Otrdiena, 22. Septembris, 2020
Maigurs, Mārica, Māris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Noslēdzies Tūrisma rallijs Alūksnes piedzīvojums 2016 [0] 

21.07.2016

Sestdien, 16. Jūlijā Alūksnes pusē notika tūrisma biedrības Atputasbazes.lv  sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību rīkotais tūrisma rallijs ‘’Alūksnes piedzīvojums’’. 

Dienlilijas Dabas muzejā  [0] 

21.07.2016

Latvijas Dabas muzejs sadarbībā ar SIA „Hedera Pluss” no 28. līdz 31. jūlijam rīko izstādi „Dienlilijas 2016”.

Vai zini kas tas ir ? [1] 

19.07.2016

IEŠŪNOJAMAIS RITENĪTIS       

Bitenieku darbarīks, kuru izmanto rāmīša iešūnošanai. Ar šo darbarīku iešūno bišu vaska šūnu plāksni rāmī, braucot ar sakarsētu ritenīti virs plāksnes pa stiepli. Iešūnojamo ritenīti var uzkarsēt dažādi – karstā ūdenī, uz spirta lampiņas, uz karstas virsmas utt.

VIII Starptautiskais tautas deju festivāls "Sudmaliņas" Rundālē [0] 

04.07.2016

Šogad starptautiskais tautas deju festivāls “Sudmaliņas” ievirpuļos vairākos Latvijas novados, pilsētās un pagastos – arī Rundālē. 

Bērnu operas svētki Tērvetē – 9. jūlijā  [0] 

04.07.2016

9. jūlijā jau trešo gadu Annas Brigaderes bērnības zemē – Tērvetē norisināsies Bērnu operas svētki. Rakstniece savas dzīves laikā te pulcējusi ievērojamus mūziķus un literātus, gleznainā meža ainava un viņas literārais mantojums rosināja radīt jaunu tradīciju, dodot iespēju radīt un baudīt mūziku, kas iepriecina skatītājus un ielīksmo dvēseli. 

“Alu gājējs - labumu meklētājs” Līgatnē 2016 [2] 

29.06.2016

9. jūlijā jau piekto gadu pēc kārtas Līgatnes takās notiks komandu orientēšanās un izklaides spēle ALU GĀJĒJS 2016. Līgatne ir unikāla vieta Latvijā, jo tieši šeit pilsētas centrā slejas klintis un tikai 7.4km2 lielā pilsētas teritorijā atrodas vairāki simti alu pagrabi, katrs ar savu stāstu.

Renārs Kaupers par Bruknu un labdarības lielkoncertu „Uzcel savu baznīcu!”  [0] 

27.06.2016

Jau šonedēļ, 3.jūlijā, mūziķi un mākslinieki tiksies skaistajā Bruknas muižā labdarības lielkoncertā „Uzcel savu baznīcu!”. Renārs Kaupers ir viens no Bruknas un Andreja Mediņa labajiem draugiem, kura izdziedātā dziesma, pateiktie sirsnīgie vārdi allaž ir uzrunājuši klausītājus. Koncerta nosaukums „Uzcel savu baznīcu!” ir kā aicinājums ne tikai uz konkrēto, bet daudz plašāk – atklāt sevi. Par Bruknu, par Andreju Mediņu un tikšanos koncertā – Renārs Kaupers stāsta video : https://youtu.be/oG8ukHoVP9U

Dundagas parka estrādē notiks koncerts „Tu un es”  [0] 

27.06.2016

3.jūlijā plkst. 16:00 Dundagas parka estrādē notiks koncerts „Tu un es”, tie būs svētki, kuri vienos absolūti visus, koncertā piedalīsies desmitiem talantīgi Latvijas jaunie izpildītāji un populāri Latvijas mūziķi, kā arī instrumentālā grupa. 

Limuzīns Jāņu nakts krāsā Karostas cietumā [0] 

22.06.2016

Informējam, ka Karostas cietums būs slēgts apmeklētājiem 23.un 24.jūnijā. 

Vidzemes Tūrisma asociācija iesaistās Interreg Europe kultūras projektā CHRISTA  [0] 

22.06.2016

Vidzemes Tūrisma asociācija iesaistās Interreg Europe kultūras projektā CHRISTA un tā īstenošana norisināsies līdz 2020. gada martam.

Aicina piedalīties “Ghetto Quest” – šīs vasaras loģikas un azarta izaicinājumu maratonā [0] 

21.06.2016

Latvijā lielākā jauniešu ielu kultūras un sporta kustība Ghetto Games kopā ar astoņām dažādām kvestu istabām – “Amnesia”, “Exit Key”, “Exitoria”, “Get Out”, “Lost Quest”, “My Escape”, “Exitmania” un “NoGame”, šovasar pirmo reizi organizē kvest (quest) istabu izaicinājumu. Visi interesenti tiek aicināti piedalīties piedzīvojumu un azarta pilnā maratonā.  

9. jūlijā Jūras svētki Kolkā [0] 

21.06.2016

Stadionā:

9.30       Sacensības zolītē

10.00     Dundagas atklātā čempionāta pludmales volejbolā 2. posms

             Individuālās sacensības – zābaku, sviedlīnes, šautriņu mešana, lodes grūšana, petanks,

                                                       futbola bumbas sitieni vārtos

             Orientēšanās sacensībās pēc GPS koordinātām “Iepazīsti Kolku” – individuāli vai grupās

Vasaras saulgrieži latviskās tradīcijās Pastariņa muzejā  [0] 

20.06.2016

21. jūnijā Līgo svinētāji aicināti uz Pastariņa muzeju (Zentenes pagastā "Bisnieki", Dzirciemā, Tukuma novadā), lai Vasaras saulgriežus svinētu latviskās tradīcijās.

Jauna vasaras izrāde „SAIMNIEKS MEKLĒ SAIMNIECI” [0] 

16.06.2016

Šajā vasarā pirmizrādi piedzīvos izrāžu apvienības „Pannas Teātris” jaunākā izrāde „Saimnieks meklē saimnieci”. Spilgti tēlu raksturi, komiskas situācijas, Tv šovu aizkulises, pikantērijas un skandāli lauku sētā  – tas viss jaunajā Guntas Kalniņas sarakstītajā un Jura Rijnieka iestudētajā komēdijā, kurai šobrīd gatavojas Latvijā pazīstami aktieri Ģirts Ķesteris, Daiga Gaismiņa, Dace Vītola, Līga Zeļģe, Madara Melne-Tomsone, Aldis Siliņš un Imants Strads.

Ziedošais jūnija vidus Tukumā [0] 

16.06.2016

Visapkārt smaržo un reibina krāsainie ziedi, zemenes garšo saldāk, kā citus gadus un pasākumi Tukumā priecē ik nedēļu, tik dažādi, lai katram būtu ko izvēlēties.

Ielīgo Jāņus «Čiekurkalna krustcelēs»  

10.06.2016

Sestdien, 18.jūnijā no pulksten 10:00 līdz 16:00 piecu ceļu krustojumā jau septīto reizi tiek rīkots pasākums Čiekurkalna apkaimē. Šoreiz, ieskandinot gada jautrākos svētkus, norisināsies mājražotāju tirdziņš un bērnu velosacensības, bet visam pāri - folkloras kopas “Artava” skanīgās Jāņu dziesmas. 

Karostas cietums saņēmis ceļotāju portāla TriPAdvisor kvalitātes sertifikātu 2016   

09.06.2016

Karostas cietuma kolektīvs šodien saņēmis ziņu, ka Karostas cietums novērtēts ar ceļotāju portāla TripAdvisor kvalitātes sertifikātu 2016 TRIPADVISOR CERTIFICATE OF EXCELLENCE, kas apliecina, ka pēdējā gada laikā cietums ir saņēmis visvairāk pozitīvu atsauksmju no ceļotājiem. Sertifikāts apliecina pakalpojumu sniegšanas kvalitāti.

Diena kopā ar putniem LVM dabas parkā Tērvetē [0] 

09.06.2016

Sestdien, 11.jūnijā visi dabas draugi, mazi un lieli, aicināti pavadīt aktīvu, izziņas bagātu atpūtu Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē pasākuma “Diena kopā ar putniem” ietvaros. Diena kopā ar putniem LVM dabas parkā Tērvetē kļuvusi par tradīciju, vēršot uzmanību uz mežā mītošo putnu daudzveidību, to dziesmām, darbiem un nedarbiem.

Zaubes savvaļas kulinārais festivāls [0] 

08.06.2016

Vasaras viducī, kad pļavas un upes, meži  un ezeri  pilni tik daudz kā garšīga, aicinām nobaudīt šīsvasaras dabas veltes Zaubes savvaļas kulinārajā festivālā. Šāds festivāls norisināsies pirmo reizi Latvijā - 9. jūlijā skaistā vietā - Augšezera un Lejas ezera krastā Zaubē. Amatas novadā.  

Pirmā jūnija nedēļas nogale Tukumā - aktīva un interesanta [0] 

03.06.2016

Vasara jau iegriezusies pilnā plaukumā, kas priecē ar skaisto laiku un pasākumu dažādību. Tukuma pusē šī nedēļas nogale solās būt aktīva un interesanta.

Vasarā aicina apceļot Jelgavu un apkārtni [0] 

02.06.2016

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs informatīvā materiālā apkopojis šīs vasaras tūrisma aktualitātes ceļotājiem Jelgavā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā. Šosezon tūrisma piedāvājumu papildinājusi virkne jaunumu, lai ikviens tūrists pavadītu neaizmirstamu laiku Jelgavas pusē. Vasaras tūrisma ceļvedī sev piemērotas aktivitātes atradīs gan aktīvākas, gan mierīgākas atpūtas cienītāji, gardēži, ģimenes ar bērniem, kā arī jaunieši un tūristu grupas.

Atklāta pastaigas „Tiksimies Rožu laukumā!” sezona [0] 

01.06.2016

Sākot no 1.jūnija līdz pat 31.augustam, ik dienas plkst. 14:00 liepājniekiem un pilsētas viesiem ir dota iespēja kopā ar zinošu gidu doties divu stundu garā pastaigā, lai iepazītu Vecliepāju.

4. jūnijā Daugavpilī darbu sāk Šmakovkas muzejs [0] 

01.06.2016

Šā gada 4.jūnijā, Daugavpilī, Vienības namā, Rīgas ielā 22a, apmeklētājiem durvis vērs Latvijā lielākais Šmakovkas muzejs, kas piedāvās mūsdienīgu un atraktīvu stāstu par šmakovku, kas noteikti  spēs ieinteresēt ne vien Latvijas, bet arī ārvalstu tūristus.

Daugavpilī atklās Baltijā pirmo pilsētvidē veidoto veloparku [0] 

31.05.2016

2.jūnijā Daugavpilī atklās Esplanādes atpūtas parku, kurā būs Baltijā pirmais veloparks, kas 4ha platībā izveidots pilsētvidē un tajā iekļautas dažādas zonas - skeitparks, asfaltēta velotrase, piedzīvojumu trase un bērnu zona, kurās jautri, attīstoši un izglītojoši pavadīt brīvo laiku.

Latviešu tautas lietišķās mākslas darinājumu Gadatirgus [0] 

30.05.2016

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs aicina uz Latviešu tautas lietišķās mākslas darinājumu Gadatirgu, kas norisināsies 2016. gada 4. jūnijā no plkst. 9.00 – 18.00 un 5. jūnijā no 9.00 līdz 17.00! Šogad Gadatirgus norisināsies 46.reizi, kā katru gadu tajā satiksies amatnieki no visas Latvijas. Šis ir Latvijas kultūras dzīvē viens no nozīmīgākajiem un vērienīgākajiem pasākumiem, kuru apmeklē vairāki desmiti tūkstoši muzeja viesu gan no Latvijas, gan no ārvalstīm.

Sākusies trešā LATVIABEERFEST 2016 diena!  [0] 

27.05.2016

Lieliski laikapstākļi, smaidīgi un dzīvespriecīgi dalībnieki, plašs alus sortiments, dažādi našķi, lieliski rokdarbi, vīni un pat šmakofka gaida baudītājus Vērmanes dārzā. 

Skanīga pēcpusdiena ar fondu „Viegli” Malnavas muižas parkā. [0] 

27.05.2016

Gleznainajā un stāstiem apvītajā Malnavas muižas parkā 29. maijā plkst. 19.00 notiks Imanta Ziedoņa fonda „Viegli” un draugu koncerts. Tas ir noslēgums biedrības „Fonds „1836” rīkotajam divu dienu pārgājienam Latvijas pierobežā.

„Teiksmas” dejotājas aicina pašām izrakstīt vainadziņus! [0] 

26.05.2016

Tautasdziesmas skandēdamas, TDA Teiksma” dejotājas ansambļa 70. jubilejas priekšvakarā pašas šuj pērļu vainadziņus un aicina arī tevi darināt skaistu kroni, ar ko rotāties un lepoties!

Maija pēdējā nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē [0] 

26.05.2016

Ar siltā laika iestāšanos un vasaras tuvošanos arvien vairāk pilsētu aicina uz saviem svētkiem, kā arī vērienīgiem brīvdabas pasākumiem. Arī mūspusē šajā nedēļas nogalē norisināsies novada svētki. Savus svētkus trīs dienu garumā no 27. līdz 29.maijam svinēs Kandava. Savukārt Tukumā, Durbes estrādē norisināsies vērienīgs, bērniem un jauniešiem veltīts pasākums - Tukuma, Engures un Jaunpils novadu Bērnu un jauniešu dziesmu un deju svētki.

Kandavas novada svētki „LUSTĪGA DZĪVOŠANA” ‘2016 [0] 

26.05.2016

Piektdiena, 27.maijs REIZ SENSENOS LAIKOS

18:00 Zinātniskā konference „SAVIESĪGĀ DZĪVE UN IZKLAIDES HERCOGA JĒKABA LAIKĀ”– Kandavas novada muzejā

21:30 – 00:30 VakarĒšana krodziņā –promenādē:

Koncertprogramma „VASKS UN UGUNS”- sitamo instrumentu kvartets „PERPETUUM RITMICO”

Hercoga Jēkaba laika ugunsmašīna Brīvdabas kinoseanss „MELNĀ VĒŽA SPĪLĒS”

Krodziņš

Jelgavas pilsētas svētkos aicina doties ekskursijās  [0] 

25.05.2016

No 27. līdz 29.maijam Jelgavā tiks svinēti pilsētas svētki. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina svinēt svētkus kopā un piedāvā doties ekskursijās pa Jelgavu, kā arī piedalīties radošajās nodarbībās Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, lai izveidotu īpašu dāvanu svētkos Jelgavas pilsētas karoga krāsās.

Trešdien, Vērmanes dārzā, plkst.15.00 oficiāli atklās LATVIABEERFEST2016 [0] 

24.05.2016

Pasākuma dalībniekus un visus interesentus uzrunās un izklaidēs neatkārtojamais un vienmēr atraktīvais UFO. "Šī būs interesanta interneta radio BOOMFM un Alus festivāla sadarbība- radio BOOMFM piecas dienas pārtaps par BEER FM. Un manā 25 gadu radio darba pieredzē šī būs ilgākā tiešraide no notikuma vietas.” 

Atklāta pirmā “Latgolys šmakovkys” dedzinātava Latvijā [0] 

24.05.2016

21. maijā svinīgi tika atklāta pirmā “Latgolys šmakovkys” dedzinātava, tajā iespējams iepazīties ar senajām brūvēšanas tradīcijām, kuras Malnavā dzimušas jau 1827. gadā, kad grāfa Nikolaja Šadurska laikā tika uzcelts pirmais brūzis.

Rundāles pilī gatavojas 280. jubilejas atzīmēšanai [0] 

23.05.2016

2016. gada 24. maijā, atzīmējot 280. gadadienu kopš Rundāles pils pamatakmens ielikšanas, muzejā tiks atklātas divas jaunas tematisko ekspozīciju telpas. Viena no tām – ieskats klasicismā – papildina muzeja pastāvīgo ekspozīciju "No gotikas līdz jūgendstilam". Otra veltīta Kurzemes muižnieku fon Bēru dzimtai un iekārtota pils rietumu korpusa hercogienes apartamentu daļā.

Muzeju nakts Āraišu aizdurvēs [0] 

20.05.2016

Šī gada 21.maijā Āraišu apkārtnē Muzeju naktī būs atvērtas daudzas un dažādas durvis. Ar neparastiem stāstiem, dažādām aktivitātēm un vērošanu varēs līdziesaistīties ikviens liels un mazs apmeklētājs no plkst.19:00 līdz pat vieniem naktī.

Lietuvas tūrisma aģentūru pārstāvji un žurnālisti iepazīst Liepāju [0] 

19.05.2016

Ceturtdien 19. un piektdien 20.maijā Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) uzņem Lietuvas tūrisma aģentūru pārstāvjus un žurnālistus, lai iepazīstinātu viņus ar Liepājas pilsētas un apkārtnes tūrisma piedāvājumu klāstu. 

MUZEJU NAKTS 2016 Turaidā – “Šonakt gadsimti durvis ver” [0] 

19.05.2016

Šogad Turaidas muzejrezervāts 21.maijā no plkst. 19.00 līdz 01.00 aicina ikvienu piedalīties “Muzeju nakts” akcijā, lai iepazītu vēstures stāstus, materiālo un nemateriālo kultūras mantojumu, aktīvi iesaistītos izziņas piedzīvojumā. Šī gada “Muzeju nakts” tēma Latvijā ir “Durvis”, un Turaidas muzejrezervāta programmas nosaukums “Šonakt gadsimti durvis ver”.

Kārsavas novadā vērienīgi atklāj tūrisma sezonu [0] 

18.05.2016

Ar vērienīgu visas dienas programmu 21. maijā Kārsavas novadā tiek atklāta tūrisma sezona. Dienas pirmajā pusē kopā ar Ziemeļlatgales kaimiņu novadiem Baltinavu, Balviem, Rugājiem un Viļaku tiks atklāts velomaršruts nr. 34 „Rypoj vasals!” un pēcpusdienā savas durvis vērs vaļā „Latgolys šmakovkys” dedzinātava ar skanīgu atklāšanas festivālu.

Muzeju naktī – Pieklauvē, atver, ieklausies Jaunpilī [0] 

17.05.2016

Šogad muzeju naktī – 21. maijā, arī Jaunpils pusē aicina palūkoties uz pavisam praktiskām lietām – durvīm, un apdomāt to, ko mums tās nozīmē – tikai ieeju telpā vai ieeju emocijās, sajūtās? Viens ir šis fiziskais process – vērt durvis, otrs garīgais – kas mūs sagaida aiz šīm durvīm, par to arī būs jaunpilnieku muzeju nakts stāsts – “Pieklauvē, atver, ieklausies Jaunpilī”.

21. maijā svinīgi atklāsies “Latgolys šmakovkys” dedzinātava [0] 

15.05.2016

Dedzinātavas saimnieks Jānis Krivtežs aicina 21. maijā doties uz Kārsavas novadu - “Latgolys šmakovkys” atklāšanas svētkiem, kur varēs baudīt izslavēto latgaliešu viesmīlību, degustēt pašbrūvēto šmakovceņu, gardi ēst, izsmieties Baltinavas teātra “Palādas” izrādē “Ontons i Anne” un laisties jestros dančos zaļumballē.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!