Piektdiena, 19. Augusts, 2022
Melānija, Imanta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Aicina savlaicīgi pieteikties Vislatvijas ūdens tūristu saietam „Lielais plosts 2015”

ceturtdiena, 18. decembris (2014)   

2015.gada 23.maijā Daugavpils novada Naujenes pagastā, dabas parka „Daugavas loki” teritorijā, jau trešo reizi notiks Vislatvijas ūdens tūristu saiets „Lielais plosts 2015”, un tā organizators biedrība „ Sporta klubs „Beibuks”  aicina visus, kuri kādreiz ir laivojuši, plostojuši, atpūtušies uz ūdeņiem vai vēlas pievienoties jautram tusiņam, jau savlaicīgi pieteikties šim pasākumam.

 

Biedrība „Sporta klubs „Beibuks” vadītājs Ilmārs Lociks stāsta: „ Ja tev patīk klusi ūdens šļaksti, liega vēja plūsma, ugunskura sprakšķi, jautri burbuļojošs zivju zupas katliņš, piebērtas ar zvaigznēm naksnīgās debesis, draugu balsis kopdziesmā un viss, kas saistās ar atpūtu uz ūdeņiem, tu esi mūsējais.  Pasākumā gaidām biedrības, sporta un tūrisma klubus, darba un draugu kolektīvus, ģimenes un individuālos braucējus. Tā būs vienreizēja iespēja noraudzīties viļņu un saules rotaļās, Daugavas stāvkraujās un krācēs, piedalīties laivu spēlēs, izbaudīt kopības sajūtu ar aktīviem un atraktīviem domubiedriem, saņemt balvas un jauki pavadīt laiku”.

Tādejādi ar inovatīvo pasākuma ideju, vienreizējiem dabas skatiem civilizācijas nesabojātā Latgales stūrītī, viesmīlību un dalībniekiem ne tikai no Latvijas, bet arī citām valstīm, organizatori aicina visus pulcēties aktīvai atpūtai Latgalē.

 

Biedrība „Sporta klubs „Beibuks” jau kopš 2012. gada rīko aktīvās atpūtas, ūdenstūrisma entuziastu un atbalstītāju pasākumu  Vislatvijas ūdenstūristu saietu „Lielais plosts ”.  Kā rāda iepriekšējo gadu pieredze, pasākums ir pulcējis vairāk nekā 100 peldlīdzekļus un vairāk nekā 500  dalībniekus no visas Latvijas un ārvalstīm. Ūdenstūristu saieta ideja ir balstīta uz vienotu atpūtu dabā un aktīva dzīves veida popularizēšanu.

 

 Informācija par pasākumu:

Sporta klubs „Beibuks” 

t.29493121

http://lielaisplosts.lv/lv/

https://www.facebook.com/pages/Lielais-plosts/135004090008606

http://www.draugiem.lv/lielaisplosts.lv/

https://twitter.com/LielaisPlosts   

Komentārs par rakstu: Aicina savlaicīgi pieteikties Vislatvijas ūdens tūristu saietam „Lielais plosts 2015”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!