Trešdiena, 24. Jūlijs, 2024
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Idejas rudens baudīšanai Jelgavā un apkārtnē

29.09.2021

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) apkopojis idejas zelta rudens baudīšanai un nesteidzīgai atpūtai Jelgavas pusē.

Rudens ir krāšņo skatu un bagātīgo garšu gadalaiks. JRTC aicina ciemos uz Jelgavu, kur iespējams sajust rudeni ar visām maņām. Ieraudzīt, kā pilsētas parki krāsojas košos toņos no 3 pilsētas augstākajiem punktiem, doties lidojumā ar gaisa balonu, sajust zem kājām čabošas lapas, redzēt, kā top krāsainākie pilsētas gardumi, kā arī baudīt siltus dzērienus un spēcinošas maltītes no rudens veltēm.

 

Šī gadalaika skaistākās krāsas no augšas iespējams apskatīt no Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa skatu laukuma, no Ģederta Eliasa vēstures un mākslas muzeja balkoniņa un no skatu torņa Pils salā. Savukārt drosmīgākie pilsētas iedzīvotāji un viesi, iepriekš piesakoties, var doties lidojumā ar gaisa balonu.

 

Aktīvās atpūtas cienītāji rudens siltajās dienās vēl var pagūt izbraukt ar kartingiem, doties pilsētas apskatē iznomājot Pasta salā elektroskrejriteni vai elektroskūteri, vai doties pastaigā pa lielākajiem pilsētas parkiem- Raiņa, Stacijas, Uzvaras un Jelgavas pils parku.

Rudenī Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja Jelgavas ekspozīcija, iepriekš piesakoties, aicina ikvienu doties nepilnus 8 km garajā pārgājienā, kur ir iespēja iepazīt dzelzceļa darbībai svarīgo infrastruktūru: Jelgavas staciju, lokomotīvju depo, dzelzceļnieku dzīvojamo māju rajonus, Jelgavas mezgla dzelzceļnieku klubu, slimnīcu un daudz ko citu.

 

Gardēžus patīkami pārsteigs Karameļu darbnīca, kur top pilsētas saldākie un krāsainākie našķi. Šeit, iepriekš piesakoties, var vērot saldumu gatavošanas procesu, kā arī iegādāties karameles, marmelādes, zefīrus, saldumu komplektus un daudz ko citu. Savukārt jaunajā alus darītavā “Viedi” var izzināt alus tapšanas procesu, degustēt dzērienus un tos iegādāties.

Rudens aktivitātes aicinām papildināt ar siltiem dzērieniem līdzņemšanai un gardām maltītēm no rudens veltēm kādā pilsētas kafejnīcā vai restorānā.


Vairāk par rudens baudīšanu un tūrisma piedāvājumu Jelgavas valstspilsētā un Jelgavas novadā pieejama tīmekļa vietnē www.visit.jelgava.lv

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde

    "Jelgavas reģionālais tūrisma centrs"

Komentārs par rakstu: Idejas rudens baudīšanai Jelgavā un apkārtnē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!