Piektdiena, 19. Augusts, 2022
Melānija, Imanta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

NEKAS JAU NEBEIDZAS... par aktiera Harija Spanovska dzīvi un daiļradi

piektdiena, 5. decembris (2014)   

 4. decembrī Dailes teātrī tika nosvinēta IEVAS STĀSTU jubileja un atklāta Līgas Blauas grāmata NEKAS JAU NEBEIDZAS... Pasākumu atklāja IEVAS STĀSTU galvenā redaktore Sandra Eglīte. Sandra atzina: «IEVAS STĀSTU popularitāte Latvijā jau desmit gadu garumā apliecina, ka latviešiem patīk ne tikai lasīt (jo žurnālu piedāvājums Latvijā ir plašs), bet lasītājiem ir būtiska žurnāla satura kvalitāte. Skaidrs, ka labākā dāvana lasītājiem žurnāla jubilejā ir patiess stāsts par cilvēku. Tādēļ līdz ar žurnāla jubilejas numuru klajā nāk žurnālistes Līgas Blauas grāmata par aktieri Hariju Spanovski.»

 

Grāmatas autore un žurnāliste Līga Blaua stāsta: «Grāmatu biju norunājusi rakstīt kopā ar Hariju. Harijs zināja, ko grib izstāstīt no dzīvē nepateiktā. Viņš vēlējās pirmām kārtām stāstīt par lomām, ko dzīves laikā nospēlējis, jo nekad neviens par tām nejautā, visi vienmēr interesējas par viņa privāto dzīvi un sievietēm, bet teātris un lomas taču esot visa viņa dzīve.» Harijs vēlējies, lai Līga uzraksta, ka viņš visupirms bija aktieris. Diemžēl Harijs pēc mēneša aizgāja mūžībā, un Līgai grāmatu nācās rakstīt vienai. Līga savu solījumu ir izpildījusi, 5. decembrī tirdzniecībā nonāk grāmata HARIJS SPANOVSKIS. Nekas jau nebeidzas... Līga pateicās visiem, kas palīdzēja grāmatas tapšanā, vispirms jau Harija tuvajiem cilvēkiem – mammai, māsai, bērniem, viņa dzīves sievietēm –, kā arī bērnības un skolas gadu draugiem, kolēģiem, mūziķiem un copes brāļiem.

 

Pasākuma laikā klavieres spēlēja maestro Raimonds Pauls, un populārākās Harija Spanovska dziesmas dziedāja Dailes teātra dziedošie aktieri Olga Dreģe, Gints Grāvelis un Juris Frinbergs, kuriem Harija dzīvē katram bija sava nozīmīga loma.

Pasākuma laikā tika atklāta arī IEVAS STĀSTU labāko vāku izstāde, kas būs apskatāma Dailes teātrī pie Mazās zāles visu decembri.

 

Grāmata HARIJS SPANOVSKIS. Nekas jau nebeidzas... ir pieejama visās lielākajās grāmatnīcās visā Latvijā no 5. decembra.

 

2004. gada decembrī izdevniecība Žurnāls Santa sāka izdot jaunu divnedēļu žurnālu IEVAS STĀSTI. Tobrīd tas bija pilnīgs jaunums Latvijas preses tirgū. Žurnāls, kas sola reālu cilvēku dzīvesstāstus, stāstus par mūsu vēsturē nozīmīgu personību dzīvi. IEVAS STĀSTI ātri kļuva par visvairāk lasīto stāstu žurnālu valstī un līderpozīciju saglabā joprojām, sasniedzot 123 000 lielu lasītāju auditoriju (TNS, 2014. gada rudens).

 

Papildu informācija:

Aiva Ziemele

Komentārs par rakstu: NEKAS JAU NEBEIDZAS... par aktiera Harija Spanovska dzīvi un daiļradi

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!