Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Izmīlēšu sevi?

trešdiena, 9. marts (2011)   

Masturbācija nebūt nav noslēpums un aizliegtais auglis. Un pat ir iespējams, ka daudzi gūst lielāku baudījumu pašapmierinoties kā mīlējoties ar partneri. Nav jau brīnums, jo vienatnē ar sevi vari darīt to, ko tu pati vēlies, nav nekādi noteikumi, mistiskās pieklājības normas, vari īstenot savas apslēptākās vēlmes. Izvairīsimies no oficiālā nosaukuma – masturbācija, bet runāsim par spēli ar sevi.
Lai paspēlētos ar sevi, gūstot no tā maksimālo baudījumu, nepieciešama tikai laba fantāzija un vēlme to darīt. Ir pāris veidi kā šo spēli izspēlēt kā neaizmirstamu un interesantu.

 


Glāstot sevi, vieglītiņām aizskariet kaunuma lūpas, klitoru, nedaudz tos paraustiet. Tas izrādīsies pat patīkami un dos jums iespēju atklāt nebijušas izjūtas. Galvenais – nekur nesteidzieties.
Pirms sevi glāstiet, uzsēdieties uz tās rokas, ar kuru to darīsiet, ļaujiet tai nedaudz notirpt. Tādejādi jūs aizverot acis radīsiet sajūtu, ka jūs glāsta cits cilvēks.
Guliet uz muguras, satuviniet pēdas, lai radītu lielāku sasprindzinājumu un paātrinātu orgasma atnākšanu.
Ja vēlaties, lai blakus atrodas jūsu mīļotais, bet tas nav iespējams, nolieciet blakus viņa drēbes, apslakot tās ar viņa smaržām. Protams, jūs varat vienkārši viņam uzzvanīt un sākt “seksu pa telefonu”, kas noteikti darīs jūsu seksuālo dzīvi daudz bagātīgāku.


Kā lielisku relaksācijas veidu, varat izmantot spēles ar sevi vai nu vannā vai dušā. Virziet ūdens strūklu uz klitoru, ļoti lēnām un uzmanīgi veiciet apļveida kustības, tādejādi iegūstot neatkārtojamas izjūtas. Sapņojiet, izjūtiet, saprotiet, kas jūs uzbudina un uzkurina. Tikai neaizmirstiet, ka ūdens strūklu nevajadzētu pavērst pret maksti, kas var radīt nepatīkamas sekas.


Lai gūtu pēc iespējas lielāku apmierinājumu, ne tikai spēlēs ar sevi, veiciet regulārus maksts vingrojumus (sasprindziniet un atslābiniet maksts muskuļus. To lieliski pat var darīt tramvajā braucot). Mājās ievadiet makstī pirkstu, sasprindziniet muskuļus, aptveriet pirkstu un atslābiniet tvērienu. Ja veiksiet šo vingrinājumu regulāri – paaugstināsiet sava seksa kvalitāti.


Spēlējoties ar sevi, nekautrējieties izmantot dažādus palīglīdzekļus. Neaizmirstiet izmantot maksts mitrinātājus, savādāk var iedzīvoties nepatīkamās traumās.
Biežāk eksperimentējiet. Mainiet pozīcijas, meklējiet savu ideālo pozu, kura sniegs jums lielāko baudījumu.
Neaizmirstiet, ka masturbācija ir veids, kā jūs iepazīstiet savu ķermeni, izjūtas, vēlmes. Un šīs spēles ar sevi jums var noderēt mīlējoties ar partneri un var ienest jūsu seksuālajā dzīvē daudz nepiedzīvotu un krāsainu izjūtu.
 

Komentārs par rakstu: Izmīlēšu sevi?

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!