Trešdiena, 24. Jūlijs, 2024
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Iepazīstamies internetā?

trešdiena, 7. aprīlis (2010)   

Internetā iepazīšanās portāli jau kļuvuši mūžveci, kaut patiesībā tas ir visai nesens fenomens. Un kā gan lai mūsdienu cilvēks savā aizņemtībā iepazīstas? Un nav jau svarīgi kāds ir šīs iepazīšanās mērķis – partneris līdz mūža galam vai vienas nakts pavadonis. Internets piedāvā simts un vienu veidu kā iepazīties, bet ērtākais veids kā to izdarīt ir un paliek specializētie iepazīšanās portāli. Šādos portālos ir jāaizpilda anketa, jāpievieno savu labāko foto, jāgaida vai pašam jādarbojas. Lai noietu ceļu no virtuāla - „Sveiks/ sveika, kā klājas?” - līdz reālajam - „Bija patīkami ar tevi pavadīt laiku” vai „Paliec sveiks”, ir jāzina kādi soļi jāveic, lai tas izdotos.

 


Neizmanto kāda skaistuļa/ skaistules foto, bet gan tikai un vienīgi savu.
Internetā tu protams vari būt kas vien vēlies, bet, ja plāno no virtuālajām attiecībām tikt līdz reālajām, jābūt godīgam. Tātad – tikai tava fotogrāfija un vēlams ne vecāka par gadu. Tu jau labu brīdi vairs neizskaties kā 18 gados un mānīties nav labi!

Interesanti, ka sievietes atgrūž foto ar porno noskaņu, bet vīriešus – profesionāļu bildes.


Tātad – esiet dabīgi un sev atbilstoši arī bildēs. Nevajag neko pārspīlēt, atkailināt lieki, jo kaut kāds noslēpums ir jāsaglabā un pārmērīga atklātība var tikai kaitēt nevis piesaistīt.
Un aizmirstiet veco joku, ka nav svarīgi kā tu izskaties, bet ir svarīgi, lai draugs ar fotošopu mācētu rīkoties. Tas neies cauri.
Izdomā labi, ko vēlies par sevi pateikt!
Aizpildīt anketu pareizi ir tik pat svarīgi kā pareiza fotogrāfijas izvēle. Runājot, ka vīrieši anketās rakstīto reti kad lasot, tomēr nevajadzētu uz to pārāk paļauties. Anketā varat aprakstīt sevi, meklējumu mērķi un to, ko vēlaties atrast. Jo skaidrāk definēsiet savas vēlmes un precīzāks būs pašvērtējums, jo lielāka iespējamība, ka atradīsiet to, ko vēlaties atrast.

 


Čatosim?
Ieinteresēt otru pusi ar savu foto un anketu ir tikai mazi bērna solīši no rituālā uz realitāti. Pati svarīgākā daļa virtuālajā randiņā ir saruna. Un te jau jums jāpieliek visas pūles un zināšanas, jo pēc virtuālajām sarunām potenciālais partneris spiedīs vai vispār ir jēga ar jums tikties. Laikam te ir tā vieta, kad ir jāaizmirst īsvārdība un strupums. Jāatceras pareizrakstības un interpunkcijas noteikumi. Jo ko gan otrs padomās, ja katrā vārdā būs pa kļūdai? Jāatceras, ka virtuālā sarakste ir veids kā ieintriģēt vai aizbadīt. Domājiet un rīkojoties!

 


Hei – izdevās!
Starp simtiem anketu ir atradusies vienīgā un īstā. Virtuālās sarunas ir bijušas lieliskas un motivējošas, laikam ir pienācis laiks pārvarēt interneta uzliktos ierobežojumus un satikties „dzīvajā”. Kā? Kad? Kādā veidā? Vai cerēt uz ko vairāk jau pirmajā randiņā? Te ieteiktu nesacerēties, jo dzīvē virtuālais tēls var būtiski atšķirties. Jā, ir atbilstība attēlam, bet kaut kas nav tā kā vajag... Pirms tikties, jūs jau esat uzkonstruējis sev virtuālās prasības, ko gribat sagaidīt no tikšanās, bet ļaujaties pašplūsmai, kas būs tas būs... Kā tikšanās vietu izvēlieties mazu un omulīgu kafejnīcu, kur iemalkot kafiju, ja tikšanās būs patīkama, tad varēsiet to turpināt. Ja nepatiks, vienmēr pastāv iespēja aizmukt.
Satikāmies, ko tālāk?

 


Agri vai vēlu iestājas mirklis, kad virtuālais randiņš pārceļas uz realitāti. Satikāmies, parunājām, bet kā rīkoties tālāk? Te jau ir vaļa fantāzijai un vēlmēm. Tikai vēlmēm ir jābūt abpusējām. Un vai paātrinātais režīms būs noderīgs, ja vēlaties ilglaicīgākas attiecības? Izlemiet paši, te neviens gatavu recepti iedot nevar.

 


Galvenais ir zināt, ko vēlies un kur to saņemt. Negaidiet princi baltā zirgā vai perfekto pelnrušķīti – realitāte ir savādāka. Nemeklējiet ilgtermiņa attiecības erotiskajos portālos vai vienas nakts attiecības - potenciālo precību portālos. Un tad jau viss notiksies.

Komentārs par rakstu: Iepazīstamies internetā?

kena
08.04.2010 13:49:39
un tā ir liela patiesība, kas sarakstīts, bet nu katram jau citādi iziet.dalās viedokļi, pie katra objekta citi noteikumi
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!