Ceturtdiena, 25. Jūlijs, 2024
Jēkabs, Žaklīna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Skaistas lietas mums apkārt

piektdiena, 6. novembris (2009)   

Jau kādu laiku atpakaļ secināju, ka manā pilsētā, kurā strādāju, dzīvoju un atpūšos, kā arī iepērku dažādas preces ikdienai un svētkiem, smukākajām lietām, kas ir domātas sieviešu dzimuma pārstāvēm, ir dārgas. Protas ir jau izskaidrojums šādām cenām – izejmateriāls, roku darbs, nodokļi, telpu īre, darba algas, utt. Un, ja vēl ņem vērā, ka ražots tepat pie mums – Latvijā, kas mūsdienu apstākļos ir ļoti svarīgi, saprotu, ka smuko lietu cena ir adekvāta. Gan jau nojaušat, par ko ir runa… nu, protams, ka par rotām, rotiņām, kas tapušas no dažādiem materiāliem un ir paredzētas sievietēm.

rotas

Tā jau vairākas reizes pieķeru sevi domājot, ka meklēju ļoti īpašu un skaistu rotiņu, bet pirkšanas process vienmēr beidzas tajā brīdī, kad ieraugu cenu. Lai arī prātā atkal sev atgādinu, ka cena sastāv no iepriekš minētiem faktoriem, tomēr ir sajūta, ka kāds saka – ir par dārgu, nevajag. Kā rezultātā acis un sirds papriecētas, bet nekā taustāma un nesama mājās nav.

 

Kādu vakaru sēžot pie datora, pavisam netīši „uzgāju” mājas lapu meistardarbs.lv, kurā izrādījās, ir fantastiski daudz un čaklu meistaru no visas Latvijas, kuri ir pagatavojuši daudz un dažādu lietu, kas ne tikai iepriecina sievieti, bet ir arī padomāts par vīriešiem, tā ir vieta, kur smelties idejas, kur atrast skaistas dāvanas un tās iegādāties, kur meistari pārdod rokām gatavotus darbus. Tā ir vieta, kur virtuāli satiekas pircējas ar pārdevēju. Kārtīgi apskatot piedāvājumus, atradu ko ļoti skaistu un iepriekš meklētu – rozā ziedu brošiņu. Tik ļoti skaistu un maigu, tik ļoti rūpīgi pagatavotu, ka sēžot pie datora un to aplūkojot, bija skaidra tās pielietošana – tā tiktu piesprausta pie tikko iegādātas rozā šallītes, bet citu dienu – pie melnā sarafāna, bet vēl citu – ielikta matos.

 

Tā iederētos it visur. Ja jau tik skaista tā ir, jālūko cik tā šeit maksā, un manu brīnumu, tā ir pat vairākas reizes lētāka, kā pirms laika redzētā līdziniece, kādā no pilsētas smuko lietu veikaliņiem. Nav vairs ko domāt, tai jākļūst par manu brošiņu. Sazinājos ar izgatavotāju – cilvēku ar zelta rokām, kurai padodas tik skaistus ziedus izgatavošana. Saziņa ir tik viegla un norunājam, ka tā turpmāk kļūs par manu brošiņu. Cena vienkārši mani pārsteidza, bet tad atkal atcerējos kāpēc tā… nav telpu noma, darba algas, nav papildizdevumi, kas sadārdzinātu manu brošiņu. Nu jau pagājis kāds laiks, kopš šī skaistā pirkuma, brošiņa ir bijusi gan pie rozā šallītes, gan melnā sarafāna, gan ielikta matos. Tā ir mana, tāda, kādu to meklēju ilgu laiku atpakaļ (foto)…

 

Iveta Z.

Komentārs par rakstu: Skaistas lietas mums apkārt

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!