Sestdiena, 13. Augusts, 2022
Velga, Elvīra
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Cargo- passenger service-kuģu stopēšana

piektdiena, 9. oktobris (2009)   

Pēc savas personīgās pieredzes, gribu ieteikt vienu lielisku veidu kā ceļot. Vai esat izmantojuši auto stopēšanu? Tagad iedomājaties, ka auto vietā ir kuģis. Cargo- passenger service, ir plaši izplatīts rietumu pusē. Tas ir jau gadsimtiem sens veids kā ceļot. Skatoties senlaicīgās filmas, bieži var redzēt, ka cilvēki ostā meklē kuģus, kuros varētu aizbraukt tālāk pa jūru. kravas_kugis Esot vienā no rietumu valstīm, gribējām izmantojot kuģi lai, tiku tālāk. Diemžēl tur esošie kruīzu kuģi vai nu brauca ne tajā virzienā, kur mums vajadzēja, vai arī jaunus pasažierus nemaz neuzņēma. Tāpēc izmisumā devāmies uz kādu kravas kuģi.

 

Palūdzām vai tie nevarētu mūs aizvest uz mums vajadzīgo vietu, ja vien viņiem ir pa ceļam.  Viņi pārbaudīja mūsu dokumentus un par krietni lētāku cenu, nekā to piedāvā pasažieru kuģi, piekrita mūs aizvest. Izrādījās, ka gandrīz katrā kravu kuģī, tiek atstātas pāris tukšas kajītes, kas ir paredzētas, tādiem negaidītiem līdzbraucējiem.

 

 

 

Parasti kuģi var uzņemt vairākus pasažierus, maltīte tiem tiek pasniegta kopā ar kuģa virsniekiem. Pietam tas ir lielisks iespēja veikt mini ekskursiju īstā kravas kuģī, jo cik gan bieži var gadīties tā ceļot? Kajīte izrādījās ļoti ērta un sakopa, pusdienas garšīgas un viss par ļoti pieejamu cenu. Tāpēc varu droši visiem ieteikt, ja jūs pēdējā brīdī nolemsiet savu ceļojumu turpināt pa dziļajiem jūras vai okeāna ūdeņiem, atrodiet ostā kravas kuģi, tādējādi ietaupot naudu un arī iegūstot jaunus iespaidus par kuģiem.  kugis1

Komentārs par rakstu: Cargo- passenger service-kuģu stopēšana

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!