Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Trešā stunda. Mīļais, man bija TIK grūti...

otrdiena, 30. novembris (2010)   

Vīrietim ir jāzina cik grūti jums bija bez viņa. Grūti un slikti. Jo grūtāk un smagāk jums, jo lielāka iespēja atjaunot attiecības. Vīrietis izdzirdot cik jums ir grūti un slikti bez viņa (kā es izprotu jūsu domu gaitu), uzreiz noteikti no jauna iemīlēsies ar tādu spēku. Bez variantiem. Kā izdzirdēs, ka nav kam sataisīt klozetu, ka veļas mašīna saplīsusi un nav naudas, lai to sataisītu, un nagliņa stāv sienā neiesista un vispār cik jums grūti, smagi un vientuļi, viņš tā uzreiz skries pie jums, lai glābtu. Tā domājam?

 


Patiesībā viss ir otrādi. Jā, viņš skries uzreiz. Tikai ātri un citā virzienā. Tā nav viņa zemiskā rīcība, bet gan normāla cilvēciska reakcija. Neatkarīgi no dzimuma. Cilvēki nemīl problēmas. Varbūt vienīgi mazohisti. Līdz ar to iespēja šādā veidā apburt un noturēt vīrieti, t.i. ar salauztu veļas mašīnu, finansiālām grūtībām utl. – tas jau ir kaut kas no fantastikas.
Es saprotu, ka patiesībā vēlējāties teikt viņam pavisam ko citu. Ar tevi bija labi, bez tevis – ļoti slikti. It kā jau vīrietim būtu jāpriecājas un jājūtas glaimotam, ka jums ir bijis tik labi ar viņu. Bet diemžēl tā nenotiek. Jo jūs runājat par problēmām, bet nevienam viņas nav vajadzīgas, jau tā pietiek ar savējām. Ne lielas, ne mazas CITU problēmas nav vajadzīgas.

 


Saprotu, ka dažreiz rodas vēlme iežēlināt vīrieti. Iežēlosies, atgriezīsies, klozetu salabos, nagliņu iedzīs, algu pilnā apmērā atdos, no vientulības izārstēs. Fantastika. Kamēr vīrietis mīl jūs, ir blakus, tās ir jūsu abu kopējās problēmas. Brīdī, kad izšķīrāties, tās kļuva par jūsu problēmām un iekārdināt kādu ar jūsu problēmām diezin vai izdosies.
Trešās stundas mājas darbs.

 


Tātad jūsu sarunās (neplānotas tikšanās, sarakste, sarunas jebkura cita saziņa) nedrīkst piedalīties problēmas un to uzskaitījums. Jums viss ir labi. Pat lieliski. Vienīgais mazais trūkumiņš absolūtai idillei, ka ilgojaties (pēc seksa ar viņu, jo viņš bija lielisks mīļākais), jums ir labi ar viņu runāties, pietrūkst šīs sarunas utl. Bet tas nav obligāti (runāt šādas lietas), bet tomēr iespējami. Pārējās problēmas ir jāaizmirst. Viss ir lieliski. Jaunas perspektīvas – jauns darba piedāvājums, algas pielikums. Vecāki palīdz. Un esat atradusi TĀDU meistaru – zelts ne cilvēks. Viss lieliski un ir absolūtā kārtībā. Augstāk uzskaitītais ir tikai piemēri, jums pašai ir jāizdomā, kas jums ir lieliski un viss kārtībā. Jums jārada iespaids viņā par šo labi un viss ir lieliski. Skatāties acīs to stāstot, neviļus pieskarieties. Tādā veidā ar viņu runājiet. Un nekādas problēmas.
 

Komentārs par rakstu: Trešā stunda. Mīļais, man bija TIK grūti...

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!