Sestdiena, 13. Augusts, 2022
Velga, Elvīra
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Colorado Springs.

ceturtdiena, 8. oktobris (2009)   

Colorado Springs atrodas ļoti gleznainā vietā. Pilsētā ir daudz parku un lieliskas kalnu taku- vieta veselīgai un aktīvai atpūtai. Vietējie mēdz teikt, ka šajā vietā ir gandīz 300 saulainas dienas ik gadu. Tā kā šajā apgabalā kādreiz simtiem cilvēku meklēja zeltu, Colorado Springs vēsture ir cieši saistīta ar skaistām cerībām un sapņiem. Pilsēta ir pazīstama arī ar bagātiem un daudzveidīgiem kultūras pasākumus. Ir vērts pieminēt vēsturisko māju Glen Eyrie Pils, Briarhurst muiža un Miramont pils. 

 

Colorado

 

Izbudīt mūsdienu mākslas tendencies iespējams Colorado Springs Fine Arts Center vai Smokebrush Galerijā. Ārkārtīgi interesanti ir Money muzeji, Western Museum of Mining & Industry, Rocky Mountain Motociklu muzejs un Rocky Kalnu Dinosaur Resource Center. Manuprāt,visiespaidīgākais tomēr ir Peterson Air and Space Museum, kas atrodas Peterson Air Force bāzē. Ieeja muzejā ir ierobežota, jo tajā ir stingri drošības pasākumi, tāpēc savu vizītes laiku iepriekš ir jārezervē.Muzejā ir apskatāmi dažādi ASV gaisa kuģi.

 

Coloradosprings

 

Aktīvās atpūtas cienītājiem var ietekt pilsētas rajonā esošās pārgājienu takas, kuras ir paredzētas arī kalnu riteņbraukšanai un zirgu izjādēm. Tā kā apkārtē ir stāvas un neparastas klintis, tā ir iecienīta vieta klinšu kāpējiem. Klinšu kāpšana nav atļauta visās vietās, bet gan tikai tur, kur klintis ir sagatavotas tādām cilvēku aktivitātēm, tās ir atzīmētas ar uzrakstu “draudzīgas kāpšanai” Klinšu kāpšana nav droša visā apvidū, jo klintis sastāv no diezgan nestabiliem smilšakmeņiem un vēsture rāda, ka daudziem klinšu kāpējiem tas ir bijis liktenīgais kāpiens.

 

coloradospringsa1

 

Tikpat ekstrēms, tikai pieejamāks veids kā aktīvi atpūsties Colorado springs ir upes raftinga tūre, vai arī lidojums gaisa balonā Colorado debesīs. Mierīgākas atpūtas cienītājiem piemērotas vietas atradīsies arī kempingam, makšķerēšanai un golfa spēlēm. Colorado Springsā atrodas arī viens no diviem ASV kalnu zooloģiskiem dārziem. Tas atrodas uz dienvidrietumiem no Colorado Springs. Tajā ir liels daudzums dzīvnieku un lielisks skats no kalniem uz zemāk esošo panorāmu. Tā ie lieliska vieta akīvai un veselīgai atpūtai, jo kalnu gaiss uzlabo cilvēku pašsajūtu.

Komentārs par rakstu: Colorado Springs.

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!