Trešdiena, 24. Jūlijs, 2024
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Vai ir lietas, ko vīrieši necieš seksa laikā?

trešdiena, 7. aprīlis (2010)   

Izrādās, ka arī vīriešiem ir pāris lietas, ko tie galīgi nevēlētos sagaidīt no savas partneres.

 

1. Angļu lēdija gultā jeb sekss ar sāls stabu.
Iedomājaties cik „aizraujošs” būtu sekss ar sievieti, kas mīlēšanās laikā pilnīgi neko nedarītu – tikai gulētu un „ķertu kaifu”. Tas laikam ir pats briesmīgākais ko vīrietis varētu saņemt no savas mīļotās sievietes. Te varētu derēt ieteikums sievietēm, esiet aktīvas pat tad, kad esat apakšā. Tomēr ir svarīgi parādīt partnerim, ka jūs vēlaties ne mazāk kā viņš. Ja sieviete gulēs kā sāls stabs un baudīs seksu vēsā angļu lēdijas mierā, tas varētu vīrietim sagādāt problēmas, jo –

 


 Nav skaidrs vai sievietei veiktās darbības patīk,


 Vai viņa vispār vēlas mīlēties vai to dara pārprasta apzinīguma un pienākuma izjūtas dēļ.


2. Puritāniskā vecmāmiņa
Lai cik tas jocīgi neskanētu, izrādās, ka vēl joprojām daudzas dāmas uzskata, ka baudījums seksā ir vīrieša prioritāte un, ka seksā visu nosaka vīrietis. Interesanta nostāja. Sievietei ir visas iespējas gūt vadību gultā ne tikai pie plīts. Un tas nav nekas traks vai slikts. Neesmu sastapusi vēl nevienu vīrieti, kuram nepatiktu, ja sieviete uzņemas vadošo lomu, stāsta, kas tai patīk, ko tā vēlas sagaidīt. Laiks parādīt to tīģerieni, kas noslēpusies dvēseles dzīlēs un gaida savu brīvības brīdi.

 


3. Vēsā vienaldzība
Ir situācijas, kad rodas mānīga sajūta, ka sievietei ir pilnīgi vienalga kā viņas partneris jūtas. Un šo viedokli radām mēs pašas, neizrādot ieinteresētību, neizrādot, ka vēlamies sagādāt vīrietim baudījumu. Vai tiešām ir tik grūti pajautāt – „Mīļais, vai tev ir labi, vai patīk? Vai man tā turpināt?”. Izrādās arī vīriešiem patīk, ja kāds painteresējas par viņa izjūtām un pievērš uzmanību.

 


4. Emocijas – aizliegtas
Augstāk minētais uzstādījums ir absolūti jāizslēdz no jebkāda veida saskarsmes, ieskaitot gultu. Neviens jūsu galvā neielīdīs – tātad – izrādām emocijas, jūtas. Nevar seksa laikā slēpt savas izjūtas, tādejādi sarežģījot partnera dzīvi – nevar jau uzminēt patīk jums vai nē, jums ir labi vai viss, kas notiek ir pilnīgi garām. Nekautrējieties no vaidiem un nopūtām, nav jau emocijas jāizrāda tik skaļi kā sliktā pornofilmā, bet izrādiet jūsu patiku. Komentējot notiekošo ar elsām, vaidiem, jūs partnerim lieliski parādīsiet, kas jums ir patīkams un sagādā labsajūtu. Beigās vēl izrādīsies, ka jums tas iepatīkas.

 


5. Garlaicīgā vienveidība un pilnīgs aktivitātes trūkums
Mēdz dzīvē būt visādas situācijas, arī tādas, kad seksā iestājas vienmuļība un rutīna. Tātad – pēdējais brīdis dzirkstelei. Nekautrējaties no partnera, ja vēlaties attiecības uzlabot. Kāpēc lai neuzvilktu seksīgu apakšveļu standarta kokvilnas vietā? Kāpēc lai ērto mājas halātiņu un ruļļus matos nenomainītu seksīgs peņuārs ar brīvi krītošiem matiem? Kāpēc lai sevī neatklātu samaitātās meitenes izjūtas, redzot savu ietekmi un nenodejot vīrietim striptīzu? Izrādās, ka vīrietim patīk tapt kacinātam, tas uzbudinot, pat ļoti... Vīrietim patīkot, ja sieviete izrāda iniciatīvu seksā, kārdina, uzbudina... Tātad, izrādām interesi, domājam jaunu neredzētu pieeju, lai izšķiltu jaunu dzirksti attiecībās.
 

Komentārs par rakstu: Vai ir lietas, ko vīrieši necieš seksa laikā?

extra
08.04.2010 22:44:15
un neizdarīties kā vācu filmās.kas par daudz tas par skādi
Zīmulis
08.04.2010 10:20:37
Necieš sausumu
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!