Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Paspēlēsim sunīšus?

pirmdiena, 4. oktobris (2010)   

Lai cik tas vīrietim varētu šķist dīvaini, poza kādā notiek vaginālais dzimumakts ir būtiska sievietes labsajūtai tā laikā. Un patiesībā ne tikai sieviete labsajūtai –jā, arī jūsu īriešu labsajūtai. Jebkura pozīcijas maiņa var mainīt jūsu izjūtas seksa laikā, jo vagīnas jūtīgums nav vienāds, tas var mainīties no leņķa, dziļuma. Līdz ar to prognozēt kādas izjūtas būs seksa laikā, nav iespējams, to var noskaidrot tikai To darot, eksperimentējot ar pozām, mainot tās un dažādojot. Kāpēc, lai šovakar ar seksu nenodarbotos kā pierasts laulības gultā, bet gan viesistabā uz galda – pikanti, ar uguntiņu un neviens arī neuzzinās, būs maziņš noslēpums jūsu starpā un izraušanās no tik apnikušās laulības gultas vienmuļības.

 


Starp citu, arī labsajūta no klitora stimulācijas ir atkarīga no sievietes pozas. Tajā pat laikā nav nepieciešams pārvaldīt Kamasutru vai būt par cirka akrobātu, lai gūtu labsajūtu. Vienkārši ir jāpiestrādā pie ideālās pozas atrašanas, kaut arī tas nenozīmē, ka nākamajā reizē būs tieši tādas pašas izjūtas. Tātad – atliek tikai eksperimentēt un meklēt ideālāko mīlēšanās veidu, lai abas puses gūtu maksimālo apmierinājumu un baudījumu. Tātad – uz priekšu pretī jauniem atklājumiem.
Lai stimulētu tā dēvēto G – punktu, vispiemērotākās ir pozas, kad vīrietis ienāk sievietē no aizmugures vai arī sieviete ir jātnieces pozīcijā. Dažas sievietes anālā seksa laikā mēdzot just G-punkta stimulāciju. Nezinu, nekomentēšu, jo man līdz pat šai dienai nav īsti skaidrs – kas tad ir tas mistiskais G-punkts, ko atklājuši gudrie vīrieši zinātnieki. Varbūt kāds pārvarētu savu ikdienišķo slinkumu un padalītos – kā tad ir ar to G-punktu vai atradāt?

 


Jāatceras, ka mūsu ķermeņiem dabiskāka pozīcija ir „suniskā” nevis cēlā misionāru poza, kuras tīrumu un pareizumu savulaik ieviesuši ne tik cēlie baznīctēvi. Līdz ar to būtu jāmēģina atgriezties pie aizmirstām vērtībām, lai izbaudītu visas tās iespējas, ko sniedz mūsu ķermeņi.
Patiesībā visi aizliegumi un noliegumi slēpjas mūsu galvās, tādēļ ir jāpārkāpj mākslīgi radītajam kautrīgumam un jāmēģina baudīt dzīve un sekss ar pilnu atdevi, atceroties, ka jebkura pārmērība ir par skādi..
 

Komentārs par rakstu: Paspēlēsim sunīšus?

emm
08.10.2010 13:55:38
vai patiešām tūrisma, atpūtas portāls būtu īstā vieta, kur apspriest tādas lietas???
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!