Trešdiena, 24. Jūlijs, 2024
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Mīlēšanās garša

pirmdiena, 12. aprīlis (2010)   

Var jau uzskatīt, ka mīlēšanās irs laba pati par sevi un jebkāda tā papildus „uzlabošana” ir pilnībā lieka un nevajadzīga. Var. Bet vai jūs, roku uz sirds liekot, varat apgalvot, ka kāda jauna „odziņa” tam nepiešķirs pikantu asumiņu? Tātad – mērķis noskaidrot, ko varam darīt lietas labā, lai patīkami pārstigtu mīļoto. Izrādās, ka var sākt ar vienkāršām lietām. Pilnīgi pietiekami ir būt prasmīgam mīlniekam un... un ielūkoties ledusskapī. Hmmm... pie kā te var būt noderīgs ledusskapis? Kā vieta priekš seksa rotaļām – nav īpaši ērti. Toties ledusskapja saturs... mmmm... (protams, ja mājās nav iestājusies Lielā Dižķibele un pelīte, lai bada nāvē nenomirtu, pakārusies). Tātad, ko mums piedāvā ledusskapja saturs? Izrādās piedot seksam garšu. Pievērsīsimies dažādām ēdmaņām, kas būtu tam lieliski piemērotas.

 


Atceroties 9 ½ nedēļas, topa augšgalā piedāvāšu zemenes. Vēlams vietējās, jo importētās ar īpašu garšas kvalitāti neizceļas, kaut gan labāk saglabā formu. Izvēle – lietotāja ziņā. Manuprāt, zemene pati par sevi ir īsts seksa atspoguļojums simbolā. Zemene – sulīga, kaislīga, vēlama. Iedomāsimies, cik seksīgi ir barot partneri ar sauju zemeņu... Sula salda un lipīga lēnā straumītē plūst no jūsu rokām, partneris alkatīgi šīs pilītes laiza, izgaršojot perfekto vasaras garšu, rodas vēlme pēc daudz spēcīgākiem glāstiem, kas tikai vel uzkurina situāciju. Ar zemeni glāstiet lūpas, lai uz tām justu šo perfekto garšu, nolaiziet ar mēles galiņu. Ja patīk darboties ar nazi, sagrieziet zemenes n izlieciet pa partnera ķermeni, mmm... šādu izvirtību un kas par garšu, vēl tikai putukrējumu... Līdzīgām gastronomiskām izvirtībām droši var izmanot visas pieejamās ogas, bet te jau tīri parādās lietotāja gaume. Odziņas varat pārvietot no mutes mutē un cik seksīgi ir plūkt vīnogas no ķekara...

 


Ja jau par augļiem, tad pietiks ar vienu apelsīnu šķēlīti, lai tās sulu nopilinātu uz partnera vēdera, lai kāri to uzlaizītu. Tautā runā, ka banāns esot ideālais auglis seksa rotaļām. Banānu var izmantot dažādos veidos, ar mizu vai bez mizas... Dažreiz pietiek kārdinoši noēst banānu, lai tavs mīļotais taptu iekārdināts. Un tomēr neaizmirstiet, ka banāns ir tikai banāns un nekas vairāk.
 

 

Kā jebkuru orģiju papildinātāju laikam varētu nosaukt saputotu saldo krējumu. Klasika. Bet žēl neizmantot, salds, gards un ērti lietojams. Par kalorijām – nav jau tonna jāizmanto, pietiks ar nelielu daudzumu, lai ikdienišķo seksa devu pārvērstu interesantā piedzīvojumā, pievienojot kādu zemeni, ķirsi vai vīnogas. Kāpēc, lai neuzlabotu standarta minētu ar patīkama našķa porciju? Saldo krējumu var aizvietot ar saldējumu, vēlams karstā un reibinošā vasaras naktī. Pielietošana – līdzīgi kā saldajam krējumam.

 


Ja esat īsts seksa guru, jums noteikti jāizmanto savās rotaļās šokolāde. Tikai... Tikai tai ir jābūt izkausētai, nevis tāfelītēs un vēlams ne pārāk karstai, lai nenodarītu partnerim miesas bojājumus. Šokolādes masāža, šokolādes tetovējumi, ko partneris veic ar smalku otiņu, absolūta vaļa fantāzijai un baudkārei, jo to visu atliek vien nolaizīt...

 


Augstāk aprakstītās izvirtības noteikti var papildināt malks vīna, viskija, šampanieša vai kāda cita reibinoša dzēriena, kas iemalkots no partnera nabas. Ja tomēr palagu tīrība jums ir nozīmīga, tad pilnīgi pietiks dzērienā iemērkt pirkstu, ar to novilkt pa pantera ķermeni un atstāto sliedi uzlaizīt.
Situācijai, ja tomēr pele jūsu ledusskapī ir pakārusies, saldētavā obligāti jāglabā ledus kubiciņi. Tos jāizmanto ļoti uzmanīgi, lai būtu patīkami, jo ledus var arī saldēt. Ar ledus gabaliņu novelciet pa partnera sprandu, aiz auss, pa kaklu, ap krūtīm un krūtsgaliem, pabraukājiet pa vēderu un tā vēl vairāk uz leju, leju... Brīdī, kad partnerim lieciet just dedzinošo aukstumu, neaizmirstiet parādīt jūsu skūpstu karstumu, kontrastam.
Bet, ja tā pavisam, pavisam godīgi, neviens jūsu vietā ideālo recepti nepiedāvās. Atliek tikai nodoties eksperimentiem un piedomāt vai jums un jūsu partnerim nav alerģiskas reakcijas uz kādu no produktiem un atrast īsto.
 

Komentārs par rakstu: Mīlēšanās garša

rita
13.04.2010 11:50:34
forši.mjāāāāāāāā.
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!