Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Otrā stunda. Atgriezies pie manis, es atkal lūdzu!

pirmdiena, 29. novembris (2010)   

Atgriezies pie manis, es atkal lūdzu... Skaisti, liriski, dzejiski... Ja jūs vēlaties pilnībā sagraut attiecības, izmantojiet šo frāzi pēc iespējas biežāk un vairāk. Katru mīļu brīdi. Kas gan tā ir par baudu un attiecību veicinātāju – izspiest no cilvēka, kas iespējams jūs ciest šobrīd nevar, solījumu piedot, ja jūs parakstāties uz viņa noteikumiem. Ja atceraties, nodokļu inspekcijai bija sauklis – Nomaksā nodokļus un guli saldi. Iespējams, ka miegs tiešām uzlabosies, tomēr mīlestība pret nodokļu inspekciju, tas nepavairoja un neveicināja.

 


Jā, jūsu vīrietis ir vainīgs. Nestrīdēšos. Bet nevajag sevi mierināt ar ilūziju, ka tagad viņš būs pārlaimīgs, izdzirdot jūsu piedošanas piedāvājumu. Anonīmo alkoholiķu klubā tiekas cilvēki, kas kopā vēlas nedzert. Un tā arī jūs – atgriezies, es piedošu! – piedāvājiet savam mīļotajam ko līdzīgu.
Ideālajā variantā jūsu vīrietis vispār nedrīkstētu izjust vainas apziņu. Ja uzskatāt, ka tā nav, tālāk varat nelasīt. Jūsu gadījumā tad piemērotākas ir zīlnieces, tantiņas un piebūrējas, jo tikai pieburot, tu varēsi ļauties atriebības saldumam. Patiesībā neredzu jēgu mēģināt atgriezt cilvēku, kuru ienīsti, kur nu vēl dzīvot ar viņu kopā. Ja man piekrītat, tad atļaušos vēlreiz atkārtoties, visveicinošākais attiecību atjaunošanai ir tas, ka partneris neizjūt vainu.

 

Un neba lai žēloto trauslo vīrieša psihi. Lieta slēpjas pavisam citā apstākli – cilvēki dzīvo kopā, lai izjustu pozitīvas emocijas nevis, lai atbrīvotos no negatīvajām. Kādēļ lai vīrietis dzīvotu kopā ar sievieti, kas sola viņam piedot, ja ir iespējama tik plaša izvēle atrast sievieti, kura viņu ne par ko nevainos? Izjūtiet šo frāzi un apdomājiet, tātad -
Kādēļ lai vīrietis dzīvotu kopā AR SIEVIETI, KAS SOLA VIŅAM PIEDOT, ja ir iespējama tik plaša izvēle atrast SIEVIETI, KURA VIŅU NE PAR KO NEVAINOS?
Lai vīrietis vēlētos atgriezties ir nepieciešams kas vairāk kā solījums viņam piedot. Jēga ir tikai tad, ja viņš pats vēlas atgriezties un pats sper soļus lai izlīgtu. Ja tā nav, tad viņam uzkraut vainas apziņu (kaut vai ar mērci un garnējumu, ka viņa grēki taps atlaisti) ir bezjēdzīgi. Tas tikai atgrūdīs jūsu vīrieti no jums vēl ātrāk.
Otrās stundas mājas darbs.

 


Jeb kāda veida sarunās – gadījuma vai mērķtiecīgās, telefona, klātienes, īsziņās, e-pastos, Draugos vai caur trešajām personām (kopējie draugi, radi, paziņas, kolēģi utt.) izvairieties izvirzīt jebkāda veida pretenzijas, izvairieties no jebkāda veida pārmetumiem, kas varētu attiekties uz jūsu vīrieti. Jūsu moto – man nav nekādu pretenziju pret viņu. Nav nepieciešams atvainoties. Ja viņš vēlēsies atgriezties, jūs no sirds priecāsieties. Iespējams, ka daudzos gadījumos, dažādu apstākļu ietekmē pāri šķiras uz ilgiem gadiem. Dažādi mēdz būt apstākļi, profesijas un ietekmes. Vienkārši atbrīvojiet viņu no vainas apziņas, sirdsapziņas pārmetumiem uz visiem laikiem, lai dzīvo un nemokās. Un nemokiet līdz ar to sevi. Piekopjot šādu stratēģiju, jūsu iespēja atgriezt bijušo pieaug ar katru brīdi.
 

Komentārs par rakstu: Otrā stunda. Atgriezies pie manis, es atkal lūdzu!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!