Sestdiena, 4. Februāris, 2023
Veronika, Daila
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Ceļošana Eiropā ar vilcienu

piektdiena, 23. aprīlis (2010)   

Bailes no lidošanas nav nekāda hiperreta neiroze. Alla Pugačova, piemēram, vēl šobaltdien ceļo tikai ar virszemes un ūdens transportiem. Ja ir nepārvaramas bailes no lidošanas, ir dažādi ceļi no tās izvairīties. Netiešais būtu lietot gana daudz alkohola, bet tas var draudēt ar palikšanu attiecīgajā lidostā, pie tam lidmašīnās vairāk par dažām glāzēm dzeramā nedabūsi.
Vēl, protams, ir iespēja izmantot alternatīvus pārvietošanās veidus.

 

Tas noteikti liks pavadīt vairāk laika pārvietojoties no A uz B, taču dos iespēju redzēt stipri vairāk. Lētākā (lai gan- neobligāti) no iespējām būs vilcieni, kas Eiropā ir gana izplatīti, un, prātīgi izplānojot braucienu, varēs arī ietaupīt. Braucot no Latvijas ar vilcienu, apmeklējamās valstis gan ir tikai Krievija un Baltkrievija. Taču, ja veiksmīgi tiek līdz Varšavai (ar, piemēram, autobusu) priekšā paveras visa Eiropa pakāpeniskai apbraukāšanai.

 


Meklējot biļetes vilcieniem Eiropā, iegādāšanās principi būs līdzīgi biļešu pasūtīšanai (datumu izvēlne, cilvēku skaits, maršruti, bagāžu ierobežojumi, utt.). Ceļojot uz/no/starp tādām valstīm kā Lielbritānija, Francija, Vācija, Beļģija, iesaku izmantot Eurostar vilcienus, kas, laicīgi pasūtot, piedāvā ātrus vilcienus un demokrātiskas cenas. http://www.eurostar.com/

 


Visu Skandināviju savukārt aptver http://www.scanrail.com/ - esiet uzmanīgi! Cenas mainīgas un dažreiz nepieklājīgi lielas. Spānija – www.renfe.com un starp Spānijas un Portugāles pilsētāmhttp://gospain.about.com/od/traintravelinspain/qt/spain_portugal.htm

Eiropā vilcieni lielākoties ir ērti un ātri. Arī bez milzumgaras plānošanas ir iespēja apskatīt daudz pilsētu viscaur Eiropai.

 

Sagatavoja: Ulvis Zirnis
 

Komentārs par rakstu: Ceļošana Eiropā ar vilcienu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!