Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Mīlas psiholoģijas īsais kurss. Pirmā stunda attiecību atgriešanā

sestdiena, 27. novembris (2010)   

Skaidrojumi

 


Konkrētais kurss paredzēts meitenēm, kas vēlas, lai bijušais atgrieztos un bijušās attiecības atjaunotos.
Kurss sastāv no informācijas, kas sevī iekļauj teoriju un praktiskus padomus. Kurss paredz, ka jebkurš no ieteikumiem tiek izpildīts pilnā apjomā un no visas sirds.

 


Jūsu veiksme ir atkarīga no jūsu mērķtiecības un uzstājības. Svarīgi, ka bez praktiskas realizācijas, kursam absolūti pazūd jēga. Līdz ar to ir svarīgi, lai visi ieteikumi tiktu realizēti pilnā mērā.

 


Pirmā stunda:

 

Ar asarām nebūs līdzēts
Patiesībā visu tikai sabojāsi. Bija laiks, kad sirdij tuvais cilvēks jums solīja mūžīgu mīlestību un uzticību līdz kapa malai. Bija kaut kas tāds? Protams, ka bija. Un tagad atcerieties – kuram viņš to visu solīja? Jums? Jā. Tas tā kā būtu skaidrs. Jautājums – ko viņš redzēja, kad to visu solīja? Ko viņš redzēja skatoties uz jums? Viņš redzēja kaut ko, kam pateicoties viņa pulss paātrinājās un elpa kļuva ātrāka. Tiesa? Pieņemu, ka jā. Tas viss bija skaisti. Viņš redzēja jūsos kaut ko tādu, kas viņam patika visvairāk uz pasaules.
Bet atnāca laiks, kad pulss normalizējās, viņa elpa kļuva lēnāka. Aizgāja ar vieglu sirdi, kā saka. Un pat neatskatījās. Preilene, protams, asarās, lauzot rokas izmisumā, raidot pret debesīm lāstus un lūgšanas. Un tagad – uzmanību ekrānam:

 


Ja jau viņš nemīl tādu, kāda  JŪS BIJĀT TAD-KĀ TAD VIŅŠ IEMĪLĒS JŪS TĀDU KĀDA ESAT TAGAD?


Kā viņš iemīlēs šo apvainoto, aizvainoto būtni ar sarkanajām, saraudātajām acīm un uzpampušo seju? Ko viņš ieraudzīs, atskatoties? Bail pat šo ainu iedomāties.
Protams, piedodiet, bet vai jūs pati ēdīsiet divas nedēļas vecus salātus, zinot, ka tie divas nedēļas atpakaļ bija svaigi un garšīgi? Diezin vai. Tātad – arī augstāk attēlotā situācija ataino divas nedēļas vecus salātus. Viņš jau arī saka – es nemīlu tevi tādu, kāda tu biji. Un kā, lai viņš, nabadziņš, iemīl jūs noraudātajā veidolā? Kur nu vēl iekāro?
Izrādās, ka daudzas sievietes to saprot instinktīvi, līdz ar to paslēpj no vīrieša savas bēdas un sāpes, asaras un rūgtumu. Līdz ko vīrietis ir jau aiz durvīm, tikai tad viņas dod vaļu emocijām pēc pilnas programmas. Tas ir saprātīgāk kā dauzīt šķīvjus, mētāties ar kotletēm, bet tomēr par maz, lai glābtu attiecības. Viņš ir aizgājis. Jūs palikāt. Diemžēl šeit es nesaskatu nekādu Happy end.

 


Šī kursa koncepcija paredz, ka jūs esat izšķīrušies jau nedaudz senāk par vakardienu. Patiesībā kā jūs to izdarījāt ir nebūtiski. Svarīgi ir kā jūs mēģiniet atjaunot attiecības. Stratēģijai ir jābūt tieši tādai pašai, kā jūs mēģinātu nodibināt jaunas attiecības ar absolūti nepazīstamu cilvēku. Vai jaunas attiecības uzsākot, jūs potenciālo partneri lūdzaties? Vai lienat potenciālā partnera priekšā uz ceļiem? Jūs raudat, psihojat, lai jaunais partneris jūs iemīlētu? Nē, nē un vēlreiz nē. Bet tādā gadījumā rodas jautājums – kāpēc tagad jūs to visu darāt? Jaunam partnerim jūs cenšaties iepatikties nevis aizbiedēt. Cenšaties parādīt savas labākās īpašības, ieintriģēt, nevis atgrūst. Un tieši kā veidojot jaunas attiecības, jūs varat atjaunot vecās.

 


Pirmās stundas mājas darbs.
Jebkuras pārrunas bez scēnām, asarām, puņķiem un histērijas. Nekādu uzbraucienu. Nelūgties. Nepazemot sevi jel kādā veidā. Neiežēlināt un nespēlēt “uz jūtām”. Visu, kas grauj jūsu pašapziņu, cieņu izmantot NEDRĪKST! Vienīgā iespējamā stratēģija – uzvesties tā, ka būtu sākušās jaunas attiecības. Izrādiet tikai savas labākās īpašības.
 

Komentārs par rakstu: Mīlas psiholoģijas īsais kurss. Pirmā stunda attiecību atgriešanā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!