Trešdiena, 24. Jūlijs, 2024
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Nav laika seksam?

svētdiena, 28. marts (2010)   

Biežie vien mūsdienu aizņemtībā secinām, ka tā gribas seksu, bet kurā brīdī to realizēt? Laiks ir tik noslogots, ka dienas plānotājā nekādi neatrast mirkli šai patīkamai nodarbei. Bet izrādās, lai noturētu stabilas un ilglaicīgas attiecības, pļāpāšana sapulču pārtraukumos pa mobilo ar partneri, nebūs īstais risinājums, lai to realizētu.


o Sekss attiecību sākumā


Kad esi iemīlējies un tavā vēderā virpuļo tauriņu katafonija, liekas, ka visa tava dzīve tikai griežas ap tavu partneri. Vēlies viņu izzināt, pavadīt pēc iespējas vairāk laika ar viņu un mīlēties – daudz un pēc iespējas biežāk, jo tas tomēr ir tik sasodīti patīkami! Bet! Bet ar laiku nākas saprast, ka ar mīlestību paēdis nebūsi un nākas atgriezties dzīves realitātē. Un te negaidīti var iestāties nogurdinošā rutīna. Sekss pamazām kļūst par nakts zemsegas nodarbi, vēlams pirms miega, bet dažreiz pēc nogurdinošās darba dienas, spēka pat tam neatliek.

 


o Kvalitāte ne kvantitāte


Ja jau attiecības ir ievirzījušās tādā gultnē, tad būtiska izrādās kvalitāte ne kvantitāte. Bet, ja ar seksu nodarbojaties tik bieži cik vien ir iespējams, tad kvalitāte var arī nedaudz pieklibot, bet, ja ieturat statistiskā latvieša mīlēšanās kvalitāti – ne vairāk kā reizi nedēļā, tad tomēr vajadzētu piestrādāt arī pie kvalitātes, lai būtu vismaz ko atcerēties nedēļas laikā.

 


o Spontānais sekss
 

Ir mīts – neesot nekā labāka par spontānu seksu. Vai mīlēšanās bez iepriekšējas sagatavošanās var nest lielāku baudījumu? Dažreiz – jā, bet pie zināmiem daudzumiem situācija var krasi mainīties. Ja jau darba grafiks ir tik noslogots un vēl bonusā ir bērni, tad laikam seksam paredzēto laiku tomēr būtu iepriekš ieplānot. Izdomājiet ko kārdinošu apģērbsiet, ieejiet vannā vai dušā, dienas gaitā pakaciniet partneri, stāstot ko labprāt ar viņu vakarā darīsiet. Tādejādi vakars var izrādīties īpaši patīkams.
 

 

Baudījums rindas kārtībā


Vēl viens mīts – seksam jābeidzas ar abpusēju orgasmu – tāpēc jau arī notiek tēlošana, ko aprunājām iepriekš. Jā, abpusējs orgasms un vienlaicīgs ir iespējams, bet tā nav ikdiena, ne vienmēr tas izdodas, tā kā nevajadzētu to izvirzīt par pašmērķi. Vai ērtāk un patīkamāk nebūtu sniegt baudījumu “rindas kārtībā”? Es tev, tu man?
 

 

o Runājiet
 

Ja partneri jau zināt ilgi, tad jūsu rokās ir ļoti daudz trumpju, ko atliek tikai izmantot. Jau iepriekš zināt kur partnerim ir jāpieskaras, lai sniegtu tam baudījumu, izmantojiet šo iespēju. Bet tomēr, nezināmu iemeslu dēļ, valda uzskats, ka seksā partneriem ir jāmāk nolasīt vienam otra domas, nevis jārunā par to, kas patīk vai nepatīk un ko patiesībā vēlies no otra sagaidīt... Dīvaini. Jo tomēr labāk ir uzsākt sarunu par partnera un savām vēlmēm, kā staigāt apkārt ar hronisku VTO vai STO , kaut gan partneris ir blakus un pat sekss regulārs. Izrādās, ka sarunas veido daudz intīmāku gaisotni un satuvina daudz labāk kā partizāna klusēšana. Ja jau esat nonācis pie secinājuma, ka sekss jūsu mājās nav bijis kopš Ziemassvētkiem, laicīgi to ieplānojiet, bez liekiem traucēkļiem un apspriediet ar partneri jūsu vēlmes, bet šis padoms ir derīgs tikai – ja jums ir partneris.

 


o Kāpēc vispār būtu jāmeklē laiks seksam?


Izrādās, ka nodarboties ar seksu vajadzētu nodarboties samērā regulāri. Jo –


1. tas palīdzēs jums labāk izskatīties;
 

2. jūs pats jutīsieties daudz labāk;


3. un kā jau zināms, pat veselība uzlabojas, ja sekss ir regulārs un kvalitatīvs.


Atliek vien pārpildītajā dienas grafikā atrast mirkli, ko veltīt sev un partnerim. Atbrīvoties no darbiem un bērniem un gūt pilnvērtīgu baudījumu. Kā senie latvieši jau teica: “Darbs nav zaķis, neaizbēgs”.
 

Komentārs par rakstu: Nav laika seksam?

Tāpat
31.03.2010 12:43:49
Tad, kad tu esi nodzīts pēc suņa, ne tev spontāno ne plānoto seksu vairs gribas. Vienkāršāk ir nolikties slīpi un izgulēties. Kāds tur sekss, kad tu pa trim darbiem ņemies, lai galus sailktu kopā?
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!