Otrdiena, 22. Septembris, 2020
Maigurs, Mārica, Māris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Vecais Jaunais gads Turaidā [0] 

14.01.2011

Turaidas muzejrezervāts aicina lielus un mazus sestdien, 15. janvārī plkst. 14.00 pulcēties Turaidā pie smaržīgas zāļu tējas tases, lai vēlreiz sagaidītu Jauno gadu un iepazītos ar Jaunā gada sagaidīšanas tradīcijām pasaulē. Sarunas par Jaunā gada svētku tradīcijām dažādās pasaules valstīs vadīs klientu apkalpošanas un viesmīlības nozares konsultante un eksperte, SIA „Viesmīlības Mācību Centrs” dibinātāja Agate Lūse.

Sarunas pirms pirmizrādes Dailē [0] 

13.01.2011

20. janvārī plkst. 17.00, Reja Kūnija un Džona Čepmena komēdijas „Ar vīru nav viegli” pirmizrādes priekšvakarā, Dailes teātra 1. stāva foajē notiks „Sarunas pirms pirmizrādes”, kuru tēma – „Par ko smejamies, kungi?”

Valmierā šogad norisināsies vairāki ievērojami kultūras un sporta pasākumi [0] 

13.01.2011

Arī 2011.gadā Valmieras pilsētā norisināsies vairāki ievērojami kultūras un sporta pasākumi, priecējot gan lielus un mazus valmieriešus, gan arī pilsētas viesus.

Aicina atsaukties ražotājus, kas vēlas izmantot zīmolu „Ražots Kurzemē” [0] 

13.01.2011

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs aicina atsaukties ražotājus, kas vēlas izmantot zīmolu „Ražots Kurzemē”

Cēsu Pils koris cīnīsies par 1500 latu balvu prestižā konkursā  [0] 

13.01.2011

No 14. līdz 16. janvārim Daugavpilī notiks IX Starptautiskais garīgās mūzikas festivāls "Sudraba zvani". Tā ietvaros notiks amatierkoru un ansambļu konkurss, kurā atlases kārtu ir izturējis un jaukto koru grupā starp spēcīgiem Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas un citiem koriem uzstāsies arī Cēsu Pils koris

Pirmo reizi Latvijā risināsies Ragavu braukšanas Amatieru kauss [0] 

13.01.2011

Latvijas slēpošanas un atpūtas parks Ozolkalns sadarbībā ar Latvijas kamaniņu sporta federāciju rīkos Ragavu braukšanas Amatieru kausu trīs posmos. Pirmais no tiem risināsies šī gada 22. janvārī Cēsīs Ozolkalnā.

Daugavpilī ienāk Čili Pica  [0] 

12.01.2011

Paplašinot savu picēriju ķēdi, populārais picēriju tīkls „Čili Pica” kopš 14.janvāra Daugavpilī, Cietokšņa ielā 70 atver vēl vienu jaunu picēriju.
Lai saglabātu atraktivitāti un klientu uzmanību „Čili Pica” picērijai tiek veidots savs individuāla stila interjers. Interjera ziņā jaunā picērija būs veidota kluba stilā ar romantisku ievirzi. Visas picērijas vieno laba apkalpošanas kultūra, servisa līmenis un kvalitatīvi ēdieni. Iekārtojot picēriju, tiek ievēroti svarīgākie uzņēmuma pamatprincipi – patīkama atmosfēra mājīgā interjerā un laipna apkalpošana.

Tirdzniecības parkā ”Alfa” unikāla retro slēpju izstāde [0] 

11.01.2011

GAIDĪSIM Jūs 14.janvārī, plkst. 14:00, Alfas centrālā laukuma 2.stāvā,lai kopā ar tirdzniecības parku ”Alfa”, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, Latvijas Slēpošanas savienību un distanču slēpošanas vecmeistariem atklātu unikālu RETRO slēpju izstādi, kā arī iepazītos ar jaunizveidoto Rīgas distanču slēpošanas karti.
 

Janvārī Dailes teātris viesosies Alūksnē un Valmierā [0] 

08.01.2011

Janvārī Dailes teātris ar izrādi „Ne tāds kā visi citi” viesosies Alūksnē, bet it kā komēdiju „Kad citi jau guļ” rādīs Valmierā.

14. janvārī plkst. 18.30 Alūksnes Tautas namā aktieri Andris Bērziņš, Ligita Skujiņa, Esmeralda Ermale un Lidija Pupure piedāvās Alekseja Slapovska komitraģēdiju 1 daļā „Ne tāds kā visi citi”, Anitas Sproģes iestudētajā izrādē solot skatītājiem labu humoru, bagātīgu izdomu un gudru izklaidi. Biļetes var iegādāties Tautas nama kasē.

Līgatnes dabas taku lācenei Ilzītei 10 gadi! [0] 

08.01.2011

Uz Līgatnes dabas taku Laimes lācīša dzimšanas dienas svinībām aicināti visi, kuri Ilzīti atceras maziņu un sekojuši līdzi viņas dzīvesgaitai, vakaros bērniem lasot zvērkopes rakstīto grāmatiņu par Ilzīti. Gaidīti visi draugi un atbalstītāji, kuri ik gadus veda medus un ievārījuma burciņas, materiāli un finansiāli atbalstīja ērtas mājvietas un iežogojuma būvniecību, kā arī palīdzēja Ilzītei kļūt par Latvijas plašsaziņas līdzekļu zvaigzni. [Pielikumā Ilzītes 1.dzīves gadiņa piedzīvojumi „Gads lāča zīmē”]
 

Daugavpils novada muzeji jubilejas gadā aicina apmeklēt izstādes bez maksas [0] 

07.01.2011

Muzejs - tā nav tikai seno lietu krātuve, tā ir arī vieta, kur rodas iespēja ieklausīties sevī un sadzirdēt, kā runā lietas un priekšmeti. Daugavpils novada muzejiem šis gads ir iesācies īpaši – šogad tiem aprit 15.gadi. Jubilejai par godu, Naujenes novadpētniecības muzejs un Skrindu dzimtas muzejs Vabolē rīko īpašu akciju – no 3.janvāra līdz 30.aprīlim apmeklētājiem ir iespēja viesoties muzejos bez maksas.

Apkopoti dati par apmeklētāju skaitu Karostas cietumā 2010. gadā [0] 

06.01.2011

Ir apkopoti dati par apmeklētāju skaitu Karostas cietumā 2010. gadā. Karostas cietumu 2010. gadā apmeklējuši 12 560 tūristi. Atsevišķos mēnešos, piemēram, septembrī un oktobrī apmeklētāju skaits bijis lielāks kā 2009. gadā, bet kopumā 2010. gadā Karostas cietumu apmeklējuši par 10 % mazāk tūristu kā 2009. gadā.

Distanču slēpošana Rīgā – iecienīta, bet trūkst informācijas [0] 

06.01.2011

Sākoties aktīvai distanču slēpošanas sezonai, tirdzniecības parks Alfa veicis socioloģisko aptauju*, lai noskaidrotu rīdzinieku un pilsētas viesu ziemas aktīvās atpūtas paradumus, īpaši koncentrējoties uz šobrīd aktuālo distanču slēpošanu.

Ko gaidām un sagaidām Jaunajā Tūrisma gadā?  

05.01.2011

Ik gadu decembris tūrisma industrijā,līdzīgi kā citās biznesa nozarēs,kļūst par būtisku atskaites punktu,kad tiek izvērtēts pērnajā gadā padarītais un iezīmētas nakamā gada tendences. 2010. gada 9. Un 10. decembrī viesnīcā Maritim Park Hotel Riga norisinājās Latvijas Tūrisma Forums. Rīkoto pasākumu laikā tūrisma nozares autoritātes un profesionāļi dalījās viedokļos un redzējumos par Latvijas tūrisma darbību. Šogad īpašu uzmanību un asu vārdu pārmaiņu izpelnījās 2009. gadā iniciētais un radītais Rīgas zīmols LIVE RĪGA. Tā uzturētāji un veidotāji ir Rīgas Tūrisma Attīstības birojs(RTAB) ar tā direktoru, Gastonu Neimani.

Valmieras teātrī 22. janvārī pirmizrāde - „Krāsainās pasakas” [0] 

05.01.2011

22. janvārī plkst. 17.00 teātra Lielajā zālē gaidāma pirmizrāde Imanta Ziedoņa „Krāsainajām pasakām”, ko skatuves valodā pārtulkojis režisors Viesturs Meikšāns kopā ar saviem nu jau ilglaicīgajiem domubiedriem – scenogrāfu Reini Suhanovu, kostīmu mākslinieci Annu Heinrihsoni un aktieriem Inesi Ramuti, Mārtiņu Meieru, Ivo Martinsonu, Ingu Siliņu, Māri Bezmeru, Oskaru Morozovu, Elīnu Vāni, Māru Vīganti, kam nu pievienojušies arī Dace Eversa un Kārlis Neimanis. Izrāde paredzēta pieaugušajiem kopā ar bērniem.
 

T/n Jūras vārti akcija “Zelta pāris” [0] 

05.01.2011

Pērc vienu biļeti uz Buto izrādi “Nakts svētās dejas”, kas notiks 15.janvārī plkst. 16:00 un saņem iespēju iegādāties vienu biļeti uz 28. janvāra Jaunā Rīgas teātra izrādi “Melnais piens”!

Izstādē Dienvidkurzemes mantojums Amatu mājas izstāžu zālē [0] 

04.01.2011

No 8.janvāra Skolas ielā 3, Amatu mājas izstāžu zālē apmeklētājiem būs aplūkojama reizē tradicionāla un neparasta izstāde. Tradicionāla, jo tajā skatāmas it kā ierastas lietas – tautastērpi, cimdi, keramika. Neparasta, jo izstādē tas viss saistīts ar Dienvidkurzemi un pārstāvēts neierasti bagātīgā un plašā klāstā - Bārtas, Nīcas un Rucava tautastērpi no vietējo muzeju fondiem un privātkolekcijām, Liepājas tautas lietišķās studijas „Dzintars” dzintara rotaslietas, Arnolda Aigara fotogrāfijas „Kurzeme mana mīļā”, kā arī Zanes Eltermanes un Zigrīdas Lielgalves keramikas darbi (SIA „Pods”), Ilzes Jansones filcētās puķes.

1991. gada barikāžu 20. gadadienas atceres pasākumi [0] 

04.01.2011

2011. gada janvārī 13. janvāris
 

Jaunā Gada ballītes [0] 

31.12.2010

Tiem kas vēl nav izdomājuši, kur atzīmēt gada skaļākos svētkus - Vecā gada aizvadīšanu un jaunā sagaidīšanu, šeit būs dažas idejas, kurp doties šajā brīnumainajā naktī.

Tukuma muzeja 75 gadu jubilejas izstādes atklāšana [0] 

30.12.2010

6. janvārī plkst. 16:00 Mākslas muzejā (Harmonijas ielā 7, Tukumā) notiks Tukuma muzeja 75 gadu jubilejas izstādes atklāšana. Izstāde veidota sekojot muzeja dibinātāja, gleznotāja Leonīda Āriņa (1907-1991) uzstādījumam - vākt izcilāko latviešu mākslinieku labākos darbus, tādējādi veidojot priekšstatu par Latvijas tēlotājas mākslas norisēm. Izstādē atlasītas tās gleznas, kas iekļautas tā saucamajā Latvijas glezniecības Zelta fondā.

Pasākumi gadumijas naktī Cēsīs [0] 

29.12.2010

Gadu mijas naktī, 31.decembrī cēsniekiem un Cēsu viesiem ir visdažādākās iespējas atpūsties un sagaidīt Jauno gadu.

"Melo - M" dodas ciemos ar jaunu koncertprogrammu "Operas joks" [0] 

29.12.2010

Čellu trio "Melo - M" 14. janvārī pl.19:00 viesojas Ventspils Kultūras centrā, klausītājiem piedāvājot savu jauno koncertprogrammu "Operas joks" ar pazīstamām opermūzikas melodijām jaunās skaņās, kā arī spēlēs savus labākos skaņdarbus no iepriekšējo gadu programmām.

Jaunais Gads jaunos rakursos [0] 

29.12.2010

Ceļojumu aģentūra „Jauni Rakursi” ir gatava jaunajam gadam un janvārī nāk pie saviem klientiem ar vēl daudzveidīgāku programmu: dažādi notikumi, dažādi attālumi un dažādas cenas, lai katrs varētu atrast sev piemērotāko.
 

Klajā nāks plašākā Rīgas pilsētas un apkārtnes slēpošanas trašu karte [0] 

29.12.2010

Gatavojoties distanču slēpošanas sezonas aktīvākajam periodam – janvārim un februārim – tirdzniecības parks Alfa ar domubiedriem veido Rīgas pilsētas informatīvo karti, kurā apkopota detalizēta informācija par 17 Rīgas un tās apkārtnes distanču slēpošanas trasēm. Karte būs noderīga gan slēpošanas iesācējiem, gan profesionāļiem.

Ziemas prieki Līgatnes dabas takās uzņem apgriezienus! [0] 

29.12.2010

Lai popularizētu aktīvu brīvā laika pavadīšanu dabā un tieši ziemā, rīt 30. decembrī pl. 10:00 Līgatnes dabas takās tiks atvērta distanču slēpošanas inventāra noma. Noma aprīkota ar jauna distanču slēpošanas inventāra 10 komplektiem, kas iegādāti Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstības un tūrisma aktivitāšu veicināšanas programmas ietvaros.

Dodamies uz kalniem ! [0] 

23.12.2010

Kad baltā sniega kārta ir kārtīgi noputinājusi visas kalnu virsotnes, var sākties īstie ziemas prieki. Snovošana, slēpes un šļūkšana ar ragavām vai kamerām pa kalnu - tās ir vislabākās izpriecas ziemas laikā. Grūti vienīgi ir izvēlēties, kuru virsotni šeit Latvijā apmeklēt. Un piedāvājumi ir daudz un dažādi!

Ziemassvētkos darbu sāks t/c „Galleria Riga” slidotava [0] 

23.12.2010

Piektdien, 24.decembrī, plkst. 10:00 uz tirdzniecības centra „Galleria Riga” jumta darbu sāks 200 m2 liela slidotava. Tā būs atvērta katru darba dienu no plkst. 10:00 līdz 22:00.

Svinēsim svētkus Reiņa trasē!  [1] 

22.12.2010

Sestdien, 2010. gada 25.decembrī, Reiņa trasē, Krimuldā, norisināsies Reiņzemes ballīte kopā ar bērnu mini slēpošanas sacensībām Mazais Reinis 2011. No plkst. 12:00 līdz 15:00, īpašā svētku gaisotnē Jūsu ģimenīte tiks izkustināta, izklaidēta, radoši un muzikāli nodarbināta un visādi citādi jauki un mīļi uzjautrināta vairāku stundu garumā! (Ballīte BEZ maksas)

Ziemassvētku ticējumi un pantiņi.  [1] 

21.12.2010

Ziemassvētku vakars- brīnumu laiks, kad atdzīvojas koki un mājlopi sāk runāt cilvēka balsī, stāstot nākotni. Tas ir cerību un ticības laiks, kad šķiet, ka viss, par ko sapņojam, var kļūt par īstenību. Tas ir sākums kaut kam jaunam- skaistākam un labākam...vismaz mums gribas tā domāt. Varbūt tāpēc mēs arī šodien lasot Ziemassvētku ticējumus, kaut kur dziļi sevī klusībā domājam- bet ja nu tomēr taisnība..., ja nu piepildās...

Slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” tagad arī distanču slēpošanas trase! [0] 

17.12.2010

Pateicoties aukstajai ziemai sestdien, 18.decembrī tiks atklāta distanču slēpošanas trase. Trase garums ir 500m, tajā varēs slēpot klasiskajā un slidsolī.

Izbaudi ziemas svētku brīvdienas Ventspilī – slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” un Ūdens piedzīvojumu parkā! [0] 

17.12.2010

Viena no piemērotākajām vietām, lai saturīgi pavadītu ziemas svētku brīvdienas, kā arī sagaidītu Jauno gadu, atrodas Ventspilī. Šeit aktīvo atpūtu ziemā piedāvā slēpošanas kalns „Lemberga hūte”, kas atrodas Ventspils pilsētas teritorijā (Saules ielā 141) un ir unikāls, jo 47 m augstumā uzbērts mākslīgi un tā virsotnē paveras brīnišķīgs skats pāri priedēm uz jūru un pilsētu. Slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” ierīkotas divas kalna slēpošanas trases un snovborda trase ar tramplīniem. Viena kalna trase paredzēta bērniem un iesācējiem, bet otra ir 230 m gara trase pieredzējušākiem aktīvās atpūtas cienītājiem. Pie kalna ir arī 500 m gara distanču slēpošanas trase. Ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem ļoti patīk nobraucieni ziemas kameršļūkšanas trasē. Kalns ir apgaismots un tajā ir uzstādīti trīs dažādi pacēlāji. Lemberga hūtē iespējams arī apgūt slēpošanas vai snovborda iemaņas pieredzējušu instruktoru vadībā. Slēpošanas nodarbības notiek pirmdienās, trešdienās un piektdienās, bet snovborda nodarbības notiek otrdienās un ceturtdienās.

Livonijas ordeņa pils receptes pret garlaicību  [0] 

17.12.2010

Ikdienas steigā nerodas idejas, kā sarīkot neikdienišķu svētku pasākumu kopā ar kolēģiem, studiju biedriem vai draugiem? Ventspils muzejam šādam gadījumam ir vairākas receptes.

Mazbānītis mirgo atkal! [0] 

17.12.2010

26.decembrī no plkst.13:00 Piejūras brīvdabas muzejā Mazbānīša svētki
Tiem, kas gadu skaita, balstoties uz dabas parādībām, mūsdienu pilsētā apjuktu, bet pavisam droša lieta ir Ventspils muzeja organizētie tradicionālie pasākumi,- pēc tiem nevar pazaudēt ne pavasari, ne ziemu. Pavasaris atlec ar trušiem Piejūras brīvdabas muzeja Lieldienās, bet ziemu pietaurē Mazbānītis savos ziemas svētkos, šogad 26.decembrī no plkst.13:00.

Ķekavā notiks Ziemassvētku ieskandināšanas pasākums [0] 

16.12.2010

Sestdien, 18. decembrī, plkst. 16:00 Ķekavā notiks Ziemassvētku ieskandināšanas pasākums, kuru organizē biedrība „Cita Ķekava” un Ķekavas novada pašvaldības Kultūras aģentūra.

Slīpākie slidotavas svētki Cēsīs! [0] 

16.12.2010

Šo sestdien 18.decembrī plkst. 12:00 Cēsīs, Pils laukumā „Cēsu alus” slidotavā notiks „slīpākie” slidotavas svētki Latvijā.

Teātra nams “Jūras vārti” atbalsta labdarību [0] 

15.12.2010

Tuvojas gada sirsnīgākie svētki un to gaidīšanas laiku gaišāku vēlas padarīt arī t/n “Jūras vārti”, tādēļ 16. decembrī plkst. 18:00 sadarbībā ar Ventspils Augstskolu notiks labdarības koncerts “Radi brīnumu”, savukārt kopš 7. decembra Mazajā izstāžu zālē apskatāma pazīstamu fotogrāfu izstāde “Palīdzēsim!”.

Daugavpilī viesosies Coca-Cola Ziemassvētku karavāna [0] 

14.12.2010

Turpinot vairāk kā 10 gadus ilgās tradīcijas, Coca-Cola arī šogad īsteno labdarības akciju Ziemassvētku karavāna. Ceturtdien, 16.decembrī Daugavpilī Centrālajā laukumā Rīgas un Ģimnāzijas ielu krustojumā plkst. 16.00 notiks Coca-Cola Ziemassvētku karavānas noslēdzošais pasākums, kura laikā ikvienam būs iespēja satikt Ziemassvētku vecīti un kopā ar elfiem radoši darboties viņu darbnīcā. Ziemassvētku karavāna, sava ceļojuma laikā no 12.-16.decembrim,

”Ziemassvētku stāsts…” Gulbenes kultūras centrā [0] 

14.12.2010

17.decembrī plkst.19:00 Gulbenes kultūras centrā grupas Framest Ziemassvētku koncerts “Ziemassvētku stāsts...”

Bluķa vakars Dzirnavu laukumā  [0] 

14.12.2010

Otrdien, 21. decembrī, gada visīsākajā dienā – ventspilnieki tiek aicināti atzīmēt Ziemas saulgriežus un kopīgi pulcēties Dzirnavu laukumā uz tradicionālo Bluķa vakaru.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) aicina doties vakara pastaigās pa Liepāju un apskatīt Ziemas gaismas Liepājā. [0] 

14.12.2010

„Liepāja Ziemassvētku laikā noteikti ir viena no skaistāk izgreznotajām Latvijas pilsētām. Piparkūku namiņi, mūsu īpašā svētku egle un eņģeļi ir jau kļuvuši par zīmolu Ziemassvētku laikam vēju pilsētā.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!