Sestdiena, 13. Augusts, 2022
Velga, Elvīra
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Lietas, kas nepieciešamas, ja ceļo ar mājdzīvnieku

ceturtdiena, 8. oktobris (2009)   

Ja esi liels dzīvnieku un ceļošanas mīļotājs, ja tu nežēlo naudu savam mīlulim un vienmēr vēlies viņu sev blakus, izlasi šos 10 ieteikumus – kas nepieciešams, ja ceļo ar dzīvnieku. Iespējams, tas tev noderēs nākamajā ceļojumā un pat ilgāk. Viena iespējām mūsdienās- dzīvnieku viesnīcas, kurās par viņiem īpaši parūpēsies. Ja tomēr esi nolēmis savu mīluli neatstāt :

 

  • Dzīvnieku pase

Vai neizklausās jauki? Bet tas nav gluži tā kā tas izklausās. Būtībā tā ir apliecība, ko izsniedz jūsu veterinārārsts par to, ka jūsu mīlulis ir vakcinēts un vesels. Drošības pēc var ielikt arī bildi, ja nu dzīvnieciņš aizmaldās... Šī pase nav obligāta, bet, brauc ārpus Latvijas, būtu labāk apsvērt šo ideju.

 

  • Mikročips

Arī šī lieta nav obligāta, bet ļoti svarīga, ja dodies ārpus Latvijas. Ar injekcijas palīdzību mikročips tiek ievadīts dzīvnieka zemādā. Tas dzīvniekam nekādi netraucē. Tādā veidā tev vairs nav jābaidās, ka mīlulis varētu noklīst. Mikročipā ir kods pēc kura vadoties var noteikt visu informāciju par jūsu dzīvnieku. Latvijā šī ir jauna metode, bet lielākajās klīnikās tas nemaksās vairāk par 20 Ls.

  • Kaķu kastes

Ja ceļo ar savu kaķēnu un pārvietojies ar mašīnu, tad neizbēgama problēma ir – izkārtošanās. Ja esi kaut kur lauku vidū kaķi palaist savā vaļā varētu būt bīstami, it sevišķi, ja tavs kaķis ir istabas dzīvnieks. Tādēļ labāk līdzi vienmēr vadāt viegli pārnēsājamu kaķu kastīti.

 

10_lietas_celojot_ar_dzivniekiem

 

 

Protams Rotaļlietas

Nedrīkst aizmirst par tām. Ja ilgi brauc mašīnā, noteikti pēc laika paliec mazliet nomākts un kašķīgs. Tāpat arī tavs kaķis. Tādēļ vajadzētu padomāt par kaķēna izklaidi. Neko daudz, tikai pāris kaķa mīļākās mantiņas.

 

celojot_dzivniekiem

 

 

Šī ir lieta, kuru nevajadzētu aizmirst - ID nozīmīte ap sava kaķa vai suņa kaklu. Pat, ja esi izšķīries par labu mikročipam, jāsaprot, ka ne jau vienmēr dzīvnieks nokļūst kādā patversmē, kur šīs mikročips varētu ko līdzēt. Ne jau visi cilvēki aizvedīs tavu mīluli uz iestādi, kur ar speciālu aparatūru varēs pārbaudīt mikročipa kodu. Tādēļ neaizmirsti nozīmīti ar attiecīgo informāciju aplikt dzīvniekam ap kaklu.

Komentārs par rakstu: Lietas, kas nepieciešamas, ja ceļo ar mājdzīvnieku

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!