Piektdiena, 19. Augusts, 2022
Melānija, Imanta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Tūrisma rallijs „Lejaskurzemes tūre tautiskā stilā”

pirmdiena, 22. decembris (2014)   

2015. gada 1. augustā aicinām uz  www.atputasbazes.lv rīkoto tūrisma ralliju „Lejaskurzemes tūre tautiskā stilā”. Sākums suitu zemes galvaspilsētā – Alsungā. Dienas garumā raudzīsim, kāda bija senā Bandava, Piemāre un Duvzare. Būsim piejūras ciemos: Jūrkalnē un Pāvilostā. Apmeklēsim lieliskās Kurzemes mazpilsētiņas: Grobiņu, Bārtu, Priekuli, Durbi un Aizputi; pabūsim arī Liepājā. Mēģināsim saprast, kā Kurzemes ļaudīm klājies laikmetu griežos, kā nācies sadzīvot ar svešajām varām, kas cita pēc citas pārstaigājušas šo zemīti, kā nācies cīnīties par savas tautas identitātes saglabāšanu.

 

Godājot Kurzemi, šajā tūrisma rallijā aicinām dalībniekus gan iekšējā izjūtā, gan ārējā veidolā būt tautiskiem. Priecāsimies, ja kādam būs iespēja uzvilkt īstu tautas tērpu. Ja tāda nav, lieliski noderēs arī  kaut balts krekls vai vēl kas, raksturīgs katram savai tautai. Arī mašīnu rotāšanā šoreiz īsti vietā būs ozolu zari, savas valsts karodziņš  un simts citu lietu, kas raksturīgas tieši jums, pārstāvot savas tautas neatkārtojamību .

 

Starts Alsungā no 08.00 līdz 10.00. Finišs no 19.00 līdz 21.00 Liepājā, Jūrmalas parkā – koncertestrādē ”Pūt, vējiņi” ar autostāvvietu un telšu vietām. Šis tūrisma rallijs sola vēl nebijušu draudzību un vienotību savas zemes izjūtā. Tiekamies!

 

Tūrisma ralliju „Lejaskurzemes tūre tautiskā stilā” atbalsta Alsungas, Ventspils, Pāvilostas, Liepājas, Grobiņas, Priekules, Durbes, Aizputes novadu pašvaldības, Tūrisma informācijas centri un muzeji.

 

www.turismarallijs.lv

 

 

Komentārs par rakstu: Tūrisma rallijs „Lejaskurzemes tūre tautiskā stilā”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!