Otrdiena, 22. Septembris, 2020
Maigurs, Mārica, Māris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

„Ģitāristu sesija 2011” – no 20.marta līdz 25.martam Madonā! [0] 

15.02.2011

No 20. marta līdz 25. martam jau četrpadsmito reizi Madonā notiks „Ģitāristu sesija” – pieredzes un zināšanu apmaiņas pasākums ģitāristiem, basģitāristiem, bundziniekiem, vokālistiem un taustiņinstrumentālistiem! Šeit var piedalīties ikviens. Pieteikšanās – līdz 1. martam.

Ventspils aicina uz vērienīgāko snovborda nedēļas nogali [0] 

14.02.2011

Šo sestdien un svētdien slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” notiks divas gada nozīmīgākās sacensības snovbordā, kurās startēs dalībnieki no Baltijas valstīm.
Tā sestdien, 19.februārī, no plkst. 13.30 brīvā stila snovbordisti un slēpotāji izaicinās viens otru, lai gūtu uzvaru Lemberga balvas izcīņā. Šajās sacensībās, kas Ventspilī tiek rīkotas ik gadu, labākie braucēji tiks pie Lemberga kunga naudas balvām ar kopējo fondu 1500 Ls un specbalvām no firmas „Rossignol”. Sacensību nolikums mājas lapā www.lembergahute.lv.
 

Varis Vētra koncertēs Ventspilī!  

14.02.2011

Šī gada 1.aprīlī plkst.19:00 Ventspils Jaunrades namā koncertā „MĪ-LE-STĪ-BAI” uzstāsies režisors, aktieris un dziesminieks Varis Vētra, prezentējot arī savu dziesmu albumu „Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt...”. Koncerts notiks Vara Vētras albuma prezentācijas tūres Latvijā ietvaros.
 

Izstāde - gadatirgus „Balttour 2011” [0] 

13.02.2011

Kā jau katru februāri, arī šogad trīs dienas abās izstāžu kompleksa "Ķīpsala" zālēs ar saviem piedāvājumiem visus interesentus iepazīstināja vairāki desmiti tūrisma aģentūras, pašvaldības, aviokompānijas, viesnīcas un ar tūrismu saistīti masu mediji. Arī www.atputasbazes.lv šajā pasākumā ņēma dalību un ar prieku savā stendā uzņēma gan ikvienu izstādes apmeklētāju, gan dalībnieku.
 

Reiņa trase strādā ar pilnu jaudu un gaida Jūs ciemos!  

12.02.2011

• Piecas kalnu – Galvenā trase, Iesācēju trase, Sniega parks, Junioru parks un „AXA bērnu parks”.

• Atvērts Junioru Parks! 300m garš nobrauciens ar tramplīniem un virāžām, kā nākamais līmenis AXA Bērnu parkam.

• Distanču slēpošanas trase - sagatavota gan klasiskajam, gan slidsolim!
Trases garums 3km. Tumšajā laikā 1,5km apgaismoti. Distanču slēpju nomā inventārs no FISCHER!
Darbadienās trases izmantošana par brīvu, pateicoties SEB bankai, Krimuldas novada domei un Reiņa trasei!
 

Cēsis aicina pieteikties uz jauniem gidu kursiem klātienē [0] 

11.02.2011

Pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” aicina pieteikties gidu kursiem klātienē. Atraktīvākajiem, labākajiem kursu beidzējiem tiks piedāvāts aktīvs un radošs darbs vēsturiskā vidē, kas ietver iespēju vadīt ekskursijas Cēsu Pils kompleksā, pilsētā, kā arī iespēja iesaistīties teatralizētās programmās un citos aģentūras rīkotajos pasākumos. Par priekšrocību tiks uzskatītas svešvalodas (krievu, vācu) zināšanas un augsta atbildības sajūta.

Cēsnieki aktīvi un radoši gatavojas izstādei „Balttour 2011”.  [0] 

10.02.2011

No piektdienas, 11. februāra, līdz 13. februārim starptautiskajā tūrisma izstādē – gadatirgū „Balttour 2011” rosīsies Cēsu pilsētas tūrisma un kultūras aktīvisti. Šobrīd Cēsu Kultūras un Tūrisma centrā spraigi noris pašdarbības kolektīvu mēģinājumi un vizuālo materiālu sagatavošanas darbi, lai Ķīpsalas halles apmeklētāji saņemtu kvalitatīvu un aktuālu informāciju par Cēsīm.

Ziedu pilsētu Ventspili reklamēs tūrisma gadatirgū „Balttour 2011” [0] 

10.02.2011

No 11. līdz 13.februārim Ventspils Tūrisma informācijas centrs (Ventspils TIC) starptautiskajā tūrisma gadatirgū "Balttour 2011” Rīgā, prezentēs ne tikai jauno tūrisma bukletu astoņās valodās, bet arī īpašu – Mazbānīša jaunajai 2,6 km garajai trasei veltītu izdevumu, ko sagatavojis Ventspils muzejs.

Kuldīga šogad pārsteigs viesus ar inovācijām tūrismā [1] 

09.02.2011

Kuldīgas Tūrisma attīstības centrs (Kuldīgas TAC) Balttour tūrisma izstādē Rīgā, 11.02.-13.02. prezentēs jauno inovatīvo tūrisma brošūru un aicinās visus aktīvās atpūtas entuziastus pieteikties testa braucieniem un pārbaudīt jauno inovatīvo FRNW- krustpunktu velosistēmu, kuru pirmoreiz Austrumeiropā un Baltijas valstīs šogad atklās Kuldīgā, 21.maijā Velodienas laikā.

Cēsu Pils Vēsturisko Deju studija aicina pievienoties jaunus dalībniekus [0] 

08.02.2011

Cēsu Pils Vēsturisko Deju studija uzņem jaunus dalībniekus, kur diplomētas baletdejotājas, horeogrāfes un deju skolotājas Gunas Ezermales vadībā, būs iespēja apgūt un iedzīvināt dažādu vēsturisko periodu dejas, izbaudot seno deju graciozitāti un smalkumu.

Meža biatlons Gaujas nacionālajā parkā [0] 

08.02.2011

Sestdien, 12. februārī Līgatnes dabas takās norisināsies Gaujas nacionālā parka fonda balvas izcīņa Meža biatlonā. Sportiskā un dinamiskā cīņā uz starta tiek aicināti dalībnieki, kuru darba ikdiena saistīta ar vides aizsardzību, dabu un mežu, kā arī Gaujas nacionālā parka teritorijā esošo pašvaldību speciālisti un tūrisma organizatori, viņu ģimenes locekļi un atbalstītāji.

„Ziņģētāju un stāstnieku vakarā” Viļānos dziedāsim to riņķa dziesmu... [0] 

05.02.2011

 12. februārī plkst. 18:00 Viļānu kultūras namā (Kultūras laukumā 2, Viļānos) „Ziņģētāju un stāstnieku vakarā” satiksies vairāk nekā 100 ziņģētāji un stāstnieki no Latgales un Vidzemes, šī gada tēma – „Dziedāsim to riņķa dziesmu…” un stāstīsim to garo stāstu pa riņķi vien…

Cēsu Pils parkā tiks svinēti Meteņi [0] 

04.02.2011

13.februārī no plkst.12:00 Cēsu pils parkā notiks Meteņu svinēšana „Meten`s veda Pelnu dienu”, kurā varēs piedzīvot Meteņu dienas tradīcijām atbilstošus pasākumus – iet budēļos, rotaļās un vizināties ar ragaviņām.

Daugavpilī notiks Latgales bārmeņu konkurss „Fantasy Cocktail” [0] 

03.02.2011

Šā gada 17.februārī plkst.18.00 Daugavpilī viesnīcas „Park hotel Latgola” restorānā „Plaza” norisināsies Latgales bārmeņu konkurss „Fantasy Coctail” – Daugavpils novada TIC informēja biedrība „Latgales bārmeņu klubs”.

Meteņa dienā Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā būs iespēja izbraukt Sibīrijas haskiju vilktās kamanās. [0] 

02.02.2011

Šo svētdien, 2011. gada 6. februārī, no plkst. 12.00 – 16.00 Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs aicina piedalīties Meteņu dienas pasākumā.
Pasākuma laikā iesim budēļos, dzīsim Meteni, dziedāsim dziesmas, vizināsimies ar ragaviņām, ledus lēzi, un iesim rotaļās.

Cēsīs notiks pirmais Eiropas kauss snovbordkrosā Latvijā [0] 

02.02.2011

5. un 6. februārī slēpošanas un atpūtas parkā „Ozolkalns” notiks pirmais Eiropas kauss snovbordkrosā Latvijā. Sestdien, 5. februārī, norisināsies Starptautiskās slēpošanas federācijas sacensības un pasākuma atklāšana. Galvenais notikums – Eiropas kauss – gaidāms svētdien, 6. februārī, ar īpašu noslēguma pasākumu Viduslaiku noskaņās.

Ar bērniem uz Balttour 2011 [0] 

02.02.2011

Pasaulē arvien populārāka kļūst ceļošana kopā ar bērniem, tāpēc 18. starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū "Balttour 2011" īpaši būs padomāts par tās visjaunākajiem apmeklētājiem un viņu vecākiem.

12. februāri Mežaparkā notiks Sportland slepošanas svētki  [0] 

02.02.2011

Šī gada 12. februārī Mežaparkā notiks sacensības distanču slēpošanā – Sportland slēpošanas svētki, kurus organizē SIA Sportland sadarbībā ar atpūtas kompleksu „Ziemas Parks” un SIA „Rīgas meži”. Pasākums notiks projekta „Bauda slēpot Mežaparkā” ietvaros.

Sniega skulptūru konkurss Siguldā [0] 

31.01.2011

No 18. februāra līdz 6.martam Siguldā notiks populārākais Ziemas festivāls Latvijā. Ziemas festivāla laikā Siguldas novadā notiks Pirmais sniega tēlniecības čempionāts, kas ikvienam novada iedzīvotājam dos iespēju iesaistīties – izveidot savu sniega skulptūru!

Kuldīgas jaunā devīzē ir „Kuldīga – pilsēta ar dvēseli” [0] 

28.01.2011

Noslēgusies konkursa par Kuldīgas tēla izstrādi 1. kārta un tajā par labāko atzīta devīze „Kuldīga – pilsēta ar dvēseli”. Konkursa komisija par Kuldīgas tēlu pēc ilgām diskusijām pieņēmusi lēmumu neatzīt par uzvarētāju nevienu no konkursā iesniegtajiem vizuālajiem logotipiem, bet piešķirt balvu par devīzi „Kuldīga – pilsēta ar dvēseli” tās autoram, rīdziniekam Agrim Aucem.

Madonā sestdien - tradicionālais Tautas slēpojums [0] 

26.01.2011

Sestdien 29. janvārī Madonā sporta bāzē Smeceres sils notiks tradicionālais Tautas slēpojums Madona. To organizē kompānija Sportlat, kuru vada bijušais Latvijas biatlona valstsvienības dalībnieks madonietis Gundars Upenieks, sadarbībā ar Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolu.

Tautas slēpojums „Līgatnes ķepa”  [0] 

25.01.2011

Ziema turpinās! Ņemam slēpes un pošamies uz Līgatnes dabas takām, kur pa kalniem un lejām, sekojot lapsas un zaķa pēdu cilpām, izveidotas sacensību distances. Tikšanās laiks un vieta: 2011.gada 29.janvāris, Līgatnes dabas takas. Dalībnieku ierašanās līdz pulksten. 11.00.

Ziemas festivāls 2011 Siguldā [0] 

24.01.2011

No 18. februāra līdz 6.martam Siguldā notiks populārākais Ziemas festivāls Latvijā, kura moto ir: Vairāk sporta. Vairāk mākslas. Vairāk izklaides. Vairāk atpūtas. Festivāla mērķis ir popularizēt Siguldas novada sporta bāzes un kalnu slēpošanas trases kā lieliskas atpūtas, sporta un brīvā laika pavadīšanas vietas un Siguldu kā Eiropas kultūras un mākslas iepazīšanas vietu. Šāda apņemšanās Siguldas novadam ir, startējot projektā „Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014” kā oficiālajam partnerim un Ziemas festivālu iekļaujot 2014. gada notikumu kalendārā.

Slēpošanas maratons  [0] 

21.01.2011

2011. gada 5. februārī notiks distanču slēpošanas maratons "Apkārt Alaukstam", kuru sākot ar nākamo gadu rīko sporta pasākumu aģentūra „Alpha Baltic Sport”, tādējādi atklājot savu 2011. gada maratonu sēriju. Slēpošanas maratons "Apkārt Alaukstam" pirmo reizi Latvijas vēsturē ir iekļauts starptautiskajā maratonu sērijā "Euroloppet". Tas tradicionāli notiks vienā no kultūrvēsturiski bagātākajiem Latvijas novadiem – Vecpiebalgā. Pieteikties slēpojumam jau šobrīd iespējams mājaslapā www.maratoni.lv

Daugavpilī notiks Nacionālā suņu izstāde  [0] 

21.01.2011

Daugavpils Olimpiskajā centrā (Stadiona ielā 1) 22.janvārī notiks Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde "Ziemas pasaka - Latgale2011".

Apkopota Liepājas tūrisma statistika par 2010.gadu [0] 

21.01.2011

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) ir apkopojis statistikas datus par 2010.gadu. Lai arī skaitļi liecina, ka tūristu plūsma salīdzinājumā ar 2009.gadu kopumā ir pavisam nedaudz samazinājusies, atsevišķos rādītājos ir vērojams pieaugums.

Liepāja tiks popularizēta starptautiskajās tūrisma izstādēs [0] 

21.01.2011

Ir sācies tūrisma izstāžu laiks, kad tūrisma nozares pārstāvji, piedaloties dažādu valstu organizētajās izstādēs, iepazīstina to apmeklētājus ar saviem interesantākajiem tūrisma piedāvājumiem.

Madonas novada tūrisma portāls arī lietuviešu valodā. [0] 

20.01.2011

Domājot par ceļotāju piesaisti no tuvākajām kaimiņvalstīm, Madonas novada pašvaldības tūrisma portāls www.madona.lv/turisms ir papildināts ar jaunu valodas versiju - lietuviešu valodu. Lietuviešu valodā ir sagatavotas 6 informācijas sadaļas: „Slēpošana”, „Apskates objekti” (daba, muzeji, muižas, amatnieki un māksla, interesantas zemnieku saimniecības), „Naktsmītnes un pirtis”, „Aktīvā atpūta” (makšķerēšana un laivu noma, velo noma un velobraucēju maršruti, zirgu izjādes, peintbos), „Tūrisma informācijas centri” un „Tūrisma ceļveži”. Mājas lapa piedāvā arī iespēju lejuplādēt lietuviešu valodā sagatavoto brošūru „Atpūta ziemā” un velo ceļvedi „Tour de LatEst”.

Sacensības Čaiņiku kauss 2011 [0] 

19.01.2011

Sacensības ir domātas kalnu slēpotājiem, kas nekad nav profesionāli trenējušies kalnu slēpošanā, kā arī nav piedalījušies Latvijas kalnu slēpošanas ranga sacensībās. Sacensības notiek piektdienas vakarā, ar atraktīvām izklaidēm un patīkamu mūziku.

Izbaudi braucienu suņu pajūgā pa Ķīpsalu! [0] 

19.01.2011

Izbaudi braucienu suņu pajūgā pa Ķīpsalu! 18. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2011" šogad apmeklētājiem piedāvās izbaudīt vēl nebijušas izjūtas – elpu aizraujošu braucienu suņu pajūgā. Īstie čukču suņi – Sibīrijas haskiji, kas ilgus gadsimtus nodrošināja vienīgo iespēju pārvietoties pa planētas tālajiem Ziemeļu apvidiem, – no 11. līdz 13. februārim apmetīsies Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Cēsu Jaunajā pilī atklāj telpas konferencēm un semināriem [0] 

19.01.2011

Šodien, 18. janvārī, Cēsu Jaunajā pilī atklāta labiekārtota konferenču zāle pils trešajā stāvā un jauna izstāžu zāle - galerija pils bēniņu telpās. Telpu atjaunošana notiek Cēsu novada pašvaldības īstenotā projekta „Cēsu pils kompleksa revitalizācija tūrisma attīstībai” ietvaros.

Krēslas stunda pie Melnā sivēna [0] 

19.01.2011

Ventspili teju vai katrs zinātkārs latviešu ceļotājs jau ir apmeklējis. Taču ir kas tāds, ko tur baudījis tikai retais. Tieši tādēļ „Jauni Rakursi” 29. janvārī brauc no Rīgas uz Ventspili aicinot līdzi zinātkāros ceļotājus, bet šoreiz – mazliet netradicionālākā maršrutā!

Gada vērtīgākā dziesma būs zināma jau šo sestdien. [0] 

18.01.2011

Sestdien, 22.janvārī Olimpiskajā centrā „Ventspils” notiks Latvijas Radio 2 rok un pop dziesmu aptaujas „SEB Muzikālā banka 2010” apbalvošanas ceremonija. No plkst. 19:00 pasākuma tiešraide būs dzirdama Latvijas Radio 2, bet plkst. 21:15 ceremoniju varēs vērot Latvijas Televīzijas 1.programmā.

Viesnīca “Radi un draugi” maina korporatīvo identitāti  [0] 

18.01.2011

Viesnīca “Radi un draugi”, kas pagājušajā gadā atzīmēja 15 gadu darbības jubileju, šo gadu sākusi ar pārmaiņām savā vizuālajā tēlā un mainījusi savu korporatīvo identitāti. Viesnīcai “Radi un draugi” radīts jauns logo, kas turpmāk būs redzams visos ar viesnīcu saistītajos vizuālajos materiālos. Tas simbolizē ne tikai stabilitāti, eleganci, bet arī viesnīcas vēsturi un attīstību vienlaikus.

Reiņa trase strādā ar pilnu jaudu un gaida Jūs ciemos! [0] 

18.01.2011

• Piecas kalnu trases – Galvenā trase, Iesācēju kalns, Sniega parks, Junioru parks un „AXA bērnu parks”.
• JAUNUMS!!! Atvērts Junioru Parks!
300m garš nobrauciens ar tramplīniem un virāžām, kā nākamais līmenis AXA Bērnu parkam.
• Darbojas distanču slēpošanas trase - sagatavota gan klasiskajam, gan slidsolim!
Trases garums 3km. Tumšajā laikā 1,5km apgaismoti. Distanču slēpju nomā jauns inventārs no FISCHER!
Darbadienās trases izmantošana par brīvu, pateicoties SEB bankai!

Ventspili reklamēs Somijā [0] 

18.01.2011

No 19.līdz 23.janvārim Ventspils Tūrisma informācijas centra vadītājs Guntars Seilis un Klientu apkalpošanas vadītāja Tatjana Ļeontjeva strādās starptautiskajā tūrisma gadatirgū „MATKA 2011” Helsinkos, Somijā

Atskats uz 2010.gada veikumu Āraišu arheoloģiskajā muzejparkā [0] 

17.01.2011

Lai tiektos uz labākiem sasniegumiem 2011. gadā, vērts paskatīties, ko esam darījuši, sasnieguši pagājušajā gadā.
Aizgājušajā gadā muzejparku apmeklējuši 11639 apmeklētāji no 43 valstīm, kas ir vairāk kā 2009. gadā. Visvairāk ārzemju ceļotāji bijuši no Eiropas. Muzejparkam viesi bijuši arī no tālām zemēm Āzijas – Ķīnas, Japānas, Vjetnamas, Indijas, Āfrikas un Dienvidamerikas – Brazīlijas, Venecuēlas. Visvairāk apmeklētāju bija jūlijā – gandrīz trīs tūkstoši.
 

„Slēpju Pilsētas medības” Latvijas Etnogrāfiskajā Brīvdabas muzejā [0] 

15.01.2011

Piedzīvojumu organizācija „Lūzumpunkts” sadarbībā ar Latvijas Etnogrāfisko brīvdabas muzeju 2011.gada 22.janvārī, no pulksten 18:30 rīko orientēšanās sacensības. Galvenais pārvietošanās veids – distanču slēpes.

Atklāta Rīgas distanču slēpošanas karte un retro slēpju izstāde Alfā [0] 

15.01.2011

Sākot ar šodienu, 14.janvāri, tirdzniecības parkā „Alfa” un daudzviet Rīgā pieejama līdz šim informatīvi plašākā Rīgas un tās apkārtnes distanču slēpošanas trašu karte, bet „Alfas” centrālā laukuma 2.stāvā līdz pat februāra beigām bez maksas apskatāma unikāla Retro slēpju izstāde.

Cēsu kultūras un tūrisma darbinieki svin 7. Jubileju [0] 

14.01.2011

Šodien, 14. janvārī, tiek sumināta pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” septiņu gadu pastāvēšanas jubileja.

Aģentūras darbinieki visas nedēļas garumā atceras, domā un izvērtē, jo paralēli ikdienas darbiem notiek tradicionālais balsojums par kolēģiem dažādās nominācijās, no kurām populārākās ir atraktīvākais kolēģis un kolēģis – atklājums. Rezultāti tiks atklāti jau šovakar.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!