Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Tagad arī iTunes versijā izvēlies tikai labu atpūtu ar resttour.com un atputasbazes.lv

piektdiena, 30. decembris (2011)   

Kas ir iTunes? iTunes ir gan Mac, gan PC datoriem paredzēta bezmaksas programma. Tajā var kārtot un atskaņot digitālā formāta mūzikas un videofailus. Tā arī sinhronizē visu saturu. Turklāt iTunes ir arī veikals, kurā atradīsi visu nepieciešamo izklaidei gan datorā, gan iPod touch, iPhone un iPad. Visur. Vienmēr.
iTunes ļauj atskaņot visus mūzikas failus, video podkāstus un mājas video Mac vai PC datorā. Kad vēlies ko paklausīties vai noskatīties, tas vairs nav jāmeklē kompaktdiskos vai cietajā diskā, bet pietiek datorā atvērt iTunes programmu. Tā kā iTunes bibliotēkā ir pieejama visa multivides kolekcija, vari vēl ātrāk pārlūkot saturu, vēl ērtāk to sakārtot un atskaņot jebkuru failu, kad vien to vēlies.

 


iTunes programmā tagad var uzzināt visu par viesu mājām, pirtīm, kempingiem, restorāniem, kafejnīcām, apskates objektiem, atpūtu un izklaidi, ceļojumu aģentūrām un citu nepieciešamu un aktuālu tūrisma informāciju. Kā tas izskatītotos darbībā, var aplūkot http://itunes.apple.com/app/resttour.com/id485405831?mt=8. Labākā un izdevīgākā atpūta kopā ar resttour.com!
iTunes versijai derēs Apple telefoni (IPhoni), kuriem ir dažādas iespējas un tie visu laiku tiek uzlaboti; Ipad – Apple planšetdatori, Ipod touch – Apple produkts ar vairāk kā 200 funkcijām.

 

Lai instalētu resttour. com aplikāciju (programmu),ar interneta palīdzību (internetam jābūt izvēlētajā Apple ierīcē) jāieiet iTunes, jāatrod aplikācija(var meklētājā ierakstīt atslēgas vārdus-atputasbazes vai resttour) un jānolādē IPhone, Ipad vai Ipod. Notiks instalācija un parādīsies ikoniņa-”tauriņš”, uz kuras uzklikšķinot, atvērsies aplikācija (līdzīgi, kā parastos datoros ikdienā mums atveras Word, Excel u.c).

 

          

 

 

 

 

 

Resttour.com aplikācija un visi jaunumi par izdevīgāko un aizraujošāko atpūtu un izklaidi tātad noderēs tiem, kuri lieto kādu no Apple produktiem. Tas ir ērti un visādā ziņā aktuāli un izdevīgi. Izvēlies tikai labu atpūtu kopā ar resttour.com! Pieejamās valodas – latviešu, angļu, vācu, krievu.

 


          

Komentārs par rakstu: Tagad arī iTunes versijā izvēlies tikai labu atpūtu ar resttour.com un atputasbazes.lv

Admin
10.01.2012 12:14:37
Aldi,tas ir ļoti vienkārši. Pievieno savu restorānu portālam atputasbazes.lv un jau pēc dažām stundām tava restorāna apmeklētāji to redzēs savos I Phonos
Aldis
09.01.2012 12:47:58
Kā lai pievienoju restorānu Jūsu App Stor
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!