Trešdiena, 24. Jūlijs, 2024
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Mīla medū

trešdiena, 7. aprīlis (2010)   

Ar sievu dievinām iet pirtī. Diemžēl, kad cēlām māju, neiedomājāmies, ka pirts telpa mājās noderētu, tādēļ nākas meklēt labas vietiņas tuvējā apkārtnē, kas tikai dara šo procesu patīkamāku. Un tā bija arī šoreiz.

 


Izvēlējāmies bērnus atdot vecvecāku drošajās rokās, ātrāk beigt darbus un doties pērties uz 30 kilometru attālo pirti. Iebraucu pirtī, sapirkos augļus, šašliciņu, vīniņu un devos gaidīt sievu, kas vēl steidza sasteigt pēdējos darbus. Iekāpjot mašīnā, sievai bija lielisks garastāvoklis. Izrādījās, ka sieva kopā ar kolēģiem „apmazgājusi” priekšnieka pirmdzimto. Manai dārgajai šampanietis iedarbojas momentāni. Vaigi sārtojas, acis spīd kā kaķenei, smaids līdz ausīm un oma superīga. Sen jau nebiju redzējis viņu tik pievilcīgu. Esam precējušies jau astoņus gadus, bet vēl jo projām mūsu starpā valda dzirkstelīte. Kur es tādu skaistuli un gudrinieci vienā personā atradu? Patiesībā viņa ir labākais, ko esmu varējis vēlēties. Slaida, formīga melnmate ar labu gaumi. Uz darbu vienmēr dārgā dodas stingros kostīmiņos, bet es zinu, ka zem stingrās štātes slēpjas kārdinoša veļa un zeķes, kas tikai vēl vairāk mani kārdina. Par spīti bērniem, viņa ir saglabājusi lielisku izskatu un formu.
 

 

Aizbraucām līdz pirtij, kas šoreiz bija piedeva drauga vasarnīcai, bez drauga, jo viņš bija aizceļojis uz siltākām zemēm, līdz ar to pirts un māja bija mūsu rīcībā. Sieva aizgāja nedaudz nosnausties, es tikmēr kurināju pirtiņu, cepu šašliku. Pamodināju sieviņu tika tad, kad vajadzēja jau doties uz pirti. Ieejot priekštelpā, es palīdzēju viņai atpogāt daudzas blūzes podziņas, pēc tam attaisot rāvējslēdzi, viņas svārki noslīdēja uz grīdas, atklājot sievu stāvam vienās zeķēs, atpogātā blūzītē un seksīgā apakšveļā. Sieviņa miegaini kaut ko vāvuļoja, bet es tikai stāvēju un priecēju acis ar lielisko skatu un jutu, kā uzbudinos. Nodomāju – nelaikā, tak pirtī jāiet. Bet viņa ņem un pagriežas ar muguru pret mani – Mīļais, attaisi krūšturi. Es arī attaisīju, krūti ar plaukstu aptvēru, pie sevis dārgo pierāvu, visa mana piebriedusī mantība starp viņas kārdinošajiem apaļumiem piespiedās. Mīļā pasmaidīja, pagriezās pret mani, pēkšņi noslīdēja uz ceļiem, ar veiklu rokas kustību atbrīvoja mani no apakšveļas un noskūpstīja tur. Piecēlās it kā nekas nebūtu bijis un turpināja izģērbties. Ak, tu, kārdinātāja! Nu labi, ja jau tu tā, tad es tev pirti uzkurināšu! Kamēr domāju un vēroju, viņa jau uzspēja izģērbties, ietīties palagā un doties uz pirti.

 


Pirtī gājām kādas divas reizes, pa starpu uzēdām šašliku un malkojām vīnu. Sāku viņu pērt, divreiz nogāju ar smaržīgu bērza slotu no pēdām līdz pleciem, no viņas tik skanēja vaidi un elsas. Kā slota sāka savu danci pa viņas kārdinošo pēcpusi, skanēja tik ak un vai, bet tik saldi un aicinoši. Pirms nākamās tūres, izlēmu ieziest viņu ar medu, jo sievai tas dikti patīk. Atvēru medus trauku, ziedu medu viņai uz muguras, pleciem, masēju, pievilku viņu sev tuvāk, sāku ar medu ieziest viņas krūtis, vēderu. Nosēdos uz ceļiem, sāku ieziest katru viņas kājas pirkstiņu, glāstīju ceļus.

 

Siltais medus patīkami piepildīja plaukstu, lai iztecētu zeltainā straumē uz viņas daiļā auguma. Viņas kārdinošais dupsis izpelnījās īpašu manu uzmanību, es to glāstīju, mīcīju, masējošām kustībām ziedu uz tā medu un ne tikai. Mana roka nekaunīgi ieslīdēja starpā, es atļāvu savam pirkstam maigi ieslīdēt viņā, vieglītēm un nedaudz. Iegāju, izņēmu... Viņa maigi labsajūtā stenēja. Es jau vēlējos ieiet viņā, bet dārgā lika pagaidīt. Viņa noslīdēja uz ceļiem man pretī – mans loceklis stāvēja kā pīķis debesīs. Viņa ar sauju paņēma nedaudz medus, iemērca tajā pirkstu ar kuru pēc tam glāstīja manu locekli no saknes līdz galviņai. No augšas līdz apakšai, no apakšas līdz augšai... Pēc brīža jau darbojās visa plauksta, kas slīdēja ieziesta ar medu, tai piebiedrojās viņas mēle, kas laizīja galviņu, pēc mirkļa jau to jutu visā augumā. Viņa laizīja no manis tekošo medu kā lielu konfekti. Beigu beigās es vienkārši vairs nevarēju izturēt, nogrūdu viņu četrāpus un iegāju viņā no aizmugures. Jutu kā skalojas viņas sulas un medus. Kustējos ātri un pat nežēlīgi, bet spēju noturēties, kamēr viņa beidza divreiz, lai beigtu viņā.

 


Pēc tam vēl turpinājām viens otru ieziest, laistījāmies ar aukstu ūdeni, tas bija tik patīkami un atsvaidzinoši. Par spīti pirts karstumam, mums bija izdevies romantisks vakars ar lielisku medus mīlu.
 

Komentārs par rakstu: Mīla medū

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!