Trešdiena, 24. Jūlijs, 2024
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Padomu piecinieks

ceturtdiena, 25. marts (2010)   

Nevienam vīrietim jau nepatiktu, ja viņu gultā uzskatītu par garlaicības iemiesojumu, arī neviena sieviete ar tādu eksemplāru nevēlētos būt kopā. Interesanti kas ir tās lietas, ko sieviete savā vīrietī vēlētos neredzēt? Šeit būs mana versija par tēmu:
 

 

1.Pārāk uzmanīgs mīļākais
Frāze – Vai ES varu, nav uzbudinoša. Pat nav seksuāla. Mēdz sabojāt garastāvokli. Īsts vīrietis laikam tomēr zinās, kā likt noprast sievietei savu nākamo soli, neuzdodot liekus jautājumus un neminstinoties. Dažreiz pietiks ar skatienu vai pieskārienu, lai tuvojošās darbības liktu noprast

 


2.“Trusīšu sekss”
Man šķiet, ka lielākā daļa sieviešu piekritīs, ka sekss bez kaisles ir vienmuļš, garlaicīgs, nogurdinošs un visādi citādi nesaistošs. Neviena sieviete negribētu būt par gumijas lelli, kurā jāapmierina savas vajadzības. (Bet, protams, mēdz arī būt altruisti). Neapgalvošu, ka seksam katru reizi ir jābūt kaislību vētru plosītam, bet nedrīkst ignorēt to, ka sieviete tomēr vēlas būt sieviete, skaista un iekārojama, un iegūstama. Vai tiešām ir tik žēl pielikt savu darbu, lai sieviete tāda arī justos?

 


3.Vienmuļība
Ja Jūsu draudzene, sieva zina katru plaisu guļamistabas griestu apmetumā, tas laikam neko labu par Jums neliecina. Bet nevajag uzreiz ragus dūņās bāzt! Pielietojam nedaudz fantāzijas, nomainām dislokācijas vietu un pozu, un izrādīsies, ka dzīve mēdz būt daudz jaukāka un interesantāka kā līdz šim šķita. Pamēģiniet vannas istabā, virtuvē, viesistabā uz galda, mašīnā vai pat pa kluso pludmalē (ieteiktu nomaļu pludmali, ne Dubultus vai Majorus), iespējamo vietu klāsts ir tik plašs, cik Jūsu fantāzija. Galvenais izdomāt un uzdrīkstēties realizēt!

 


4.Vaidi un sarunas
Nesteniet kā astmatiķis – tas ne tikai kaitina, bet pat sanikno! Nu jā, klusēt kā ūdeni mutē ieņēmis arī nav labākā alternatīva. Jācenšas atrast “zelta vidus ceļu”, bet šeit gatava recepte nav iespējama, jo mēs esam tik dažādas! Ar saviem vaidiem ir draudzenei jāstāsta par Jūsu labsajūtu, nevis jāinformē kaimiņu, ka Jūsu mājās sekss tomēr ir biežāk kā Ziemassvētki. Arī pacentieties bagātināt savu seksa laikā izmantoto vārdu krājumu, savādāk agri vai vēlu sāksiet atgādināt papagaili. Atrodiet sevī spēju savai mīļotajai stāstīt cik viņa lieliski izskatās, kāda lieliska mīļākā viņa ir, tikai Dieva dēļ, neatkārtojaties – saprotu, ka grūti, bet tas ir tikai Jūsu labā.

 


5.Pilnīga nevēlēšanās eksperimentēt
Ja jūsu attiecības jau ilgst ne pirmo gadu vai pat desmitu, iespējams, ka guļamistabā ir ielauzusies rutīna un tas ir brīdis, kad jāsāk eksperimentēt, aizmirstot šujmašīnas vienmērīgo ritmu. Izmantojiet pozu dažādību, atklājiet sevī aktiera talantu – kāpēc nespēlēt lomu spēles, dodiet vaļu savai fantāzijai un pat vistrakākajām idejām. Bet. Šie ieteikumi ir derīgi situācijā, kad Jūsu partneris arī ir atvērts jauninājumiem, jo tikai tā var uzlabot savstarpējās attiecības un netikai gultā. Runājiet ar partneri un realizējiet savas idejas.
Ir jāatceras, ka šādi maziņi seksuālās dzīves uzlabojumi var ikdienu pavērst daudz interesantāku un aizraujošāku. Vajag tikai sākt. Un Jūsu sieviete to novērtēs!
 

Komentārs par rakstu: Padomu piecinieks

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!