Trešdiena, 24. Jūlijs, 2024
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Smiltis jūra-pieķertam tapt

otrdiena, 13. aprīlis (2010)   

Es vienmēr esmu bijis standarta seksa piekritējs – tas ir – mājās, komfortabli gultiņā uz tīriem paladziņiem, zem sedziņas ar izslēgtu gaismu un aukstu aliņu, ko uzdzert pēc lielā darba. Un galvenais dušu, uz kuru aiztīties pēc vētraina seksa. Vienvārdsakot – izlaists, kaprīzs vecpuisis esmu, ar visiem no tā izrietošajām sekām. Galvenais, lai seksa laikā viss ir ērti, komfortabli, pa rokai un bez jebkādiem traucēkļiem no ārpasaules. Bet kā jau mēs zinām, agri vai vēlu dzīvē ienāk kāds, kam ir tieksme ierasto ideālo kārtību izjaukt. Un tā bija VIŅA. Nepietiek ar to, ka pati par sevi viņa bija viesuļvētra, viņai piemita tieksme brīvdienās mani nostādīt fakta priekšā, ka mēs atkal kaut kur braucam. Riebīgākais bija tas, ka piederu pie tiem retajiem vīriešu dzimuma pārstāvjiem, kas uzskata mašīnu un tās vadīšanu par neiespējamo misiju, un arī pēdējais auto instruktors, kļūdījās apgalvojot, ka nu viņam noteikti būs spēks un prasmes šo manu attieksmi mainīt. Viņam tas beidzās ar ģīboni, man ar pilnīgu nevēlēšanos kādreiz atkārtot mēģinājumu vadīt mašīnu. Galu galā kādam ir jāuztur taksometru pakalpojumi. Bet stāsts jau nav par to. Viņa vadīja auto kā Šūmahers pozitīvākajā nozīmē. Nekad nebaidījos un nemeklēju neeksistējošos pedāļus un katru braucienu izbaudīju ar sajūsmu. Un atteikt viņai nevarēju, jo viņa bija pietiekami saprātīga, lai neliktu man nakšņot teltī odu ielenkumā, bet izvēlējās komfortablus numuriņus jaukās viesnīcās, kur viss bija gandrīz kā mājās.

 


Kārtējā viņas dulluma uzplūda iespaidā devāmies uz kādu Jūrmalciemu, kur baudīt vasaras skaistumu, peldes jūrā. Kā jau tas pienākas, cepāmies saulē karstajās jūrmalas smiltīs, kas mēdz ielīst visur kur vajag un nevajag, kādai fiziskākai aktivitātei uzspēlējām volejbolu, pastaigājāmies gar krastu, baudot dabas krāšņumu. Viss kas pienākas jaukai, inteliģentai atpūtai. Vakarā kārtīgi devāmies uz vietējo viesnīciņu, kur kārtīgi baudījām kārtīgu seksu.

 


Nākamā diena bija izcili karsta. Ik pa brīdim vajadzēja ielīst jūrā, lai atdzesētos. Bet cik tad dirnēsi ūdenī. Tāpēc brienot pa ūdeni šoreiz devāmies izlūkos uz pretējo krasta pusi. Pāris simts metru tālāk no oficiālās pludmales, ieraudzījām pāris cilvēku, kas atdevās saules peldēm kā Dievs tos radījis. Tas protams izraisīja mūsu starpā aktīvu diskusiju, vai mēs tā varētu. Hmmm... šī tēma mani kaut kā aizskāra. Visticamāk pat ne tēma, bet gan guļošo pliko skaistuļu kārdinošie apaļumi, kas tagad izcēlās saules apspīdēti. Izrādījās, ka aizskāra pārāk redzami, jo viņa ar šķelmīgu smaidu sejā nopētīja to stingro izcilni, kas izspiedās manās peldbiksēs. Pēc brīža viņa stāvēja man cieši blakus. Apskāva un sāka skūpstīt. Neraksturīga nianse mūsu attiecībās. Mani tas iesvēla kārdinājumā. Manas rokas piespieda viņas apaļumus vēl ciešāk klāt.

 

Tā mirkli pamaigojoties, izlēmām doties tālāk, lai atrastu kādu vietiņu, kur paslēpties no liekajām acīm. Priekšā rēgojās krastā izvilkta laiva, kas kļuva par mūsu mērķi. Nokļūstot pie laivas, atsēju viņas sorongu, kas tagad bija paredzēta šķēršļu joslai, aizsardzībai pret smilšu uzbrukuma. Sākām kā tādi alkatīgi pusaudži skūpstīties. Tālumā kaut kur skanēja balsis, bija redzami jaunieši spēlējam volejbolu, bet mēs jutāmies pilnīgi izolēti no ārējās pasaules. No pludmales mūs redzēt nevarēja, līdz ar to kļuvu nekaunīgāks. Spaidīju viņas lieliskās krūtis, no kurām nostūmu tos mazos trīsstūrīšu gabaliņus, kas savienoti ar striķīšiem un saucas par krūšturi, lai ar skūpstu atdzīvinātu viņas krūšu galus, kas tūlīt piebrieda un kļuva stingri. Satvēru to ar zobiem, pavisam viegli, lai viņai tas patiktu. Protams, neapdalīju arī otru krūti, kas bija tik pat aicinoša. Jā, lieliskas viņai kūtis – tvirta, stingras, formīgas, vismaz D izmērs. Smuki.

 


Viņa aktīvi reaģēja uz manu darbošanos, izliecās labsajūtā, smagi elsdama. Viņas roka nekaunīgi ielīda manās peldbiksēs, bet es klīrējos kā jauna meita, lai apsēstos viņai blakus, atvilktu viņas peldbiksītes, kur mana roka nekaunīgi sāka glāstīt viņu tur. O, kas par reakciju. Viņas elsas, izliekums mudināja mani sākt izmantot savus pirkstus, no sākuma vienu, tad jau aktīvāk divus. Temps kļuva vēl ātrāks, lai sagādātu viņai pilnīgāku labsajūtu, nekaunīgi iebāzu galvu viņas kājstarpē un sāku laizīt viņa klitoru. Viņa sāka labsajūtā stenēt, lai pēc brīža vētraini beigtu. Apgūlos viņai blakus, pagriezu uz sāniem, iegāju viņā. Ak, kas par svētlaimi just, ka tas ko tu dari, otrā izraisa baudu. Viņa nebūt neprotestēja šīm izvirtībām, tikai ļāvās un atdevās visa. Tuvojos finālam, kad izdzirdējām tur pat blakus balsis. Netālu no mūs aizsedzošās laivas gāja bariņš jaunuvju. Izrādījās, ka šī klātbūtne mani nebūt netraucēja turpināt drāzt viņu. Pat radīja vēl lielāku iekāri un vēlmi, vienlaicīgi lūdzos, lai neviens mūs neiztraucē, kaut tajā pašā laikā vēlējos tapt pieķerts. Šis domu virpulis radīja adrenalīna pieplūdi, neļāva apstāties un savaldīties.

 

Drāzu viņu ar vien spēcīgāk, kaislīgāk, kustības kļuva straujākas un stingrākas, kamēr mēs abi beidzām. Nezinu, vai jaunuves mūs redzēja, neredzēja. Visticamāk, ka noteikti dzirdēja, jo skaņas, ko izdvesām, noteikti kompensēja visas dzīves laikā piekoptā klusā seksa trūkumus. Jā, izskatās, ka viņas seansu bija izbaudījušas, jo pētošie skatieni, ko viņas mums veltīja, tika pavadīti ar samērā skaļu ķiķināšanu. Patiesībā vai nav vienalga. Es pirmo reizi dzīvē biju baudīji kolosālāko, mežonīgāko seksu. Šis sekss tikai atklāja viņas slēptos labumus un atļāva man iepazīt to pasauli, ko slēpj iekrampēšanās nekam nevajadzīgajā kārtīgajā gultā zem deķīša seksā.

 


p.s. Minets, ko viņa man veltīja pārģērbšanās kabīnē nākamajā nedēļā Dubultu pludmales pārģērbšanās kabīnē, šo faktu tikai apstiprināja.

Komentārs par rakstu: Smiltis jūra-pieķertam tapt

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!