Otrdiena, 22. Septembris, 2020
Maigurs, Mārica, Māris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Sieviešu dienā – ekskursija kājām, izzinot jelgavnieku modi dažādos laikmetos

27.02.2018

Ceturtdien, 8.martā, pulksten 16.30 Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina piedalīties ekskursijā kājām “Modes aizkulises cauri gadsimtiem”, izzinot dažādu laikmetu, sabiedrības slāņu un profesiju jelgavnieku ģērbšanās paradumus un modes untumus.

Tematiskās ekskursijas laikā gides Signes Lūsiņas stāstos varēs izzināt tērpu attīstības vēsturi, modes dāmu noslēpumus, kā arī aktuālās modes tendences laika griežos – kad sievietes sāka valkāt apakšveļu, kad pārņēma no vīriešiem stafeti valkāt augstpapēžu kurpes, kā attīstījās peldkostīms, no kā gatavoja parūkas un ko sievietes klāja uz sejas skaistuma vairošanai.

 

Noslēgumā ekskursijas dalībnieki viesosies modes namā "Tēma" - dizaineres Daigas Latkovskas mājīgajā salonā, kur modes māksliniece pastāstīs par dizainera darbu un modes nama aktualitātēm 2018.gadā.

 

Ekskursijā īpaši tiek gaidītas sievietes - mammas un meitas, vecmāmiņas un draudzenes, lai pavadītu Starptautisko sieviešu dienu nedaudz neierastāk un gūtu daudz pozitīvu emociju, kā arī iepazītu pilsētas modīgākās vietas. Tomēr laipni aicināti arī kungi, kuriem noteikti būs interesanti uzzināt daudz jauna un vairāk ielūkoties sieviešu pasaulē.

Ekskursija “Modes aizkulises cauri gadsimtiem” norisināsies ceturtdien, 8.martā, pulksten 16.30. Ekskursijas ilgums –  divas stundas. Sākums no Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa, Akadēmijas ielā 1. Dalības maksa: 2,00 EUR; skolēniem 1,00 EUR; pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas. Pieteikšanās pa tālruni 63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv. Vairāk informācijas www.visit.jelgava.lv.

Foto: Jānis Mickēvičs, tērpi Daiga Latkovska

 

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

 

 

Komentārs par rakstu: Sieviešu dienā – ekskursija kājām, izzinot jelgavnieku modi dažādos laikmetos

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!