Trešdiena, 24. Jūlijs, 2024
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Iz sendienām. 2.daļa

pirmdiena, 22. marts (2010)   

Man jaunā draudzene dzīvoja tuvējā kempingā. Vieta bija gana komfortabla un populāra, bija gan istabiņas ar ērtībām, gan bez ērtībām, divvietīgas un četrvietīgas, bija arī atsevišķi namiņi, parasti četrvietīgi. Kempings atradās nosacīti ciemata teritorijā, līdz ar to bija nodrošināts ar visām ērtībām, kādas padomju cilvēks varēja vēlēties.
Dušas - uz vairākiem namiņiem viena, līdz ar to kārtīga kavaliera pienākumos ietilpa savas dāmas mazgātmiera sargāšana. Par cik dienas otrā pusē lielākā daļa cilvēku bija pludmalē, ap dušām bija tukšs un palīdzēšana bija nedaudz plašāka, kā tas būtu piedienīgi jaunam draugam.
Jaunam draugam bija visai apgrūtinoši noklausīties mazgāšanās procesu, iedomājoties roku kustības pa ķermeni, kuru tikko bija vērojis vien peldkostīma piesegtu, bet jaunkundze pamanījās arī padot peldkostīmu pa durvju spraugu un palūgt dvielīti. Viņa iznāca ietinusies dvielītī, kas sedza viņas ķermeni no padusēm līdz – dievs augstais, līdz šekumam, kad viņa pieliecās, lai paņemtu biksītes, ko uzvilkt, man gandrīz saplīsa peldbikses. Labi, ka no tādas lietas meičas klātbūtnē vairs nekautrējos tik ļoti, ka mestos bēgt. Tikai tagad saprotu, ka tas viss bija teātris, un es tiku vērots ar lielu rūpību. Viss mans apmulsums tika rūpīgi analizēts. Man savukārt šķita, ka viņa vienkārši ir neuzmanīga, bet tas nemazināja uzbudinājumu.
Iešmaucu arī es dušā. Remdena ūdens šalts vismaz noņēma pārlieko sasarkumu, un vieglie uzbudinājuma drebuļi bija attaisnojami, ar ūdens zemo temperatūru.
Atgriezies viņas kompānijā atklāju, ka viņa dzīvo mājiņā, kas ir blakus viņas draudzeņu namiņam, kurp nu devās man draugs. Meičas gluži nevainīgi painformēja, ka mums jāpalīdz viņām sarīkot pasēdēšanu un mēs tikām pašķirti.
Namiņš bija saules piesilis, ar baltu audumu aizklātiem logiem un lielu lāvu vienīgās istabas vidū. Tas acīmredzami bija ģimenēm paredzētais namiņš. Kā dāma izmeta - vecāki vēl neesot atbraukuši, tāpēc esot iespēja izklaidēties.
To sakot viņa pieliecās, lai paņemtu kaut ko no somas, kura stāvēja uz gultas. Nespēju atturēties nesatvēris viņu pie gurniem, it kā, lai atturētu no kritiena gultā. Par atbildi viņa sāka slīdēt man virsū lēni griežoties ap sevi.
Ar šņācienu- “Nekauņa” viņa apvija rokas man ap kaklu un noskūpstīja mani.
Tā mani vēl neviens nebija skūpstījis. Viņas ķermenis piekļāvās manam, viņa bija satvērusi manu galvu un pieliekusi to, ar savām lūpām plēsonīgi iesūcās manās. Viņas mēle atrada manu un sāka vilināt sevī, brīdī, kad mana mēle neuzmanīgi pietuvojās viņas zobiem, tā tika satverta un ierauta mutē. Viņas ķermenis piespiedās manējam, kaut arī tas, kas notikās manu treniņbikšu plānajā piesegumā prasīja jau zināmu meistarību. Maigi rīvējoties gar manu ķermeni viņa atbrīvojās no dvieļa, un izrādās, ka krūšturi viņa nebija uzlikusi. Viņa satvēra manu galvu un nolieca to lejup, celdama pretim savus uzbudinātos krūšu galus. Tie bija lieli, tumši sarkani un rotāja satricinošas krūtis. Stingras, masīvas, atsperīgas. To galus bālus bija atstājis pastāvīgais peldkostīma piesegs, kas vēl vairāk izcēla krūšu galu toni. Krūšu zirnīši bija iegareni un neparasti lieli.
Viņa sāka liekties atpakaļ, viegli drebot un spiežoties ar gūžām pret mani visjūtīgākajā vietā. Viņa pēkšņi apsēdās, satverot un noraujot manas treniņbikses. Ar vienu roku ieķērusies man gurnā ar otru satvēra manus makus un ķērās pie orālās stimulācijas. It kā tas būtu nepieciešams. Man toreiz tas bija neierasts jaunums un tradicionālisms ņēma virsroku.
Kad iegāzu viņu gultā viņas acīs nozibēja izbrīns, bet pieņēma viņa mani ar entuziasmu. Manu vidukli apvija spēcīgas kājas un ierāva mani uzbudinātās sievietes miesā ar uzvarētāja cienīgu sparu. Es centos neatpalikt un zaudēju prātu. Mēs laikam beidzām reizē. Es eksplodēju viņā un viņas krampjainais apskāviens un kliedziens varēja būt orgasma pazīme. Sastinguši gulējām apskāvušies un neatraujoties. Cerēju, ka mūzikas dēļ kas skanēja kādā no būdām, mūsu orģiju neviens nebija dzirdējis. Tās bija manas domas, bet draudzenei bija citas. Jūtot, ka es uzreiz nepalieku par lupatiņu viņa sāka berzēties gar mani, tad apvēla mani uz muguru un sāka skūpstīt.
Jutu, ka man tas varētu patikt, un ļāvos glāstiem. Viņa noslīdēja no manis, un atkal es sajutu, kā manu vīrietību ieskauj kvēlojošas sievietes lūpas. Viņa bija tik maiga, ka es gandrīz nekavējoties atgriezos sākotnējā stāvoklī un viņas atgriešana bija tikai mirkļa jautājums. Viņa atbrīvojās no apakšbiksītēm, kuras pirmajā reizē bijām tikai pabīdījuši sānis un uzsēdās man virsū.
Kurš gan atteiksies no paslinkošanas?
Izrādās, ka tas biju es. Es viņu satvēru, un šoreiz es viņu vadīju, tāpat kā iepriekš viņa no apakšas bija vadījusi mani, tagad es no apakšas vadīju viņu. Otrajā reizē man nebija ko zaudēt un mēs izbaudījām visu procesu vēlreiz. Pēc tam mēs ilgi gulējām apskāvušies un skūpstoties. Tā bija mūsu pirmā reize, bet nākamo nedēļu mēs to atkārtojām vēl un vēl. Es biju bez prāta no šīs sievietes. Tomēr viņa pazuda no manas dzīves tikpat negaidīti, kā parādījusies – vienā dienā viņas vairs nebija mājiņā.
Es protams zināju viņas vārdu un uzvārdu, zināju pilsētu, kurā viņa dzīvo, bet tas bija pietiekami tālu, lai turp man nekad neizdotos aizbraukt, bet adresi viņa man nekad nebija teikusi. Kempings darbojās vēl divus gadus, bet viņa tā arī neatgriezās.
 

Komentārs par rakstu: Iz sendienām. 2.daļa

wrecbedzvs
14.03.2012 10:43:16
oXxzRi , [url=http://zqgwbbacjfnn.com/]zqgwbbacjfnn[/url], [link=http://wfirclafqbal.com/]wfirclafqbal[/link], http://vewvrvighhzg.com/
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!