Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Fetišu nelaime

sestdiena, 2. oktobris (2010)   

Parunāsim par fetišiem

 

vienam kurpes, otram pēdas. Jeb konkrēti – anglosakšu zemēs konkrētajam faktoram ir pieņemts apzīmējums – Foot Fetish. Un tātad – runa iet par seksuālu tieksmi uz sieviešu kājām, jeb vēl precīzāk – uz sieviešu pēdām ar visām tās sastāvdaļām – pirkstiem, papēžiem, pašu pēdu. Pieskaršanās pēdai, tās smarža, izskats sniedz baudījumu. Izrādās, ka esot daudzas iespējamās varietātes konkrētajai novirzei – no pašām nevainīgākajām – kā pēdas laizīšana, pirkstu sūkāšana, masāža, fudžō B – kad sieviete masē vīrieša locekli ar savām pēdām, dažreiz nedaudz smieklīgas tieksmes – pēdu kutināšana, citreiz – sapņi par sievieti milzi, zem kuras pēdas pabūt, līdz pat ekstrēmām tieksmēm – kā sišana ar pēdām pa vīrieša dzimumorgāniem.

 


Preses žanri, kas veltītias fetišu tēmai ir neskaitāmi – cilvēks, kas nav saistīts ar konkrēto tēmu varētu pat apjukt no tās bagātības. Specializētajos žurnālos , kas paredzēti fetišistiem, sievietes reti kad tiek attēlotas augstāk par ceļgaliem, bet atradīsiet bildes, kurās sievietes kāja atrodas uz vīrieša sejas vai citām ķermeņa daļām, arī kājas, kas tērptas nagliņkurpēs.... Tā jau ir pornogrāfija šī fetiša pielūdzējam.

 


Kas notiek, ja atklājat šo „ spec” literatūru sava partnera krājumos? Protams, varat viņu uzskatīt par jukušu, perversu. Bet patiesībā – jūs vienkārši nekad neesat iepazinusi savu partneri līdz galam.
Vīrieši, kuriem piemīt konkrētās noslieces, tās parasti slēpj no savām otrajām pusēm, tajā pat laikā, izvēlas savus „trūkumus” slēpt, tādejādi padziļinot problēmas seksā un tā kvalitāti.
Varbūt rēķinoties ar to, ka šīs tieksmes „nav ļaunas”, vienkāršāk būtu atklāt savas tieksmes partnerei, lai rastu kopsaucēju un risinājumu, nevis mocītu sevi un partneri?
 

Komentārs par rakstu: Fetišu nelaime

eh
21.12.2010 17:18:21
pēdu kutināša rullē!
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!