Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Kā veiksmīgi iziet pie vīra?

sestdiena, 27. novembris (2010)   

Kurš ir teicis, ka veiksmīgi apprecēties un dabūt lielisku vīru ir viegli. Galu galā runa iet par vīrieti ar kuru, vēlams, pavadīt atlikušo dzīvi (tā runā). Vīrieti, kas jūs mīlēs un lolos. Vai tas ir viegli?
Izrādās, ka mūsdienu psihologi ir skrupulozi un pētnieciski piegājuši šim jautājumam. Rezultātā iegūts saraksts ar vīriešu tipiem, no kuriem vajadzētu izvairīties, ja tiešām vēlaties sastapt savu ideālo vīru un nodzīvot ar viņu mūžu ilgi un laimīgi.
Vientuļnieki, jeb tādi, kas pārāk ilgu laiku pavadījuši vienpatībā.

 


Vislabāk jau pašā sākumā šo kategoriju izslēgt no vēlamo precinieku saraksta. Viņi ir bijuši pārāk ilgi pašpietiekami, apmierināti ar sevi un jebkurš, kas vēlēsies pārkāpt viņu pašpietiekamības robežas tiks uzskatīts par nežēlīgu iebrucēju. No tādiem tipāžiem ir neiespējami sagaidīt romantikas uzplūdus, drīzāk jums draud nopietni audzinoši monologi. Tādiem vīriešiem visticamāk vienkārši ir nepieciešams apkalpojošais personāls – viņi pārāk mīl sevi, lai nodarbotos ar tik piezemētām lietām. Un vai pašapmierinātu vienpatni ir vērts iegrožot ar laulības saitēm? Nepadariet nelaimīgu sevi un viņu.

 


Pārāk racionāli vīrieši


Tādi vīrieši nespēj saprast savu partneri. Visticamāk jebkurai lietai un situācijai viņiem ir iespējami tikai divi iespējamie risinājumi – tas, kas viņiem ir izdevīgs vai tas, kas viņam ir izdevīgs – citi risinājumi apriori ir neiespējami. Bet, ja tomēr jūs uzskatāt, ka spējat savu dzīvi saistīt ar šo tipu, jums ir jāzina, ka kosmētika, tērpi, rotaslietas no viņa skatu punkta, t.i. superracionalā vīrieša skatījumā – pats stulbākais veids kā tērēt naudu. Esat tam gatava? Viņi ir radīti, lai būtu absolūti brīvi un nepiesieti. Cerēt uz veiksmīgu laulību ar šādu vīrieti – lieka laika šķērdēšana. Viņi vienkārši nespēj palikt pie vienas sievietes un ir nepārtrauktā jauna upura nolūkošanā.

 


Pārāk noslēgti vīrieši


Introverti ir pieraduši visu pārdzīvot sevī, līdz ar to jebkura attiecību skaidrošana no partnera prasīs pastiprinātu piepūli – galu galā – kāpēc viņš ir nomākts un kluss šoreiz? Līdz ar to vislabākā draudzene šādam tipam ir grāmata – vienmēr ar viņu un nekad neuzdod nevajadzīgus jautājumus.

 


Izvairīties no ... nūģiem


Nūģis. Varbūt attiecību sākumā jums liksies interesanta viņa vēlme dārzeņu salātos redzēt tomātus sagrieztus identiskos kubiciņos, tajā pat laikā, gurķīšiem jābūt par 2 mm smalkākiem. Bet visticamāk nepaies ne pāris mēneši, kad jūs labprātīgi un ļoti ātri izgaisīsiet no viņa dzīves.

 


Lielummānijas pārņemtie


Pārāk pašpārliecināti vīrieši redz sevi kā pāri stāvošus apkārtējiem un, lai tu – apakšā esošā būtne, iegūtu viņa augstības uzmanību, kur nu vēl par mīlestību runājot, tev ir nepārtraukti jāstrādā ar sevi, lai būtu ideāla, jo citādāka vienkārši nav viņa cienīga. Un ideālai tev ir jābūt tieši tajās jomās, ko viņš tev cēli norādīs.
Diezin vai jūs tiksiet pie šāda vīrieša, kas jau gadiem ilgi meklē savu ideālo un nespēj to atrast. Galvenā šī tipa iezīme – maksimāli negatīvi izteikties par iepriekšējām partnerēm. Vienalga kā jūs vēlētos viņu mainīt, agri vai vēlu būsiet viņa kārtējā “neveiksme”.
Mīliet un cieniet sevi, tad arī nebūs grūti sagaidīt, ka jūs mīl arī citi!
 

Komentārs par rakstu: Kā veiksmīgi iziet pie vīra?

apa
22.10.2013 21:37:12
Es drīzāk to nosauktu par mazās palaistuves rokas grāmatu/
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!