Otrdiena, 22. Septembris, 2020
Maigurs, Mārica, Māris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Iepazīsti Jelgavas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada tūrisma piedāvājumu “Balttour 2018” izstādē

01.02.2018

No 2. līdz 4.februārim Rīgā, izstāžu centrā “Ķīpsala”, norisināsies 25.Starptautiskā tūrisma izstāde – gadatirgus “Balttour 2018”, kurā Jelgavas reģionālā tūrisma centra speciālisti (JRTC) un tūrisma pakalpojumu sniedzēji Zemgales stendā prezentēs plašo Jelgavas un apkārtnes tūrisma piedāvājumu jaunajai sezonai. 

Izstādes apmeklētāji Zemgales stendā varēs iepazīt Jelgavas pilsētas tūrisma jaunumus – audiogidus ar 25 aizraujošiem stāstiem par pilsētu latviešu, angļu un krievu valodā, kurus būs iespēja noklausīties, audiogidu “austiņās” vai izmantojot interaktīvo ekrānu. Kā jaunums tiks piedāvāts izzināt arī dabas tūrisma iespējas Jelgavā – vides gida ekskursijas ar apvidus auto pie savvaļas zirgiem, topošo skatu torni palienu pļavās un atpūtu labiekārtotajā Langervaldes mežā. Tiks prezentēts Jelgavas tematisko ekskursiju piedāvājums un jaunie JRTC pasākumu cikli – “Satiec savu mūziķi”, “Tradicionālo amatu dienas” un radošās nodarbības Sv.Trīsvienības baznīcas tornī.

 

Stendā būs iespēja izspēlēt jauno interaktīvo spēli “Saliec pāri Mītavā”, nosūtīt elektronisku e-kartīti ar sveicienu no Jelgavas, izmantot interaktīvo karti un iepazīt interesējošos objektus pilsētā.  Apmeklētājus stendā priecēs Jelgavas pils galma dāma 18.gadsimta tērpā, “Karameļu darbnīcas” karameļu gatavošanas šovs no masas karsēšanai līdz pat karameļu skaldīšanai, dažādas viktorīnas, degustācijas un fotostūris.

Interesenti izstādē varēs saņemt jaunos tūrisma materiālus – tūrisma avīzi “Jelgava 2018”, velomaršrutu kartes “Jelgava, Jelgavas novads, Ozolnieku novads”, materiālu ar papildinošās realitātes elementiem – tūrisma ceļvedis “Jelgava, Jelgavas novads un Ozolnieku novads”, kurā skenējot attēlus ar mobilo lietotni “Overly”, tie atdzīvojas kā video un aizved virtuālā ekskursijā pa izvēlēto objektu.

Tāpat izstādes apmeklētāji tiks aicināti apmeklēt tuvojošo 20.Starptautisko Ledus skulptūru festivālu no 9.līdz 11.februārim un citus festivālus visa gada garumā, tostarp Baltu vienības dienu 22.septembrī, kas ar plašu programmu pirmo reizi norisināsies tieši Jelgavā.

 

Visas izstādes dienas apmeklētāji varēs iepazīt arī Jelgavas novada un Ozolnieku novada tūrisma piedāvājumu. Tiks prezentēts jauns gardēžu ekskursiju maršruts “Ieaud Zemgales garšu simtgades jostā”, kurā apvienojušies Mālkalnu ģimenes saimniecība “Blūdži” ar sieriem, Lolitas Duges “Piparmētru namiņš” ar daudzveidīgiem piparmētru produktiem, šitake sēņu audzētāji “Trubenieki” un vīnu darītava “Ābelītes”. Apmeklētāji izstādē varēs mieloties ar gardu šitake sēņu zupu un degustēt citus mājražotāju un zemnieku saimniecību īpašos un jaunos produktus. Notiks Jelgavas novada muižu, veloekskursiju, velomaršrutu un laivu braucienu piedāvājumu prezentācijas un aktivitātes.

 

Tūrisma izstādē “Balttour 2018” Zemgales stendā būs pārstāvētas 22 reģionā ietilpstošās pašvaldības, tostarp Jelgava, Jelgavas novads, Ozolnieku novads. Katrai pašvaldībai īpaši izstādei izveidota pastmarka ar ģerboni un raksturīgāko ainavu – uz Jelgavas pastmarkas attēlots Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornis, uz Jelgavas novada – Lielupes skats, bet Ozolnieku – Teteles jeb Tetelmindes „tornītis”. Stenda apmeklētāji bez maksas varēs nosūtīt speciālas pastkartes ar īpašajām pastmarkām, aicinot apmeklēt Zemgales skaistākās vietas un rast jaunas idejas Latvijas apceļošanai.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

Komentārs par rakstu: Iepazīsti Jelgavas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada tūrisma piedāvājumu “Balttour 2018” izstādē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!