Sestdiena, 13. Augusts, 2022
Velga, Elvīra
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Baltās Doveras klintis

sestdiena, 3. oktobris (2009)   

Vieta, kuru noteikti vajadzētu apskatīt, ja esi iemaldījies Anglijā – Dovera un tās neticami skaistās, baltās klintis. Līdz Doverai var nokļūt arī caur Franciju. No Francijas pilsētas Kalasas līdz Doverai var nokļūt ar prāmi (40 Ls vienai personai). 

 

dover

 

 

Dovera ir Anglijas ostas pilsēta. Tā ir viena no populārākajām pilsētām Anglijā, kurā apmetušies daudzi no Anglijā strādājošajiem latviešiem. Dovera ir zināma arī ar to, ka tajā notiek NASCAR sacensības. Pašā Doverā vajadzētu apskatīt pilsētas muzeju (Dover Museum), kas atrodas Doveras centrā. Muzejā var apskatīt pasaulē visvecāko zināmo kuģi (Dover Bronze Age Boat), kas uzskatāms par lielu sasniegumu arheoloģijā. Ieeja muzejā 3Ls. Protams, nekas nelīdzinās baltajām, krīta klintīm, kuras stiepjas gar Doveras krastiem. Klintis piedāvā iespēju doties garās, brīnišķās pastaigās. Gar krastu ik pa laikam var ieiet kādā vietājā bārā un iemalkot kādu dzērienu, vai doties lejā uz pludmali ,kur tālu jūrā vietējie ķer krabjus. Sākumā nevar saprast, ko cilvēki tur tālu jūrā dara, bet tad sadūšojos un aizlāčoju līdz kādam bērnu bariņam un noskaidroju, ka tie ir krabji, kurus viņi tik aizrautīgi ķer. Daži lomu liek līdz paņemtajos spaiņos, bet bērni, pārsvarā, to dara tikai prieka dēļ, tūlīt atlaižot tos atpakaļ jūrā. Turpat sēžot uz Doveras klintīm ir iespējams arī ieraudzīt Doveras pili.

dover_castle

 

Doveras pils agrāk kalpojusi kā karaļu dzīves vieta. Pils vēsture ir pati senākā citu nozīmīgu Lielbritānijas piļu vidū. Ieejas maksa pilī 10ls. Jāpiemin, ka par Doveras baltajām klintīm ir ieminējies pat Šekspīrs savā lugā „Karalis Līrs”. Kā jau minēju sākumā, no Doveras ātri un lēti var tikt arī uz Franciju, izmantojiet to! Veiksmi ceļā!

Komentārs par rakstu: Baltās Doveras klintis

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!