Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Sekss dušā

piektdiena, 4. marts (2011)   

Var jau protams gari un plaši klāstīt par plusiem un mīnusiem šādai izklaidei vannas istabā, tādēļ šoreiz pievērsīsimies tikai dušai, kā jau krīzes laikos pienākas. Un, lai cik tas arī jocīgi neskanētu, sekss dušā ir daudz ērtāks un patīkamāks kā sekss vannā. Ja netici man – pārbaudi.


Tātad – vadoši norādījumi kaislīgam seksam dušā:


1. Duša, ir ērta šādām izklaidēm, ja tā ir pietiekami plaša un autonoma. Riskanti ir par dušu uzskatīt vannā esošo ūdens sadalītāju. Bet, ja jums ir ērta, komfortabla dušas kabīne, ar ūberkruto ūdens smidzinātāju, tad attiecīgo uzparikti, palaižot patīkamas temperatūras ūdens strūklu, glāstiet savu partneri pieņemami nepieņemamās vietās. Mainot straumes spēku un ūdens temperatūru jūs varat iegūt nebijušas partnera izjūtas.

 


2. Zemūdens minets – viena no patīkamākajām seksa tehnikām. Pieejams pat morāli jūtīgākajām personām. Novietojam partneri dušā, partnere notuptas viņa priekšā uz ceļiem, sākot glāstīt partneri ar savām maigajām lūpām. Saprotams, ka partnerei varētu būt problēmas ar elpošanu, tādēļ ir ieteicams laiku pa laikam pārtraukt kaislīgo procesu, lai paelpotu un pārliecinātos par partnera izjūtām.

 


3. Sekss industrija ir piemērojusi savu piedāvājumu šādām izklaidēm un ražo plašu rotaļlietu klāstu, bet pilnīgi asākām izjūtām pietiks ar parastu dušas švammīti.

 


4. Lai vispār iekārdinātu partneri šādai jaunai rotaļai, ierosiniet viņam jūs nomazgāt ar švammi un aromātiskām ziepēm, jo viens nevar tik labi nomazgāties.

 


5. Nekādā gadījumā neaizmirstiet par elementāro drošību. Dušā ir sasodīti viegli nokrist, ūdens “atšķaida” dabisko ieeļļošanas sistēmu, kas nepieciešama kvalitatīvam seksam. Tādēļ, ja jūs sākat justies ne pārāk ērti – pārvietojaties labāk uz sausākām telpām.
 

Komentārs par rakstu: Sekss dušā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!