Sestdiena, 30. Septembris, 2023
Menarda, Elma, Elna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

2 dienās pa Londonu

ceturtdiena, 1. oktobris (2009)   

London5

 

Iegādājoties biļetes internetā, lidojums ar Ryanair līdz Londonai izmaksā vidēji 50 LVL (ieskaitot visus nodokļus). Domāju, ka tas ir gana lēti. Lēts, bet ne slikts hotelis, jums izmaksās 30 LVL . Londona ir Brīva pilsēta. Tā ir pilsēta, kurā jūties dzīvs. Šī pilsēta ir ļoti tīra un nemaz nav trokšņaina, kādu daudzi sagaida to esam! Pilsētā var brīvi pastaigāties ar kājām un neviens neuzbāzīsies. Visi ir ļoti draudzīgi. Lai vai kā, noteikti jāpaņem lietussargs, jo laika prognoze ir nenosakāma. Vienu brīdi spīd saule, bet nākamajā jau līst lietus.

 

Londona arī ir ļoti internacionāla, tā pārstāv visu rasu cilvēkus. Londonā ir daudz vietas, ko apskatīt, bet parasti, kad kāds nonāk šajā pilsētā iestājas neliela panika, jo apskatīt gribas visu. Iesaku uzreiz izmantot burvīgo , varbūt mazliet banālo, tūrisma veidu- Londonas tūristu autobusu. Tas izbrauks pa visām ievērības cienījamākajām vietām un dos iespēju arī pašiem papriecāties par tik bieži ekrānos redzēto sarkano Londonas autobusu. Maksa par autobusu līdz 15 Ls. Visos lielākajos apskates objektos ieeja ir par brīvu! Viena no iespaidīgākajām celtnēm – Sv. Pāvila katedrāle. Tā ir anglikāņu katedrāle celta 17. gadsimta beigās, arhitekts Kristofers Rens Interesanti , ka 1981.gadā šeit laulājās princis Čārlzs un princese Diāna. Iesaku izbraukt arī ar kuģīti, kas peld pa Temzu, tas izmaksās 5 Ls. Protams, ja esi Londonā, tas būtu grēks, ja neizbrauktu ar Panorāmas ratu. 

LondonEye

 

esi nodomājis izmantot metro- apskati kārtīgi metro karti, jo tajā viegli apmaldīties. Londonā ir pasaulē lielākā un vecākā metro sistēma - tā tika atklāta 1863. gadā. Londonas metro sistēmā ir 12 līnijas, kuru kopgarums ir 408 km. Šis ir iespējams vieglākais un ātrākais veids kā pārvietoties pa Londonas centru. Ja ir kāds brīvāks brīdis noteikti apsēdies kādā no Londonas parkiem. Pavēro cilvēkus un vāveres, kuras skraida pa kokiem!

Komentārs par rakstu: 2 dienās pa Londonu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!