Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pietika ar diviem stiprākiem kokteiļiem lai ....

sestdiena, 2. oktobris (2010)   

Pietika ar diviem stiprākiem kokteiļiem, lai meitenes kā sarunājušas sāktu izģērbies un iesāktu jautro orģiju. Aija ar Elīzu devās straujā uzbrukumā Baibas krūtsgaliem, ar tādu iedvesmu un sparu, ka tie kļuva līdzīgi spiciem un stingriem akmentiņiem. Tas ar kādu atdevi viņas iesaistījās šajā rotaļā uzkurināja manu vēlmi vēl jo lielāku, bet es varēju palikt tikai par novērotāju. Ar cēlu nekaunību Aija nogūlās uz kušetes, lai savu apslēptāko vietu atklātu Baibas mēlei, kas to tikai bija gaidījusi. Tikmēr Elīzīte, kas līdz šim man bija šķitusi kautrīgākā no trim nebēdnēm, uzsēdās uz Aijas sejas. Viņas kunkstēja un vaidēja labsajūtā. Jutos ar katru brīdi ar vien uzbudinātāka, jutu kā kājstarpe sāka sulot.

 


Bet tas bija tikai sākums. Pēc mežonīga orgasma Aija sāka drāzt Baibu, izmantojot mākslīgu vīrieša locekļa parodiju. Baiba tikmēr ar mēli kāri glāstīja Elīzas klitoru. Kad visas trīs bija beigušas, Baiba pagriezās pret mani un jautāja – Vai tu tiešām nevēlies mums piebiedroties? – Nē, tu neaicini viņu, viņa tāpat lauzīsies kā veca meita, - noburkšķēja Aija, kaut bija redzams, ka viņa nebūt tam neiebilstu un patiesībā ar šo atbildi grib mani noskaņot uz pareizo noti. – nezinu kā ar tevi, bet, ja kāda no jums mani laizīs, es sevi apmierināšu ar banānu.
Visas trīs draudzenītes sajūsmā spiegdamas metās pie manis. Pēc mirkļa jau biju izģērbta. Aija ar Baibu vieglītiņām kodīja manus krūts galus, bet Elīza noslīga manā priekšā uz ceļiem.

 


Ak, dievs! Mani ir orāli apmierinājuši dažādi vīrieši, bet tādu labsajūtu, ko spēja man dot Elīza, nebija sniedzis vēl ne viens. Elīza perfekti zināja, kas un kā ir jādara. Ja vīrieši uzskata orālo seksu par prelūdiju lielajam drāzienam, tad viņi smagi kļūdās! Man un viņai tas šobrīd bija pats galvenais. Tikmēr Elīzu sāka apmierināt Baiba, Baibu glāstīja Aija, es stāvēju kā statuja ar izplestām kājām, guvu baudījumu, juzdama mēles asās un maigās kustības, glāstus, ko sniedza man šīs meitenes. Tas bija baudas karuselis, kurā viņas bija mani ievilkušas. Viss griezās no tās baudas, ko sniedza Elīza, viņa tikai laizīja, sūca mani. Mans klitors bija piebriedis, galvā nebija ne domas. Es beidzu ar sen neredzēt sparu un baudu. No manis tecēja sula, ko kār ar savu mēlīti uztvēra Elīza.

 


Vai drīkstu jums atzīties? Es pirmo reiz mūžā izbaudīju sievietes garšu. Man bija nepieciešams saņemt visu savu drosmi, lai pārkāptu savam pareizumam – Elīzas mācības iedvesmota, es vēlējos sniegt viņai tieši tādu pašu labsajūtu, ko viņa pirms brīža bija devusi man. Elīzas ķermenis bija stingrs, viņas vagīnai bija lieliski salda garša. Nepagāja pat piecas minūtes, kad viņa sāka strauji elsot. Sapratu, ka viņa tuvojas noslēgumam, tādēļ vēlējos izbaudīt kādu efektu radīs mans pirksts viņas aliņā. Maigi kustinot pirktu, es sūcu viņas klitoru. Tas sniedza Elīzai tādu pašu labsajūtu kā man.

 


Tuvojās pusnakts. Elīza ar Baibu devās prom, atstājot mani divvientulībā ar Aiju. Jā, tādas izrādījās manas draudzenes rotaļas. No sākuma biju apmulsusi, jo tagad es nespējos uz viņu skatīties kā uz savu draudzeni. Vakars bija pārāk bagāts ar pārdzīvojumiem. Tomēr, es pārvarēju savu kautrību un nogūlos viņai blakus. Nakts bija mūsu. Laizīt otru sievieti un just kā viņa laiza tevi – kas var būt labāks. Var jau mēģināt to pielīdzināt savas vagīnas laizīšanai – bet nē – tās ir pilnīgi atšķirīgas izjūtas. Tas ir baudījums. Es nepārvērtos par lesbu pēc šīs nakts, atgriezos normālajā un pareizajā dzīvē, bet šis piedzīvojums bija tā vērts.
 

Komentārs par rakstu: Pietika ar diviem stiprākiem kokteiļiem lai ....

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!