir katra personīgā izvēle un kā ir skūpstīties ar pelnu trauku?


Lai aina tam, cik dzīve ir briesmīga, kļūtu pilnīgāka, pieminēsim vēl kofeīnu. Izrādās, ka pārmērīga kafijas lietošana noved pie asinsvadu sašaurināšanās, tātad – rodas problēmas Sievietēm – paātrināta sirdsdarbība, vīriešiem – priekšlaicīga ejakulācija. Vai tas ir vajadzīgs?
Izrādās, ka arī zāļu lietošana atstāj graujošu iespaidu uz seksuālo dzīvi. Parasti šādas blaknes netiek pieminētas zāļu lietošanas instrukcijā. Sievietēm libido var ietekmēt hormonālās tabletes, antidepresanti, antibiotikas izjauc maksts mikrofloru.


Varbūt sekss ir kļuvis par mehānisku darbību – regulāra fiziskā slodze, rīta rosme? Nav jau brīnums, ka pie šādas attieksmes sāk rasties problēmas seksa laikā. Labāk tad izvēlēties ar seksu nodarboties retāk, bet kvalitatīvāk, jo tas ir vērtīgāk kā rezultāta vispār bez seksa palikt. Kā jūs izturaties pret savu ķermeni? Vai nav iestājusies tā bīstamā robeža, kad ķermenis nerada vēlmi par to rūpēties? Parādās liekais svars, aizdusa, nogurums. Rezultātā zūd vēlme pēc jebkādām fiziskām aktivitātēm, ieskaitot seksu. Tātad – jāmaina attieksme pret sevi.


Rezumē – lai nerastos liekas un apgrūtinošas problēmas, lietās ir jāievēro mērenība. Nevajag aizmirst, ka jebkuros apstākļos un jebkurā vecumā ir jāturpina par sevi rūpēties. Ja ievērosiet šos ieteikumus, visticamāk, izdosies izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem.

Komentārs par rakstu: Problēmas seksā?

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!