Sestdiena, 26. Septembris, 2020
Kurts, Knuts, Gundars
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ciklā “Satiec savu mūziķi” Jelgavā viesosies BJMK dibinātājs Endijs Rožkalns

05.03.2018

Ceturtdien, 8.martā, pulksten 18, Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī norisināsies cikla “Satiec savu mūziķi” vakars, kurā viesosies biedrības “Bērnu un jauniešu mūzikas klubs” (BJMK) un privātās mūzikas skolas “BJMK Rokskola”  dibinātājs, mūziķis un skolotājs Endijs Rožkalns ar audzēkņiem.

Dzīvās mūzikas un stāstu vakarā Endijs Rožkalns stāstīs par ceļu, kā no neformālas organizācijas BJMK tika radīta viena no nedaudzajām, akreditāciju saņēmušajām, privātajām mūzikas skolām Latvijā, kas piedāvā plašu muzikālo nodarbību klāstu jebkura vecuma un sagatavotības līmeņa mūzikas interesentiem. Šobrīd rokskolā Jelgavā mācās ap 200 audzēkņu, kas apgūst bungu, ģitāras, klavieru vai saksofona spēli, kā arī pilnveido vokālās prasmes.

 

Endijs ir viens no klasiskās ģitārspēles, kas Latvijā pazīstama tikai pēdējos desmit gadus, attīstības virzītājiem. Viņš māca audzēkņus, vada meistarklases un ar panākumiem gatavo audzēkņus Valsts klasiskās ģitāras spēles konkursam, studijām Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, kā arī

rīko Latvijas mēroga konkursu “Latvijas Gada ģitārists”, kurā BJMK audzēkņi vairrākkārt ieguvuši titulu “Latvijas Gada ģitārists”.

 

Cikla ietvaros dzirdēsim instrumentālo mūziku ģitāras skanējumā no baroka līdz mūsdienām Endija un viņa audzēkņu izpildījumā.


Pasākuma ciklu “Satiec savu mūziķi” organizē Jelgavas reģionālais tūrisma centrs, un tas norisinās katra mēneša otrajā ceturtdienā, izceļot tos jelgavniekus un kolektīvus, kuru vārds cieši saistīts ar pilsētu un mūziku. Pasākumu cikls tā apmeklētājiem ir bez maksas kā dāvana Latvijas simtgadē.

Muzikālā tikšanās ar Endiju Rožkalnu norisināsies ceturtdien, 8.martā, pulksten 18 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1. Dalība bez maksas.  Pieteikšanās pa tālruni 63005445 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

 

Informāciju sagatavoja Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Komentārs par rakstu: Ciklā “Satiec savu mūziķi” Jelgavā viesosies BJMK dibinātājs Endijs Rožkalns

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!