Sestdiena, 26. Novembris, 2022
Sebastians, Konrāds, Sebastijans
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Apceļošanas akcija „Apceļo Kurzemi 2015”

ceturtdiena, 30. aprīlis (2015)   

Akcija „ Apceļo Kurzemi” norisinās jau septīto gadu un šī gada tēma ir „Kurzemes meistarstiķi”.  Kā jau vēsta nosaukums, katrā apceļošanas vietā varētu būt kaut kas īpašs! Tā arī ir, jo šajā apceļošanas akcijā iekļauti tādi apskates objekti, darbnīcas un ražotāji, kuri raksturīgi tikai Kurzemei vai ar kuriem īpaši lepojamies jeb, kā saka pie mums Kurzemē, dižojamies!

 

Akcijas norisināsies no 2015.gada 1.maija līdz 30.septembrim. Tās laikā apceļotājiem būs iespēja iepazīties ar dažādām tradīcijām un ieražām Kurzemē: maizes cepšanu, zivju kūpināšanu, medus sviešanu un seno žogu veidošanu, kā arī ar tik neparastām saimniecībām, kā šitaki sēņu un strausu audzētavu,  ķirbju un lavandu laukiem, bišu dravām un bišu dziedinātavu.  Ar amatu prasmēm iepazīties varēs audēju, keramikas, sveču liešanas, kokapstrādes, dzintaru aproču un seno kuršu rotu tapšanas darbnīcās. Akcijas laikā būs iespējams uzzināt, kurš ir lielākais piedzīvojumu parks un kas ir laba daba Kurzemē. Tāpat pie sevis aicina akcijas laikā iegriezties arī dažādi unikāli apskates objekti.

 

Apceļošanas dalībnieku anketas var saņemt Kurzemes tūrisma informācijas centros vai lejuplādēt www.kurzeme.lv.

Kā katru gadu aktīvākajiem Kurzemes apceļotājiem iespējams piedalīties uzņēmēju piedāvāto balvu izlozē. Izloze un akcijas noslēgums paredzēts Kurzemes tūrisma asociācijas gada balvas "Lielais Jēkabs 2015" pasniegšanas ballē novembra beigās Tukumā. Galvenā balva būs  200 Euro dāvanu karte no aktīvās atpūtas preču veikala „Gandrs”, kuru dāvina Kurzemes tūrisma asociācija un aktīvās atpūtas preču veikala „Gandrs”.

 

Kā kļūt par aktivāko akcijas un izlozes dalībnieku? Katram apceļošanas dalībniekam jāsakrāj zīmodziņi no vismaz 12 apmeklētājiem akcijas objektiem. Tiem, kuri pirmo zīmodziņu saņēma tūrisma izstādē „Balttour 2015”, jāapmeklē un jāsakrāj vēl vismaz 11 zīmodziņi. Kopumā izlozē papildus galvenajai balvai būs iespēja vēl laimēt 35 atbalstītāju balvas, kurās ir tādas balvas kā izbrauciens ar gaisa balonu,  DIP-DAP skrejritenis, dāvanu karte no Liepājas teātra u.c. balvas. 

Komentārs par rakstu: Apceļošanas akcija „Apceļo Kurzemi 2015”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!