Sestdiena, 13. Augusts, 2022
Velga, Elvīra
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Monako laimīgais trīslapu āboliņš

trešdiena, 28. oktobris (2009)   

Mazā, bet viennozīmīgi elegantā pilsētvalstiņa ir otra mazākā pasaulē, un tā ir gandrīz pilnībā urbanizēta. Valsts ir sadalīta 4 daļās: Monaco-Ville (vecpilsēta), Condamine (ostas apkārtne), Monte-Carlo (biznesa un izklaides vieta) un Fontvieille (atpūtas industrijas mājvieta). Šai pundurvalstij nav dabas resursu, kā vien lokācijas vieta un klimats, kas ir tūristu atpūtas galamērķa un biznesmeņu nodokļu paradīzes augstākais pielūgsmes objekts.

 

Monako 

monako

 

Monako piedāvā perfektu moderno izpriecu un vēsturiskā aspekta balansu. Šeit atrodami vairāki muzeji un pilis, kā arī tirdzniecības centri un kazino. Monako katedrāle tika uzcelta 1875.gadā, un tā ir Romas – Bizantijas stila baznīca, uzticīga Svētajam Nikolasam. Šeit meklējamas arī piemiņas vietas agrākajam Monako princim un princesei Greisai. Okeanogrāfijas muzejs un akvārijs ir visā pasaulē iecienīta atrakcija, kuru šeit redzēsiet gluži svaigā realizējumā. Vieta atrodas 279 dziļumā zem jūras līmeņa – šeit redzama unikāla jūras faunas kolekcijas, dažādi jūras radījumu skeleti vai izbāzeņi, prinča Alberta laboratorijas kuģu modeļi u.tt. Pazemes stāvā konferenču telpā visas dienas garumā varat aplūkot ekspozīcijas un filmu projekcijas. Apmeklētājiem ir arī vienreizēja iespēja gūt baudu atsevišķu šovu skatīšanās laikā, ieturot pusdienas „La Terrasse” vai apmeklējot muzeja veikaliņu.

 

Okeanografijas muzejs

Okeanografijas muzejs

 

Monako operas nams (Salle Garnier) ir slavenā arhitekta Charles Garnier roku darbs. Dekorācijas sarkanos un zelta toņos, freskas un skulptūras, gleznojumi – šiks, kas aizraus Jūsu augstākās jūtas un papildinās redzētā priekšnesuma iespaidus, ko sedz, protams, lieli izdevumi, kaut arī jāsaka, ka tas ir to vērts.

 

Monako pils 

monako pils

 

Eksotiskais dārzs (Jardin Exotique) ir vien no daudzajiem, kurus Monako piedāvā kā tūristu iecienītāko apmeklējumu objektu. Vairāki tūkstoši retu augu sugu no visas pasaules, kas prezentēti gaumīgas pēcpusdienas pastaigas laikā. Ejot augstāk kalnā, var redzēt ne vien tuksneša augus, bet arī subtropu floras paraugus. Šeit tāpat ir arī ala, izstrādāta īpaši tūristu apmeklējumiem. Katrā ziņā Monako ir ļoti droša, apsargāta, un publiskās vietās ir izvietotas kameras, ka nodrošina bazbailīgu atpūtu Jūsu ģimenei un bērniem.

Komentārs par rakstu: Monako laimīgais trīslapu āboliņš

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!