Trešdiena, 24. Jūlijs, 2024
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Seksa saziņas instrukcija

pirmdiena, 22. marts (2010)   

Vai zinājāt, ka runājot ar seksa partneri par savām vēlmēm varat uzlabot seksuālās dzīves kvalitāti? It kā sen zināma patiesība, bet kaut kā tomēr mēs to aizmirsta, tādēļ – atgādināsim sen zināmo.
Neviens neprot lasīt domas.

 


Bieži vien partneri nenojauš kā varētu sniegt pilnvērtīgāku baudījumu viens otram, tādēļ paši sev sarežģījot dzīvi. Kad runa ir par seksu, neviens taču nevēlas atzīt, ka kaut ko par to nezina, tajā pašā laikā apzinoties, ka tomēr laikam arī kaut ko nezina. Nodarboties ar seksu ir līdzīgi kā vadīt auto – kaut kādām priekšzināšanām ir jābūt, savādāk ietrieksies tuvākajā sētas stabā. Lai brauktu, no sākuma ir jāiemācās noteikumi, tehnika un tad jānokārto tiesības to darīt. Analoģiski ir seksā. Lai katru reizi sekss kļūtu ar vien labāks, nepieciešams ir noskaidrot partnera vēlmes.
Katrs no mums ir meža dīvainītis ar savām vēlmēm, ko vēlas saņemt seksā. Nav divu vienādu cilvēku ar pilnīgi identiskām vēlmēm. Kas der vienam, nenozīmē, ka otram sagādās tieši tādu pat baudījumu. Kādam patiks maigi glāsti, kādam roku sasiešana. Kas vienam būs pieņemami, otram būs absolūts tabu. Tieši šo iemeslu dēļ ir nepieciešams runāt ar partneri, lai noskaidrotu viņa vēlmes un tieši tāpat ir nepieciešams stāstīt partnerim par savām vēlmēm, jo neviens no mums nav telepāts, lai nolasītu to, ko domājam, bet nepasakām. Gribi labu seksu – stāsti otram, ko vēlies.

 


Vēlme izbaudīt kaut ko jaunu
Seksuālo vēlmju apspriešana, fantāziju izpaušana ir solis, kas ļauj baudīt seksa sniegtās iespējas ar pilnu atdevi. Nav jau nepieciešams uzreiz izlikt visas vēlmes un vēl pie tam rakstiskā veidā! Bet saruna ar partneri ne tikai noņem dienas sagādāto stresu, bet ļauj sajust cik brīvs esi ar savu partneri. Daudziem pāriem ir nepieciešamas pārmaiņas no rutīnas, bet šīs pārmaiņas nevar realizēt, ja vēlmes nav saskaņotas, bet tas nav iespējams, ja kādu pārī nomoka kauns un bailes no tā, kā partneris reaģēs. Bet to jau nekad nevar uzzināt, ja nepamēģina – iespēja ir 50 uz 50 – vai nu būs reakcija vai nebūs. Varbūt ir vērts riskēt? Pieeju partnerim var atrast vienmēr, ja vien pašam ir tāda vēlme. Nav jau nepieciešams izklāstīt visu tieši, bet var dot nelielus mājienus par savām vēlmēm. Piemēram, skatoties TV kādu filmu, partnerim var norādīt, ka jūs labprāt pamēģinātu tieši šādi.

 


Nesakot ne vārda.
Saziņa ir svarīga, bet nevienmēr tai ir jābūt verbālai. Ir vairāki veidi kā likt partnerim izprast savas vēlmes darot, nevis runājot.
Seksa laikā vadi partneri sev vēlamajā virzienā. Maigi ar rokām parādiet, kas būtu jādara partnerim, lai jūs gūtu baudījumu. Izrādiet cik jums būtu patīkami, ja tieši tāpat darītu partneris. Esiet viņa roku gids. Atcerieties – labsajūtas vaidi, kunksti, kustības – ir saziņas veids, kā norādīt partnerim ko vēlaties un kas jums patiktu.

 


Godīgs, pozitīvs, pārliecinošs.
Runājot ar partneri par to, kas jums patīk vai nepatīk seksā ir svarīgi būt:
Godīgam. Nemelojiet un neizliecieties. Esiet godīgs pret partneri un stāstiet visu kā ir, kas patīk un ko vēlaties. Ja jūs izliksieties, atņemsiet partnerim iespēju kļūt labākam mīlniekam, jo viņš nezinās, kur pieļauj kļūdas.
Pozitīvam. Neatgādiniet partnerim viņa pieļautās kļūdas. Nesakiet, ka viņš ir “garām” vai pilnīgi nederīgs kā mīlnieks. Vienmēr ir svarīgi uzsvērt to, ko viņš māk vislabāk un lūgt atkārtot.

 


Pārliecinošam. Partnerim nevajag baidīties saņemt jūsu atbildes reakciju, jums partnera. Tieši tāpēc rīcībai ir jābūt pārliecinošai un mērķtiecīgai.


 

Komentārs par rakstu: Seksa saziņas instrukcija

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!