Piektdiena, 19. Augusts, 2022
Melānija, Imanta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Ziemas sezonas aktualitātes ceļotājiem Jelgavas pusē

ceturtdiena, 27. novembris (2014)   

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs informatīvā materiālā apkopojis ziemas tūrisma sezonas aktualitātes Jelgavā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā. Materiālā atrodamas idejas, kā aizraujoši pavadīt šo ziemu Jelgavā un apkārtnē ģimenēm ar bērniem, aktīvās atpūtas cienītājiem un gardēžiem.

 

Ziema... laiks, kad daba devusies atpūtā, laiks kļūst tumšāks un drēgnāks. Bet tas nav iemesls, lai sēdētu mājās. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina pavadīt šo ziemu aktīvi! Informatīvajā materiālā iespējams iepazīties ar vietējo uzņēmēju sarūpēto piedāvājumu, kā aizraujoši pavadīt laiku kopā ar saviem tuvajiem. Aicinām apciemot Jelgavu un tās apkārtni, lai izzinātu, baudītu, svinētu un gūtu pozitīvas emocijas arī ziemā!

 

Informatīvais materiāls „Tūrisma iespējas Jelgavā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā. Ziema 2014” ir pieejams latviešu, angļu un krievu valodās, un ir lejupielādējams mājas lapā www.visit.jelgava.lv.

 

Materiālā atrodama plaša informācija par pasākumiem, radošajām darbnīcām un tematiskām ekskursijām Jelgavas un apkārtnes ievērojamākajos apskates objektos – Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, Jelgavas pilī, Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā, Ā.Alunāna muzejā, Latvijas Dzelzceļa muzeja Jelgavas filiālē, Ziemassvētku kauju muzejā. Plašu piedāvājumu vietējie uzņēmēji ir sagādājuši gardēžiem - materiālā apkopota informācija par vietām, kur iespējams nodegustēt dažādus lauku labumus, kā arī atklāt to ražošanas noslēpumus. Īpašajā ziemas piedāvājumā informāciju par izklaides iespējām atradīs arī aktīvās atpūtas cienītāji.

 

Ziemas sezonas laikā piedāvājums tiks aktualizēts vairākas reizes, pievienojot aktuālākos piedāvājumus un tuvākos pasākumus pilsētā un novados.

 

Vairāk par tūrisma iespējām Jelgavā un apkārtnē uzzināsiet Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā – Akadēmijas ielā 1, tel. 63005447 vai mājas lapā www.visit.jelgava.lv.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

 

Komentārs par rakstu: Ziemas sezonas aktualitātes ceļotājiem Jelgavas pusē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!