Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Seksa problēmas

trešdiena, 9. marts (2011)   

Būsim atklātas un godīgas – dažreiz mums sekss nebūt nesagādā to baudu, ko tas varētu sagādāt. Tādēļ aprunāsimies kādēļ tas notiek un kā no tā izvairīties.
Viens no iemesliem kādēļ tas notiek ir izmēru nesavietojamība. Runā, ka izmēram ir nozīme – pilnīgi pareizi lielu sardeli mazā bulciņā sarežģīti ievietot. Var jau protams uzskatīt ka maksts ir pietiekami elastīga un izstiepsies atbilstoši izmēram, bet tomēr...
Tādēļ šādā gadījumā būtu jāievēro pavisam prozaisks ieteikums partnerim – viņa bagātību atrašanās pie jūsu kuņģa nebūtu vēlama, kaut arī jūs kā partnere ļoti novērtējat visus labumus, kas ir dabas doti jūsu mīļotajam.

 


Otrs tik pat prozaisks iemesls ir maksts sausums un berze, kas sievietei rada ne tās patīkamākās izjūtas. Šāda veida problemātika sievieti var skart laikā pēc dzemdībām, kad maksts īslaicīgi ir zaudējusi spēju dabiski ieeļļoties vai arī sieviete nav vēl īsti gatava dzimumaktam, t.i. priekšspēle ir bijusi par īsu. Pirmajā gadījumā var izlīdzēties ar speciāliem maksts mitrinātājiem, ko var iegādāties jebkurā seksšopā, bet otrajā gadījumā – nāksies priekšspēli pagarināt un veikt kvalitatīvāk.


Trešais no iemesliem nepatīkamam un sāpīgam dzimumaktam ir, ka dzimumakts sievietei sagādā ne jau fizisku, bet gan garīgu nepatiku. Tā var notikt, ja sekss nav abpusēji patīkams, ja tas ir tikai kārtējais laulāto pienākuma akts, ja mīļotā glāsti ir kļuvuši vienaldzīgi.
Un šeit jau priekšspēles ilgums vairs neko neizmainīs. Diemžēl daudzas sievietes izvēlas nest šo “upuri”, lai nepazaudētu esošos labumus, no bailēm palikt vienām, dažas nevēlas savus bērnus atstāt bez tēva un tā šo sarakstu varētu gari un plaši turpināt, bet vienojošais būs – labāk slikts sekss kā slikta pārējā dzīve, kaut arī pieļaujot šo piekāpību seksa jautājumā, agri vai vēlu sāks ciest arī pārējie “bonusi”. Vai tādēļ vajag sevi un partneri mānīt ar viltotu orgasma sajūsmu, ko nenoliegsim, pārvaldām lieliski?


Kādēļ?


Eksistē ne tikai fizioloģiskas atšķirības starp vīrieti un sievieti, bet arī šīs atšķirības varam aplūkot morālajā kategorijā, Sieviete vēlas gūt apmierinājumu kaut vai no tā, ka mīļotais atrodas viņai blakus, bet kas notiek situācijā, kad “mīļotais” nesniedz baudījumu, pat sieviete ir sākusi izjust nepatiku pret viņu, šī nepatika maz pamazām uzkrājas, lai agri vai vēlu kļūtu tracinoša. Lai cik tas neskanētu absurdi, nevar nodalīt gultu no ikdienas. Jo vairāk jums būs kopējas intereses, sarunas ar partneri, jo lielāka iespējamība iegūt lielisku un saskanīgu seksu.
Tā kā turpināšu Tev, lasītāj, sludināt mūžīgi mūžos, ka lielisks sekss un attiecības ir pastāvīgs darbs un attīstība.
 

Komentārs par rakstu: Seksa problēmas

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!